Προς το περιεχόμενο

Γλυπτό Phylax


McNerd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 710
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 minutes ago, TriLoBiTe said:

Aν για κάθε copy paste που δεχόμουν μου δίνατε κι ένα τάλαρο τώρα θα ήμανε πλούσιος :ρ

Ταλαρο δεν εχει (εισαι μακρυα), παρε ομως ενα like για να μην εχεις παραπονο:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το γλυπτο σε αλλους αρεσει σε αλλους οχι,αλλα σιγουρα κανενος η μερα δεν θα χαλασει επειδη περασε κ το ειδε για 1 λεπτο

 ομως το να κανει πορεια ο επιταφιος με ψαλμους για να ξορκισει το κακο,ε αυτο ειναι κακο

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, DrLo είπε

όλοι την αποψή μας λέμε, έτσι λειτουργούν οι συζητήσεις

λίγο off topic αλλά  μιας και το θυμήθηκα με αφορμή του thread, ξέρει κανείς τι ρόλο βαράνε αυτά τα χωροδικτυώματα που έχει ο δήμος περιστερίου? Το έχω απορία πολλά χρόνια. Έχει και στη θηβών και στην εισοδο από λένορμαν. Χρησιμεύουν σε κάτι ?

γιατί δε νομίζω ότι έχουν μπει λογω της αισθητικής τους? Επί καμιά 20ρια χρόνια το μόνο που έχω δει είναι τα λαμπάκια που βάζουν στις γιορτές ... δε νομίζω να είναι αυτός ο λόγος :)

image.png.f7b7a2bdb21e88c7414451fe158d2044.png

Λογικά τίποτε καλοπληρωμένα διαφημιστικά θα ήθελαν να ρίξουν πάνω την εποχή του μεγάλου Φίλιππου Βρυώνη αλλά τους πρόλαβε η Νομοθετική απαγόρευση διαφημίσεων.

΄Ετσι τώρα βάζουν κανένα λαμπάκι τα Χριστούγεννα.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, NikosKallithea είπε

Aυτος

m.jpeg

Η φωτογραφια ειναι παραποιημενη, δειτε στο ελληνικα hoaxes που βρηκαν την αρχικη φωτογρφια και μας ξεστρεβωνουν ολους μας.
http://ellinikahoaxes.gr/2018/01/04/dimarhos-masoniko-symvolo/
 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, #mtsalla11 είπε

Αμεσως να τον υπερασπιστεις, φαινονται ποιοι ειναι δεξιοι:P

Κοιτα την παταω και εγω μερικες φορες (ας πουμε στο θεμα με τις πλαστικες σακουλες, καποιος εγραψε οτι στην καλυμνο εφοριακοι τσακωθηκαν με ψαρα, εγραψα σχολιο απαντηση σαν να ηταν αληθινο γεγονος, φυσικα ηταν τρολια και φυσικα ειμαι και εγω λιγο ζωο) τις περισσοτερες φορες συνηθως καταλαβαινω ποτε ειναι τρολια για τα like.

Δεν ειμαι δεξιος, απλα ειμαι μαζι του στην ιδια στοα, μαζι κανουμε τις θυσιες. Το αφυπνισμενο κοινο του facebook μας ξεσκεπαζει.
 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βασικα ειναι το ποιο progressive art design που χω δει ποτε. Ηξερε ο δημιουργος οτι θα σκασουν μυτη οι παπαδες, ολη η τεχνη του γλυπτου ειναι εξω απο αυτο.

το θεμα ειναι : «φανταστειτε τι γινοταν τον Μεσαιωνα» οταν τετοιοι ανθρωποι ειχαν την εξουσια...

και να πω και κατι βαρυ...νομιζουν οτι εξορκιζουν το κακο και τον διαολο...αλλα οι ιδιοι ειναι ο διαολος...just consider.

το εργο τεχνης δεν με ενδιαφερει σε αλλους αρεσει σε αλλους παλι οχι. Σιγα μη κατσω να ασχοληθω.

Επεξ/σία από Zerg13
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...