Προς το περιεχόμενο

Εξαρθρώθηκε κύκλωμα σε Ελλάδα, Κύπρο, Βουλγαρία που παρείχε παράνομη πρόσβαση σε συνδρομητικά κανάλια


deligkos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Leon Scott Kennedy είπε

Συνήθως όταν αγοράζουμε παιχνίδια, τα αγοράζουμε για να τα έχουμε δικά μας, στη συλλογή μας κι όχι να τα παίξουμε και να τα δώσουμε σωστά; Γιατί αν είναι έτσι, καλύτερα να τα νοικιάζουμε με πολύ χαμηλότερο κόστος και να τα τερματίζουμε απλά! Οπότε είναι το ίδιο όταν εσύ η ο καθένας που κάνει συλλογή ξαφνικά τα χάσει όλα με αυτόν που θα τα έχει για πάντα;!!!!!! Με αυτή τη λογική το λεώ.

Ναι σωστα ,τα περνουμε και τα κραταμε.  Aλλα εγω τα κραταω θελω δεν θελω γιατι ειναι στην βιβλιοθήκη του ps4 απλα δεν τα βλεπω στο ραφι :)  ναι εχω κανει και αυτην την πατατα με το resident evil το νοίκιασα τα τερματισα και το ξανα πηγα πισω :( θα μπορουσα να το εχω σε ενα ραφι που ξερεις μετα απο χρονια μπορει οταν θα εχει βγει και το ps5 να το νοσταλγουσα και να το ξαναβαζα ;) καταλαβα τι λες απλα δεν ξερω επιδι τα ποιο πολλα ειναι online αν κλεισουν τους σεβερ αν θα παιζει και το dvd που θα εχεις..... σου εχει απαντησει η εταιρια για αυτο το θεμα ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 197
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 ώρες πριν, billdanos είπε

Όταν διαφωνείς με μια υπηρεσία και την "κράζεις", δεν τη χρησιμοποιείς παράνομα... Μπορείς να ζήσεις και χωρίς Nova! :P 

Tι λες ρε φίλε; Σοβαρά; Δεν σε είδα σε κάποιο σημείο να παίρνεις το μέρος μου πάντως, αλλα παίρνεις το μέρος των εταιριών. Δεν σε ένοιαξε η αναφορά του "πέναλτι" που παρανόμως στο χώνουν, γι'αυτό δεν μίλησες!!! Δε μου λες, εσύ και πολλοί άλλοι εδώ μέσα υποστηρικτές της nova, γνωρίζατε πρωτού το αναφέρω εγώ οτι εαν γίνει διακοπή και περάσουν και επιπλέον 10 μέρες εαν θυμάμαι καλά, σου βάζουν το πρόστιμο που ανέφερα; Το ξέρει κανείς όταν γίνεται συνδρομητής; Ασφαλώς και ΟΧΙ. Ίσως είναι στα γνωστά απατεωνίστικου τύπου ψηλά γράμματα που βάζουν στους όρους και προϋποθέσεις και που κανείς δεν τα διαβάζει.

 

3 ώρες πριν, ScorpioX777 είπε

Κατι ξεχασες να πεις μαλλον στην ιστορια σου.Οτι πηγες τσαντισμενος λογω της ταλαιπωριας(λογικο) και τους απειλησες οτι θα το κοψεις και αυτοι σου ειπαν οτι εφοσον εχεις κανει συμφωνια ορισμενου χρονου για να εχεις καλυτερη τιμη θα πρεπει να πληρωσεις το υπολοιπο του χρονου εφοσον θα φυγεις.


Δεν εκαναν κατι απο το κεφαλι τους και ετσι γινεται παντου.

Αγαπητέ σκόρπιο, απ'το μυαλό σου έβγαλες ότι είπες, υπέθεσες προφανώς αυτό που λες. ΟΧΙ, δεν έγινε έτσι, ούτε και είπα τίποτε. Διότι είχε και κόσμο, δεν έχω μάθει στην ζωή μου να γίνομαι "ρόμπα" σε δημόσιους χώρους. Απλά κατάλαβα οτι πρόκειται για συμμορία και απλά σηκώθηκα και έφυγα και τέλος. Ούτε καν μιλήσαμε για υπόλοιπο, άλλωστε ήμουν στον πρώτο χρόνο, είχα κι άλλον έναν. Το μόνο που τους είπα ήταν πως στο τηλέφωνο μου είπαν οτι οκ θα πληρώσεις μόνο 78 ευρώ, δηλαδή τους 2 μήνες που έχουν φτάσει τα απλήρωτα. Και μετά  την άρνησή τους προσπαθούσα να αποδείξω οτι δεν είμαι ελέφαντας. Διαβλητότατο σύστημα, δίχως διασταυρώσεις! Μόνο όταν τους συμφέρει χρησιμοποιούν τις ηχογραφήσεις των συνομιλιών!!!!!!!

