Προς το περιεχόμενο

Cryptocurrencies - News, Exchanges, Trading etc


Praetorianos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, damienmaguire είπε

Χωρις να θελω να το παιξω γνωστης μιας και ειμαι νεος στα νερα, αλλα θεωρω οτι το hype ειναι που κανει τη διαφορα. To ότι ακουγεται κατι πολυ σε twitter yahoo telegram και forums μπορει να εκτοξευσει την τιμη. Μπορει βεβαια να πεσει και φολα τυπου bitconnect αλλα αν μπεις και βγεις στην σωστη ωρα το hype ειναι που μετραει. 

Σιγουρα, και μετα να τα κανουν dump και να γίνετε bagholders, αν δεν υπάρχει κάποιο foundation απο πισω πας σε εντελώς αχαρτογραφητα νερά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, ADHD είπε

Σιγουρα, και μετα να τα κανουν dump και να γίνετε bagholders, αν δεν υπάρχει κάποιο foundation απο πισω πας σε εντελώς αχαρτογραφητα νερά..

Δε σου λεω να πονταρεις σε καθε shitcoin στα κουντουρου. Αλλα απο αυτα που εχω ενα σχετικο πλανο, αυτο κανει τη διαφορα. Και οπως ηδη ανεφερα, να μπεις και να βγεις τη σωστη ωρα αν πας για το pump και οχι για το longterm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, damienmaguire είπε

Δε σου λεω να πονταρεις σε καθε shitcoin στα κουντουρου. Αλλα απο αυτα που εχω ενα σχετικο πλανο, αυτο κανει τη διαφορα. Και οπως ηδη ανεφερα, να μπεις και να βγεις τη σωστη ωρα αν πας για το pump και οχι για το longterm

Απλά θέλει τα σωστά εργαλεία για να μην βρεθείς εκτός pump. Επίσης δεν μπαίνεις ποτέ σε pump με χαμηλό volume

Εάν πας να μπεις σε pump με το user interface των markets καληνύχτα

 

Επεξ/σία από MySql
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταθερότητα μετά το χτεσινό. Σιγά σιγά χτίζεται η αγουρίδα. Μακάρι να ξανακάνει ένα μικρό μπραφ να προλάβουμε. Η ακόμα καλύτερα ένα καλό Pump πρίν το δεύτερο Bloodbadth.

ΥΓ:όνειρα θερινής νυκτός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, shadowfax-1- είπε

Σταθερότητα μετά το χτεσινό. Σιγά σιγά χτίζεται η αγουρίδα. Μακάρι να ξανακάνει ένα μικρό μπραφ να προλάβουμε. Η ακόμα καλύτερα ένα καλό Pump πρίν το δεύτερο Bloodbadth.

ΥΓ:όνειρα θερινής νυκτός.

Αγω θα περιμενω να γινει stable σε αυτο το range πριν πω οτι παμε για stable market ξανα (οσο stable μπορει να ειναι :P )

IZyIUeBn

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, ADHD είπε

Αγω θα περιμενω να γινει stable σε αυτο το range πριν πω οτι παμε για stable market ξανα (οσο stable μπορει να ειναι :P )

IZyIUeBn

Φωτιά το Vpvr θέλω να στο κλέψω αλλά δεν μου το βγάζει στα indicators? πως το ψάχνεις?

Επεξ/σία από MySql
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το kraken δεν το ξέρω και μου σπαει τα νευρα, εχει πουθενά καμια επιλογή να κανεις sell/buy all με την τρεχουσα τιμή όπως εχει το bitfinex;

Βάζω προφανως market price αλλα μεχρι μετά δεν εχει επιλογή να σου υπολογίσει πόσα πχ ETH μπορείς να αγοράσεις με τα bitcoin που εχεις. Και μεχρι να τα υπολογίσω η τιμή αλλαζει και παλι από την αρχή. Εχει επιλογή και δεν την βλέπω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, fingolfingr είπε

Επειδή το kraken δεν το ξέρω και μου σπαει τα νευρα, εχει πουθενά καμια επιλογή να κανεις sell/buy all με την τρεχουσα τιμή όπως εχει το bitfinex;

Βάζω προφανως market price αλλα μεχρι μετά δεν εχει επιλογή να σου υπολογίσει πόσα πχ ETH μπορείς να αγοράσεις με τα bitcoin που εχεις. Και μεχρι να τα υπολογίσω η τιμή αλλαζει και παλι από την αρχή. Εχει επιλογή και δεν την βλέπω;

Συγνώμη bitfinex είχες προλαβει να κάνεις account απο παλιά γιατι τώρα νομιζω ζητάει καταθεση 10κ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, MySql είπε

Συγνώμη bitfinex είχες προλαβει να κάνεις account απο παλιά γιατι τώρα νομιζω ζητάει καταθεση 10κ?

Είχα κάνει πριν από περίπου 2 μήνες. Βασικά εκεί ξεκινησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, MySql είπε

Φωτιά το Vpvr θέλω να στο κλέψω αλλά δεν μου το βγάζει στα indicators? πως το ψάχνεις?

Ειναι στο tradingview ειτε ψαχνεις με vprv η πατας indicators> volume profile>visible range

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, ADHD είπε

Ειναι στο tradingview ειτε ψαχνεις με vprv η πατας indicators> volume profile>visible range

α έχεις pro account γιαυτό δεν μου το βγάζει. 

Αξίζει τα 10 δολλαρια;

Επεξ/σία από MySql
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, MySql είπε

α έχεις pro account γιαυτό δεν μου το βγάζει. 

Αξίζει τα 10 δολλαρια;

Μονο για αυτο δεν νομίζω να σου πω την αληθεια αλλα ειναι τι θελει ο καθενας, γενικα τελευταια χρησιμοποιώ πολυ περισσότερο tradingview απο coinigy, το τελευταιο δεν ξερω λαγκαρει και στα API και στα charts δεν εχει τις επιλογες του tradingview.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, MySql είπε

Υπάρχουν τόσα site προγνωστικών που ξέρουν για σένα και δεν το κάνουν για να γίνει pump & dump :P

 Καλά μεγαλύτερο λάθος από το να διαβάσεις προγνωστικά στο στοίχημα δεν υπάρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...