Προς το περιεχόμενο

Cryptocurrencies - News, Exchanges, Trading etc


Praetorianos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, ADHD είπε

Στο ειχα πει και πολυ πιο πριν, οκ θελεις να δοκιμασεις τα παντα δεν σε πειραζει να χασεις λεφτα οκ δεκτο. Εγω προσωπικα θα το κρατουσα πολυ απλο, καλα projects, καλα entries, καλα exits, hodl καποια long term και αυτο ειναι ολο και ας χασεις το 1000000000% που κυνηγάς. Εσυ πας τωρα να μπλεξεις σε οτι περίεργο υπάρχει στο χώρο, αν θες να ρισκάρεις τοσο υπαρχει και η παρνηθα θα πιεις και κανα ποτακι δωρεαν τουλάχιστον.. :P

Η αποψη μου απλα..

Δεν κυνηγάω το 1000000000%, θέλω απλά να διαπιστώσω γρήγορα τι λειτουργεί και τι όχι για να ξέρω που αξίζει να επενδύσω χρόνο και χρήμα!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδή βλέπω ότι πολλοί έχουμε referrals/invitation codes που πάνε χαμένα. Έφτιαξα το παρακάτω γρούπ. Ότι έχετε από κωδικούς δηλώστε το και αν θέλετε να μπείτε κάπου δείτε αν κάποιος χρήστης έχει referral/invitations για αυτό πρώτα και στείλτε του P.M.

Αφού μεταξύ μας είμαστε και μπαίνουμε συνεχώς σε νέα ανταλλακτήρια, νομίσματα κτλ ας βγάζει και κάποιος κάτι από τα referrals/invitation codes.... Τσάμπα είναι. 

ΠΡΟΣΟΧΗ, μην δίνετε λινκ στο φόρουμ όμως, απαγορεύετε από όσο ξέρω....απλά πείτε τι έχετε και αν ενδιαφέρετε κάποιος θα τα βρείτε με PM μήνυμα τα υπόλοιπα.

 

Επεξ/σία από Avatar_GR
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, Avatar_GR είπε

Επειδή βλέπω ότι πολλοί έχουμε referrals/invitation codes που πάνε χαμένα. Έφτιαξα το παρακάτω γρούπ. Ότι έχετε από κωδικούς δηλώστε το και αν θέλετε να μπείτε κάπου δείτε αν κάποιος χρήστης έχει referral/invitations για αυτό πρώτα και στείλτε του P.M.

Αφού μεταξύ μας είμαστε και μπαίνουμε συνεχώς σε νέα ανταλλακτήρια, νομίσματα κτλ ας βγάζει και κάποιος κάτι από τα referrals/invitation codes.... Τσάμπα είναι. 

ΠΡΟΣΟΧΗ, μην δίνετε λινκ στο φόρουμ όμως, απαγορεύετε από όσο ξέρω....απλά πείτε τι έχετε και αν ενδιαφέρετε κάποιος θα τα βρείτε με PM μήνυμα τα υπόλοιπα.

Όλα αυτά τα "παρακλάδια" καλό είναι να τα προσθέσει στην πρώτη σελίδα ο @Praetorianos

για να μην ψαχνόμαστε 

 

Επεξ/σία από MySql
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, ADHD είπε

Εξηγηστε μου πως βγαζουν λεφτα με "cloud mining" γιατι να παρουν τα 300ε σου και να επιστρεψουν 2k ενω μπορουσαν να χρησιμοποιησουν το mining για τον εαυτό τους?? Δεν το εχω ψαξει αλλα δεν πρόκειται να εβαζα ποτε λεφτά σε κατι τετοιο, σαν τα lending scams μου μοιαζει(τα αλλα φαση bitconnect οχι αυτα που μας παει ταμειο ο θεος krupto koniasssss). Ισχυει παντα "If it Sounds Too Good to Be True, it Probably Is"

Aπ οτι καταλαβαινω εγω , τους δινεις λεφτα στην αρχη και στα επιστρεφουν σε 1-2 χρονια.. Αυτοι με τα μετρητα αγοραζουν αμεσα εξοπλισμο αρα μπορουν να "νοικιασουν" ολο και περισσοτερη δυναμη

Θεωρω αντι για cloud mining , αν θελει να ασχοληθει καποιος ειναι να παρει εξοπλισμο ...Τ απαραιτητα μετρητοις , και τις καρτες με ατοκες δοσεις σε 2-4 χρονια.. Και εδω παιρνεις ρισκο αλλα μικροτερο.. Δεν ξερω ποσο ευκολο ειναι , δηλαδη ποσες καρτες θα σου δωσει το καθε καταστημα.. Αν καποιος γνωριζει να ενημερωσει.. Αξιζει να αγορασεις και στα 450 ευρω ετσι , γιατι εχεις ROI σε λιγους μηνες και αν μπορεις ξεχρεωνεις και τις δοσεις πιο γρηγορα αντι για 4 χρονια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Heybro είπε

Cloud mining κάνει ένας φίλος σε btc έχει βγάλει 500 ευρώ καθαρά σε 1 χρόνο κοντά. Μην βιάζεστε με το θέμα του zio10 μπορεί όντως να φτιάχνουν το site δεν είναι όλα scam. 

Σε ποια εταιρία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, MySql είπε

Όλα αυτά τα "παρακλάδια" καλό είναι να τα βάζει στην πρώτη σελίδα ο @Praetorianos

Μου εχουν στειλει και αλλοι υλικο για την πρωτη σελιδα αλλα προς το παρον δεν μπορω να κανω edit το πρωτο ποστ.

εχω στειλει πμ σε moderator και θα ενημερωσω asap

in the meantime εννοειται ο,τι νομιζετε οτι αρμοζει στην πρωτη σελιδα στειλτε μου πμ για να τα εχω μαζεμενα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το range trading συνεχίζεται, έδωσε καλό bounce το Ζικλ σήμερα, τα υπόλοιπα που παρακολουθώ δεν βλέπω να δίνουν κάποιο σήμα προς το παρόν... Αν δεν έρθει νέα ώθηση ex oriente στα μεγάλα, βλέπω την αγορά να κινείται έτσι για καιρό, πλάγια και βαρετά. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα γ...ωσταυριζω που δεν εδιωξα Ripple στα 2.7+.

Αγόρασα στα 0.7,ουτε τωρα με χαλαει να πουλησω,για καποιο λογο δε το βλεπω σοβαρα αυτο το κοιν.(προσωπικη αποψη).

Χοντλαρω αλλα κοιν εδω και μηνες και θα θελα να παρω ενα καλο ποσο απτο XRP και να το μετακινησω σε καποιο αλλο που χω.(π.χ Lisk)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει κανεις καποιο κεφαλαιο σε hitbtc???

και αν ναι, αντιμετωπιζει καποιο προβλημα με καταθεση/αναληψη?

εμενα προσωπικα δεν γινεται να κανω τπτ απο τα δυο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Bourdoulas είπε

Ναι μόνο σε τραπεζικό λογαριασμό. 

Από πιο σάιτ τα πουλάς και τα στέλνεις στην τράπεζα? Πως μπορούμε να μαζεύουμε bitcoins χωρίς mining 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...