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, darkman είπε

Ναι σωστα ,τα περνουμε και τα κραταμε.  Aλλα εγω τα κραταω θελω δεν θελω γιατι ειναι στην βιβλιοθήκη του ps4 απλα δεν τα βλεπω στο ραφι :)  ναι εχω κανει και αυτην την πατατα με το resident evil το νοίκιασα τα τερματισα και το ξανα πηγα πισω :( θα μπορουσα να το εχω σε ενα ραφι που ξερεις μετα απο χρονια μπορει οταν θα εχει βγει και το ps5 να το νοσταλγουσα και να το ξαναβαζα ;) καταλαβα τι λες απλα δεν ξερω επιδι τα ποιο πολλα ειναι online αν κλεισουν τους σεβερ αν θα παιζει και το dvd που θα εχεις..... σου εχει απαντησει η εταιρια για αυτο το θεμα ???

Μα γι' αυτό δεν κάνουμε συλλογή; Για όταν έρθει η νοσταλγία να τα ξαναπαίζουμε. Είτε στο ράφι είτε στη βιβλιοθήκη τα παιχνίδια θα τα έχουμε. Απλά με το δισκάκι θα μπορούμε να τα πουλήσουμε/ανταλλάξουμε  η δανείσουμε όλο αυτό το καιρό. Το online εμένα προσωπικά δεν με απασχολεί καθόλου και πίστεψε με, τα περισσότερα παιχνίδια δεν είναι online. Και ναι, χωρίς ίντερνετ παίζεις στη κονσόλα σου παιχνίδια!!!!!!!!

Παράδειγμα. Εγώ, ο αδερφός μου κι ένα φιλαράκι που δεν μας αρέσει το online gaming παίζουμε από την εποχή που πρωτοβγήκε το ps3 , ακόμη και τώρα που έχουμε ps4, πάντα χωρίς καν σύνδεση στο ίντερνετ!!!!!!! Οπότε ναι...Μπορούμε να ζήσουμε και χωρίς το online gaming. :P

Επεξ/σία από Leon Scott Kennedy
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπειδη διαβασα διαφορα, η πειρατική υπηρεσια που επιασαν, δεν εχει ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ με popcorntime, netflix η κατι παρόμοιο.

 

Είχε τεραστια γκαμα ταινιων vod, ειχε ελληνικα παιδικα, σειρες και πολλά αλλα αμεσα διαθεσιμα, νοβα, οτε και πολλα αλλα καναλια με ταινιες κλπ. Για τα 15-20 ευρώ που το "πουλουσαν" αξιζε με τα 1000 σε σχεση με τις νομιμες επιλογες. 

 

βεβαια οποιος κανει τετοιες κινησεις, παιρνει το ρισκο που του αναλογει. βλεπε πχ να κλεισει η υπηρεσια πριν καν κανεις "αποσβεση" (το επαθε φιλος μου που το ειχε μονο 1 μηνα) ή μελλοντικα να αρχισουν να κυνηγανε τον τελικο χρηστη οπως σε αλλες χωρες(βλεπε γερμανια) και να πεφτουν τα 1000ρικα προστιμα, βροχη..

 

οι τυποι ειχαν κανει επαγγελματικη δουλεια με μισθομενους σερβερ και υλικο που ανανεωνόταν καθημερινα. ξερω παρα πολλους που το ειχαν κ τωρα κλαινε που εκλεισε (για ποσο αραγε μεχρι να ξεκινησουν παλι απο νεο σερβερ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, kallair είπε

Eπειδη διαβασα διαφορα, η πειρατική υπηρεσια που επιασαν, δεν εχει ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ με popcorntime, netflix η κατι παρόμοιο.

Είχε τεραστια γκαμα ταινιων vod, ειχε ελληνικα παιδικα, σειρες και πολλά αλλα αμεσα διαθεσιμα, νοβα, οτε και πολλα αλλα καναλια με ταινιες κλπ. Για τα 15-20 ευρώ που το "πουλουσαν" αξιζε με τα 1000 σε σχεση με τις νομιμες επιλογες. 

