Προς το περιεχόμενο

Κοινωνικο τιμολογιο δεη


eidikos33

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα εγω πχ που ημουν δικαιουχος του κοινωνικου μερισματος αλλα το σπιτι και ο λογαριασμος ειναι στο ονομα του πατερα μου ποιος θα πρεπει να κανει την αιτηση που ξεκιναει η υποβολη της απο αυριο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, eidikos33 είπε

Καλησπερα εγω πχ που ημουν δικαιουχος του κοινωνικου μερισματος αλλα το σπιτι και ο λογαριασμος ειναι στο ονομα του πατερα μου ποιος θα πρεπει να κανει την αιτηση που ξεκιναει η υποβολη της απο αυριο?

την αιτηση την κανει αυτος που εχει στο ονομα του την δεη και κατεεπεκταση το σπιτι αρα ο πατερας σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Anorymous είπε

την αιτηση την κανει αυτος που εχει στο ονομα του την δεη και κατεεπεκταση το σπιτι αρα ο πατερας σου

γινεται να αλλαξει το ονομα και να το βαλει σε εμενα απο την στιγμη που μου το εχει κανει δωρεαν παραχωρηση? η αν παω στην δεη θα μου ζητησουν μισθωτηριο συμβολαιο κλπ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γινεται και ας μην στο ειχε παραχωρησει,εδω νοικιαζεις σπιτι και βαζεις το ρευμα στο ονομα σου,απωρια πως πηρες κοινωνικο μερισμα αφου φιλοξενησε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, eidikos33 είπε

γινεται να αλλαξει το ονομα και να το βαλει σε εμενα απο την στιγμη που μου το εχει κανει δωρεαν παραχωρηση? η αν παω στην δεη θα μου ζητησουν μισθωτηριο συμβολαιο κλπ?

ναι με δωρεαν παραχωρηση μπορεις, απλα πρεπει να εχεις παρει το κοινωνικο μερισμα η να εισαι δικαιουχος του κεα για να μπεις στο νεο κοινωνικο τιμολογιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, Anorymous είπε

ναι με δωρεαν παραχωρηση μπορεις, απλα πρεπει να εχεις παρει το κοινωνικο μερισμα η να εισαι δικαιουχος του κεα για να μπεις στο νεο κοινωνικο τιμολογιο

εγω το πηρα το κοινωνικο μερισμα φετος απλως δεν ειναι στο ονομα μου ο λογαριασμος του ηλεκτρικου ρευματος στο σπιτι στο οποιο μου εχει παραχωρησει ο πατερας μου

Επεξ/σία από eidikos33
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, MikeJ είπε

Αν έχεις ήδη κοινωνικό τιμολόγιο πρέπει να κάνεις εκ νέου αίτηση ; 

Ναι πρεπει και εμενα ο πατερας μου ειχε αλλα τωρα αλλαζουν τα κριτηρια και το παιρνουν μονο οσοι ηταν δικαιουχοι του κοιν.μερισματος η παιρνουν κεα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Anorymous είπε

απλα πρεπει να εχεις παρει το κοινωνικο μερισμα

Υπάρχει κάποιο link που να αναφέρει το παραπάνω;

Γιατί έχει διαφορά να το έχεις πάρει, απ' το να το δικαιούσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, phanispal είπε

Υπάρχει κάποιο link που να αναφέρει το παραπάνω;

Γιατί έχει διαφορά να το έχεις πάρει, απ' το να το δικαιούσαι.

http://www.pronews.gr/oikonomia/energeia/664374_koinoniko-timologio-ilektrikis-energeias-eos-70-i-ekptosi-poia-ta-kritiria

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

-Στην δεύτερη κατηγορία υπάγονται όσοι πληρούν κριτήρια αντίστοιχα με εκείνα που ορίστηκαν για τη λήψη κοινωνικού μερίσματος.

Αν ισχύει, δεν απαιτείται να το έχουν λάβει, απλά να πληρούν τις προϋποθέσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, eidikos33 είπε

γινεται να αλλαξει το ονομα και να το βαλει σε εμενα απο την στιγμη που μου το εχει κανει δωρεαν παραχωρηση? η αν παω στην δεη θα μου ζητησουν μισθωτηριο συμβολαιο κλπ?

Στη ΔΕΗ φυσικά και θα σου ζητήσουν κάτι που να αποδεικνύει ότι εσύ προσωπικά έχεις το δικαίωμα να πάρεις ρεύμα στο συγκεκριμένο ακίνητο. Στην περίπτωση της δωρεάν παραχώρησης αρκεί μια υπεύθυνη δήλωση από αυτόν που παραχωρεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ανακατεψουν τη σουπα κι αλλο...Ελλαδαρα ολε

Καπου το διαβασα το απογευμα κι εγω ...αλλα τωρα ειμαι απο κινητο... για λινκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...