Προς το περιεχόμενο

Cryptocurrencies - News, Exchanges, Trading etc


Praetorianos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

32 λεπτά πριν, zio10 είπε

Μόνο μην αυτοκτόνησε κανένας!

Πάντως αυτό που λέτε ρε παιδιά να κοιτάμε ομάδα, roadmap κλπ σε κάθε νόμισμα, όλα τα νομίσματα που έχουν καλά στοιχεία ανεβαίνουν δηλαδή; Και πότε;

Προφανώς και το road map devs δεν λένε τίποτα. Έχουν όμως περισσότερες πιθανότητες από ένα που δεν έχει τίποτα. Από εκεί και πέρα η τύχη του κάθε νομίσματος καθορίζεται από 1002 παραμέτρους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, panagiotisspu είπε

Εκανα αλλά αυτό δεν σβήνει ..

Νομίζω ότι μόνο με νέο account θα γίνει δουλειά. Όταν ανοιγετε πορτοφόλια ή account σε Exchanges πάντα να τυπώνετε τα στοιχεία σύνδεσης και επαναφοράς και αποθευση σε ασφαλές σημείο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ninjanody είπε

Νομίζω ότι μόνο με νέο account θα γίνει δουλειά. Όταν ανοιγετε πορτοφόλια ή account σε Exchanges πάντα να τυπώνετε τα στοιχεία σύνδεσης και επαναφοράς και αποθευση σε ασφαλές σημείο.

Αυτό σκέφτομαι να κάνω... ευχαριστώ πολύ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα! επειδη μεχρι στιγμης μου εχει παει πολυ καλα με το neo ελεγε η κοπελα μου να βαλει 50 ευρω.  ελεγα να αγορασω ripple? ειναι καλη ευκαιρια ή θα προτεινατε κατι αλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, akis_supernatural είπε

Καλησπερα! επειδη μεχρι στιγμης μου εχει παει πολυ καλα με το neo ελεγε η κοπελα μου να βαλει 50 ευρω.  ελεγα να αγορασω ripple? ειναι καλη ευκαιρια ή θα προτεινατε κατι αλλο?

Εγώ πιστεύω τώρα π είναι χαμηλά αγόρασε.

 

Γτ λογικά θα ανέβει. (Έτσι θέλω να πιστεύω δηλαδή :P )

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εστειλα λεφτά στο kraken και η τραπεζα εγραφε ότι θα εκτελούσε την εντολή σήμερα. Τα λεφτά στο kraken πότε θα εμφανιστουν;

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, fingolfingr είπε

Εστειλα λεφτά στο kraken και η τραπεζα εγραφε ότι θα εκτελούσε την εντολή σήμερα. Τα λεφτά στο kraken πότε θα εμφανιστουν;

Ευχαριστώ

Λογικά μέχρι αύριο το απόγευμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπηκα στα 88 λεπτα στο ripple, αλλα δυστυχως ειχα λιγο ρευστο χτες και πηρα μονο 220 κομματια :(

Επεξ/σία από pournaras
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, pournaras είπε

Μπηκα στα 88 λεπτα στο ripple, αλλα δυστυχως ειχα λιγο ρευστο χτες και πηρα μονο 220 κομματια :(

Οπότε έχεις κέρδος αμέσως αμέσως 70€++

 

Μια χαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Εγώ πιστεύω τώρα π είναι χαμηλά αγόρασε.

Γτ λογικά θα ανέβει. (Έτσι θέλω να πιστεύω δηλαδή :P )

ευχαριστω για την απαντηση. και εγω ετσι πιστευω οτι θα ανεβει...

το θεμα μου ειναι τωρα οτι ξεχασα τον κωδικο στο coinbase και δεν μπορω να αγορασω. πρεπει να περιμενω 24 ωρες για να αλλαξω το password. υπαρχει καποια αλλη φθηνη επιλογη να αγορασω αμεσα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Οπότε έχεις κέρδος αμέσως αμέσως 70€++

Μια χαρα

Από λογιστικής πλευράς ωστόσο, το κέρδος η μη καταγράφεται την στιγμή που τα λεφτά γυρίσουν στην τσέπη από την οποία βγήκαν.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, positron είπε

Από λογιστικής πλευράς ωστόσο, το κέρδος η μη καταγράφεται την στιγμή που τα λεφτά γυρίσουν στην τσέπη από την οποία βγήκαν.

Μπορεί να πάρει το αρχικό του κεφάλαιο και να παίξει το κέρδος του οπότε και μια "στραβή" να γίνει τι είχε τι έχασε :)

 

Ετσι το βλέπω εγώ τουλάχιστον 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, zio10 είπε

Τα μικρά τα παίρνετε με προοπτική σε βάθος χρόνου ή για κανένα pump;

Προσωπικά τα μικρά που εχω τα εχω για να αποδόσουν σε βάθος χρόνου. Αν βέβαια τα δώ καποια στιγμή και από τα 0.20$ φτασουν πχ στα 10$..... δεν ξερω τι θα κανω. Με βλέπω να τα τραβάω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...