βεβαια οποιος κανει τετοιες κινησεις, παιρνει το ρισκο που του αναλογει. βλεπε πχ να κλεισει η υπηρεσια πριν καν κανεις "αποσβεση" (το επαθε φιλος μου που το ειχε μονο 1 μηνα) ή μελλοντικα να αρχισουν να κυνηγανε τον τελικο χρηστη οπως σε αλλες χωρες(βλεπε γερμανια) και να πεφτουν τα 1000ρικα προστιμα, βροχη..

οι τυποι ειχαν κανει επαγγελματικη δουλεια με μισθομενους σερβερ και υλικο που ανανεωνόταν καθημερινα. ξερω παρα πολλους που το ειχαν κ τωρα κλαινε που εκλεισε (για ποσο αραγε μεχρι να ξεκινησουν παλι απο νεο σερβερ).

Ετσι γιαυτο το λογο και ειχαν και κοσμο ,αν μπορουσε καποιος σε αυτα τα λεφτα να εχει έστω τα μισα θα το εκανε :) ξερω ομως και πολλους που ειχαν και θεματα ,και μιλαω παντα για τα σπορ που εκει οταν έπεφτε φόρτο(κανα ντερμπι)  που  εκτος του οτι ακουγες το γκολ πρώτα απο το ραδιόφωνο ειχες και τρελα κωλύματα. :( 

Επεξ/σία από darkman
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, darkman είπε

Ετσι γιαυτο το λογο και ειχαν και κοσμο ,αν μπορουσε καποιος σε αυτα τα λεφτα να εχει έστω τα μισα θα το εκανε :) ξερω ομως και πολλους που ειχαν και θεματα ,και μιλαω παντα για τα σπορ που εκει οταν έπεφτε φόρτο(κανα ντερμπι)  που  εκτος του οτι ακουγες το γκολ πρώτα απο το ραδιόφωνο ειχες και τρελα κωλύματα. :( 

Ραδιοφωνο γιατι; αφου ειχαν ελληνικη περιγραφη. Σε ΟΛΑ τα streaming υπαρχει καθυστερηση επειδη πρωτα το σημα κωδικοποιειται κ στελνετε στον σερβερ κ μετα φτανει σε σενα.

 

Τα κολληματα εχουν να κανουν αναλογα με τον "πειρατη" και τον σερβερ που ειχε μισθωμενο. οσο καλυτερος σερβερ κ λιγοτερα ατομα, τοσο λιγοτερα κολληματα σε τετοιες περιπτωσεις. εδω ρε συ η νοβα ειχε κρασαρει οταν εδινε στο πρωτο θεμα κωδικους για nova go.δεν θα κρασαραν οι πειρατες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, darkman είπε

Ετσι γιαυτο το λογο και ειχαν και κοσμο ,αν μπορουσε καποιος σε αυτα τα λεφτα να εχει έστω τα μισα θα το εκανε :) ξερω ομως και πολλους που ειχαν και θεματα ,και μιλαω παντα για τα σπορ που εκει οταν έπεφτε φόρτο(κανα ντερμπι)  που  εκτος του οτι ακουγες το γκολ πρώτα απο το ραδιόφωνο ειχες και τρελα κωλύματα. :( 

Βρε παιδιά γιατί απλά δεν βάζετε στο pc, mini pc, htpc σας το Kodi,Plex,Netflix και να τα έχετε όλα μαζί σε ένα multimedia player που δεν θα υπάρξει ποτέ κανένα πρόβλημα όπως έχω κάνει εγώ και είμαι χρόνια τώρα κομπλέ; Στο pc δεν θα υπάρξει ποτέ κανένα θέμα με ασυμβατότητα,codecs,updates κτλ. Είναι η μόνη καλύτερη λύση για ένα ολοκληρωμένο οικιακό κινηματογραφικό multimedia!!!:)

Επεξ/σία από Leon Scott Kennedy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Leon Scott Kennedy είπε

Βρε παιδιά γιατί απλά δεν βάζετε στο pc, mini pc, htpc σας το Kodi,Plex,Netflix και να τα έχετε όλα μαζί σε ένα multimedia player που δεν θα υπάρξει ποτέ κανένα πρόβλημα όπως έχω κάνει εγώ και είμαι χρόνια τώρα κομπλέ; Στο pc δεν θα υπάρξει ποτέ κανένα θέμα με ασυμβατότητα,codecs,updates κτλ. Είναι η μόνη καλύτερη λύση για ένα ολοκληρωμένο οικιακό κινηματογραφικό multimedia!!!:)

προφανως δεν εχεις χρησιμοποιησει τετοια υπηρεσια σαν αυτη που εκλεισαν. 

 

Το μονο που εκανες ηταν να την συνδεσεις στην τηλεοραση κ στο ιντερνετ σου. μετα τα ειχες ολα στο πιατο σου. καμια σχεση με τα παραπανω σε θεμα ευκολιας, ειδικα σε ατομα μεγαλης ηλικιας ή σε ατομα που δεν σκαμπαζουν απο τεχνολογια. ολα σε κατηγοριες και τακτοποιημενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προφανώς όχι,δεν πρόλαβα γιατί έκλεισαν!!!!!!:) Απλά εγώ λέω για τώρα ποιες υπηρεσίες αξίζουν από καθόλου; Αυτή πάει, έκλεισε. Τώρα μας ενδιαφέρει από εδώ και εμπρός τι θα δούμε και με ποιες υπηρεσίες που να μας βολεύουν. Εκτός κι αν υπάρχει κάτι άλλο σαν κι αυτό που έκλεισε οπότε πείτε το και σε εμάς να το δούμε και να αποφασίσουμε ποιο μας βολεύει καλύτερα.

Κι εμείς έχουμε στην οικογένεια μας μεγάλους στην ηλικία και βολεύονται μια χαρά με αυτά αλλά αν υπάρχει κι άλλη καλύτερη υπηρεσία καλώς να την δεχτούμε!!!:)

 

EDIT: Και για ποια ευκολία μιλάμε; Σαν αυτή που λέει ο φίλος darkman πιο πάνω ότι είχαν θεματάκια, κωλύματα κτλ;

Σε ένα pc δεν υπάρχουν αυτά!!!! 

Επεξ/σία από Leon Scott Kennedy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, kallair είπε

Ραδιοφωνο γιατι; αφου ειχαν ελληνικη περιγραφη. Σε ΟΛΑ τα streaming υπαρχει καθυστερηση επειδη πρωτα το σημα κωδικοποιειται κ στελνετε στον σερβερ κ μετα φτανει σε σενα.

Τα κολληματα εχουν να κανουν αναλογα με τον "πειρατη" και τον σερβερ που ειχε μισθωμενο. οσο καλυτερος σερβερ κ λιγοτερα ατομα, τοσο λιγοτερα κολληματα σε τετοιες περιπτωσεις. εδω ρε συ η νοβα ειχε κρασαρει οταν εδινε στο πρωτο θεμα κωδικους για nova go.δεν θα κρασαραν οι πειρατες;

Για την καθυστερήση παράδειγμα ειναι αμαν :P μπορει να φωναξει ο γείτονας που το βλεπει live :P :P αυτο θελω να πω οτι στα ντερμπι εκτος απο καθυστέρηση υπήρχαν και κωλύματα λογο φορτου εδω ακομα και για ταινιες ξερω σκαλώματα ακομα και απο το ιδιο σου το ιντενετ η απο το box μπορει να ειχες  :) ναι μεν καλο φθηνο αλλα οχι 100% αξιόπιστο :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, Leon Scott Kennedy είπε

Προφανώς όχι,δεν πρόλαβα γιατί έκλεισαν!!!!!!:) Απλά εγώ λέω για τώρα ποιες υπηρεσίες αξίζουν από καθόλου; Αυτή πάει, έκλεισε. Τώρα μας ενδιαφέρει από εδώ και εμπρός τι θα δούμε και με ποιες υπηρεσίες που να μας βολεύουν. Εκτός κι αν υπάρχει κάτι άλλο σαν κι αυτό που έκλεισε οπότε πείτε το και σε εμάς να το δούμε και να αποφασίσουμε ποιο μας βολεύει καλύτερα.

Κι εμείς έχουμε στην οικογένεια μας μεγάλους στην ηλικία και βολεύονται μια χαρά με αυτά αλλά αν υπάρχει κι άλλη καλύτερη υπηρεσία καλώς να την δεχτούμε!!!:)

EDIT: Και για ποια ευκολία μιλάμε; Σαν αυτή που λέει ο φίλος darkman πιο πάνω ότι είχαν θεματάκια, κωλύματα κτλ;

Σε ένα pc δεν υπάρχουν αυτά!!!! 

επειδη πολυ δικο μου ατομο ειχε τετοιο "κουτι", δεν ξερω τι θεματα ειχε το αλλο παιδι, αλλα θεμα με κολληματα ειχε μονο 1-2 φορες σε ντερμπι. επισης αυτος που του τα ειχε δωσει του ειπε οτι  θα αλλαξουν σερβερ κ θα παιξουν παλι τα κουτακια τους κανονικα. θεματακια σε τετοιες streaming υπηρεσιες εχεις και απο την ποιοτητα της συνδεσης σου.

 

κοινως, επιασαν οι αρχες αυτους που ειχε το κυκλωμα για μπροστατζα (αυτοφορακιδες θα τους ελεγα εγω χαχαχαχα) και συνεχιζουν κανονικα το "εργο" τους.

 

Αν ψαχνεις μονο ταινιες, τοτε σαφως τετοια κουτακια δεν κανουν για σενα. αν ψαχνεις ομως ελληνικο περιεχομενο τοτε αξιζαν το 15-20€ για οσους ηθελαν να παρουν το ρισκο.

 

Για να μην κρυβομαστε πισω από το δάχτυλο μας, αν εγραφες στο FB(!!!) greek iptv θα εβρισκες μπολικους τετοιους "εμπορακους" που σου περνανε τετοιες υπηρεσιες μεσα στο μηχανημα σου (απο kodi μεχρι οτι θες). Αλλά για μενα ΔΕΝ αξιζει να ρισκαρεις να δωσεις λεφτα ετσι σε καποιον που δεν ξερεις για αμφιβολης ποιοτητα υπηρεσιες.

Επεξ/σία από kallair
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αληθεια ? Αν δε μπορει να μη δει? Γιατι? Επειδη καποιοι αποφασισαν να βλεπουμε επι πληρωμη τον αθλητισμο?Χαχχααχ...Ελληναρα μου !!! Ετσι καλα να σε κανουν.. Κατηγορεις τους συμπολιτες σου επειδη απλως εβαλαν να δουν αθλητικα στο σπιτι τους?Χωρις να βλαψουν κανεναν?Εμεις ας πουμε τωρα αν γινει πολεμος θα πολεμησουμε διπλα διπλα? χαχαχα...Πραγματικα δεν ξερω τι να πω σε αυτους που θεωρουν τον αθλητισμο πολυτελεια και αν δεν εχεις δε βλεπεις..ολα θα τα βλεπω ρε ρουφιανε ΟΛΑ με οποιον τροπο θελω και λογαριασμο δε θα δωσω σε σενα και σε κανεναν κακομαθημενο που του τα πληρωνει ο μπαμπας του και το παιζει μουρη..Μας κοψατε το εξω δε θα μας κοψετε και το μεσα.Τολματε και γραφετε κιολας..

Επεξ/σία από tsakis11
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, tsakis11 είπε

Εχω παρει ποπ-κορν και απολαμβανω! Δεν υπαρχει σωστο η λαθος σε ολο αυτο που εχει γινει, αν καποιος πει για πειρατεια, σαν κατι λαμογια-γλυφτες  παραπανω που το παιζουν αθωες παρθενες ας μας πει πρωτα ποσες παρανομιες εχει κανει αυτος ο ιδιος και μετα να παρει θεση..Για κατι τυπαρες σαν αυτους τραβαμε τα πανδεινα σε αυτη τη χωρα ,που το παιζουν ηθικοι νιωθουν δασκαλοι και θεωρουν πως εχουν την υποχρεωση να μιλανε για ηθος!Καλα εκαναν και μοιραζαν πειρατεια οι μεν καλα εκαναν και τους πιασανε οι δε..Ελεος δηλαδη λογαριασμο θα σας δωσουν?Ο αλλος λεει τα λεφτα που παιρνει η ΝΟVA δεν τα παιρνουν οι ποδοσφαιριστες...Βγηκε ο σχετικος να μιλησει...Η nova αδερφε πληρωνει δικαιωματα στις ομαδες...πολλα εκκατομυρια εσοδα απο τα οποια οι ομαδες πληρωνουν τους παικτες...Αλλα τι λεω που να ξερω εγω..Ο αλλος λεει γιατι να εχεις και ΟΤΕ και NOVA ..Δηλαδη αν βλεπεις Euroleage εισαι δηλαδη μπασκετικος και σου αρεσει και το Champions league τι πρεπει να εχεις?Μαντεψε....ΚΑΙ ΤΑ 2 ! ΟΥΑΟΥ !..Φταιει το κρατος που δεν κανει σωστο διαμοιρασμο αθληματων-καναλιων και εξυπηρετει συμφεροντα καθε φορα...Με λιγα λογια προστατευεις τα λαμογια απο τα αλλα λαμογια με τα λογια σου..Ενας φιλος παραπανω το ειπε τελεια !!! Το NETFLIX εδειξε το δρομο..Να γινουν οι συνδρομητικες φιλικες προς ολο τον κοσμο και οχι μονο για τους πλουσιους...10-15 ευρω η καθε εταιρια το μηνα και πες μου εναν που βλεπει αθλητικα και δε θα ειχε..Με μισθους 350-400 ευρω ΔΕΗ ΟΤΕ ΝΟΙΚΙ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΑ δεν πληρωνονται...Παρτε το χαμπαρι το πειρατικο το πηραν οι ανθρωποι γιατι δεν ειχαν να διαθεσουν τους εμετους που ζητανε οι συνδρομητικες ! Βγηκατε οι ρουφιανοι να τους κραξετε ...Πανουσης που σας χρειαζεται !

 

6 λεπτά πριν, tsakis11 είπε

Εχω παρει ποπ-κορν και απολαμβανω! Δεν υπαρχει σωστο η λαθος σε ολο αυτο που εχει γινει, αν καποιος πει για πειρατεια, σαν κατι λαμογια-γλυφτες  παραπανω που το παιζουν αθωες παρθενες ας μας πει πρωτα ποσες παρανομιες εχει κανει αυτος ο ιδιος και μετα να παρει θεση..Για κατι τυπαρες σαν αυτους τραβαμε τα πανδεινα σε αυτη τη χωρα ,που το παιζουν ηθικοι νιωθουν δασκαλοι και θεωρουν πως εχουν την υποχρεωση να μιλανε για ηθος!Καλα εκαναν και μοιραζαν πειρατεια οι μεν καλα εκαναν και τους πιασανε οι δε..Ελεος δηλαδη λογαριασμο θα σας δωσουν?Ο αλλος λεει τα λεφτα που παιρνει η ΝΟVA δεν τα παιρνουν οι ποδοσφαιριστες...Βγηκε ο σχετικος να μιλησει...Η nova αδερφε πληρωνει δικαιωματα στις ομαδες...πολλα εκκατομυρια εσοδα απο τα οποια οι ομαδες πληρωνουν τους παικτες...Αλλα τι λεω που να ξερω εγω..Ο αλλος λεει γιατι να εχεις και ΟΤΕ και NOVA ..Δηλαδη αν βλεπεις Euroleage εισαι δηλαδη μπασκετικος και σου αρεσει και το Champions league τι πρεπει να εχεις?Μαντεψε....ΚΑΙ ΤΑ 2 ! ΟΥΑΟΥ !..Φταιει το κρατος που δεν κανει σωστο διαμοιρασμο αθληματων-καναλιων και εξυπηρετει συμφεροντα καθε φορα...Με λιγα λογια προστατευεις τα λαμογια απο τα αλλα λαμογια με τα λογια σου..Ενας φιλος παραπανω το ειπε τελεια !!! Το NETFLIX εδειξε το δρομο..Να γινουν οι συνδρομητικες φιλικες προς ολο τον κοσμο και οχι μονο για τους πλουσιους...10-15 ευρω η καθε εταιρια το μηνα και πες μου εναν που βλεπει αθλητικα και δε θα ειχε..Με μισθους 350-400 ευρω ΔΕΗ ΟΤΕ ΝΟΙΚΙ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΑ δεν πληρωνονται...Παρτε το χαμπαρι το πειρατικο το πηραν οι ανθρωποι γιατι δεν ειχαν να διαθεσουν τους εμετους που ζητανε οι συνδρομητικες ! Βγηκατε οι ρουφιανοι να τους κραξετε ...Πανουσης που σας χρειαζεται !

raw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, tsakis11 είπε

Μiss click ηταν απορω ποτε προλαβες χαχαχα

Και από κινητό. Μα το διαβάζω και σκέφτομαι σίγουρα έγινε κάποιο από τα παρακάτω

Επεσε σε λουπα

ή

Bug στο matrix

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...