Προς το περιεχόμενο

Samsung S7 399€ media market


time out

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
On 3/19/2018 at 12:51 PM, eidikos33 said:

Στα ποσα το χρηματα το εχεις παραγγειλει? Καλα ποτε προλαβες και εκανες παραγγελια?

 
 
Επεξ/σία από stratosmgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω παντως που ειχα ρωτησει την παρασκευη στα κεντρικα μου πε οτι το καταστημα στη θεσσαλονικη στο εμπορικο εχει αρκετα κομματια και s7 και s7 edge αλλα μονο σε μαυρο χρωμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα και εγώ ένα S7 στα 299 - είχε μείνει στο κατάστημα ...Σαντορίνης! (Πήρα στα κεντρικά και μου είπαν οτι είχε ένα εκεί - έκανα κατάθεση και μου το έστειλαν).

Είχα ξεμείνει με ένα budget samsung 4ετίας, το οποίο αγκομαχούσε .. Δεν έχω εμπειρία προφανώς από πιο μοντέρνες συσκευές, η συγκεκριμένη πάντως μου φαίνεται άψογη. 

 

Ευχαριστώ όποιον ανέβασε την προσφορά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, belalik είπε

Πήρα και εγώ ένα S7 στα 299 - είχε μείνει στο κατάστημα ...Σαντορίνης! (Πήρα στα κεντρικά και μου είπαν οτι είχε ένα εκεί - έκανα κατάθεση και μου το έστειλαν).

Είχα ξεμείνει με ένα budget samsung 4ετίας, το οποίο αγκομαχούσε .. Δεν έχω εμπειρία προφανώς από πιο μοντέρνες συσκευές, η συγκεκριμένη πάντως μου φαίνεται άψογη. 

Ευχαριστώ όποιον ανέβασε την προσφορά. 

Το έχεις πάρεις στα χέρια σου; μήπως ήταν εκθεσιακό;;;

Επεξ/σία από samsunglife
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, samsunglife είπε

Το έχεις πάρεις στα χέρια σου; μήπως ήταν εκθεσιακό;;;

Ναι το έχω πάρει. Όχι, το αποκλείω να ήταν εκθεσιακό. Το κουτί ήταν σφραγισμένο, και το τηλέφωνο γενικά φαίνεται ολοκαίνουριο από κάθε άποψη. Τους είχα ρωτήσει κιόλας νομίζω, και μου είχαν πει πως δεν είναι εκθεσιακά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μια παραγγελία στο Γερμανο Καλλιθέα (Δαβάκη 65) SAMSUN Galaxy S7 στα 299 και δε θα το παραλάβω. Όποιος το θέλει να του δώσω τον κωδικό ή να τον αμολήσω εδώ και όποιος προλάβει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, stratosmgr είπε

Έχω μια παραγγελία στο Γερμανο Καλλιθέα (Δαβάκη 65) SAMSUN Galaxy S7 στα 299 και δε θα το παραλάβω. Όποιος το θέλει να του δώσω τον κωδικό ή να τον αμολήσω εδώ και όποιος προλάβει....

Μπραβο για την κινηση.Το θεμα μονο ειναι οτι εδω μεσα το 90% ειναι κορακια και τζαμπατζηδες και δεν το θελουν ουτε καν σε αυτη την τιμη.Αμα ειχε κανα 250αρη θα γινοταν σκοτωμος ποιος θα το πρωτοπαρει να βγαλει και μεροκαματακι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λέτε, αξίζει σαν αγορά το S7 edge στα 350 αν έχουμε σαν ταβάνι τα 400?
Η' καλύτερα να πάω σε κάποιο νεότερο μοντέλο?
Γενικά προτιμώ το stock android, αλλά λέω να ξεφύγω από τα κινέζικα και να δοκιμάσω samsung αυτή την φορά (αν και δεν είμαι μεγάλος φαν της).
Αυτό που μου αρέσει σε αυτό το κινητό είναι η εμφάνισή του. Νομίζω το προτιμώ από το νεότερο S8...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, JackSparrow21 είπε

Τι λέτε, αξίζει σαν αγορά το S7 edge στα 350 αν έχουμε σαν ταβάνι τα 400?
Η' καλύτερα να πάω σε κάποιο νεότερο μοντέλο?
Γενικά προτιμώ το stock android, αλλά λέω να ξεφύγω από τα κινέζικα και να δοκιμάσω samsung αυτή την φορά (αν και δεν είμαι μεγάλος φαν της).
Αυτό που μου αρέσει σε αυτό το κινητό είναι η εμφάνισή του. Νομίζω το προτιμώ από το νεότερο S8...

Το μονο αντιστοιχο σε ας το πουμε πακετο σαν το S7 edge ειναι το LG G6.

Γενικα στα χρηματα αυτα απο Ελλαδα την παρουσα χρονικη στιγμη δεν υπαρχουν πολλες επιλογες.

Το μονο κακο που εχει το S7 που αναφερθηκε παραπανω ειναι οτι δυστηχως απο αυτονομια ειναι σκουρα τα πραγματα λογω της αναλυσης οθονης που εχει που τραβαει πολυ.

Αλλιως ειναι και πανεμορφη συσκευη και με πολυ καλη καμερα και με φοβερη οθονη αλλα και με καλα specs.

Σκεφτειτε οτι στα 275+ευρω παιζει το mate 10 lite που περαν της νεας αναλογιας δεν εχει τπτ αλλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 minutes ago, Fulgore said:

Το μονο αντιστοιχο σε ας το πουμε πακετο σαν το S7 edge ειναι το LG G6.

Γενικα στα χρηματα αυτα απο Ελλαδα την παρουσα χρονικη στιγμη δεν υπαρχουν πολλες επιλογες.

Το μονο κακο που εχει το S7 που αναφερθηκε παραπανω ειναι οτι δυστηχως απο αυτονομια ειναι σκουρα τα πραγματα λογω της αναλυσης οθονης που εχει που τραβαει πολυ.

Αλλιως ειναι και πανεμορφη συσκευη και με πολυ καλη καμερα και με φοβερη οθονη αλλα και με καλα specs.

Σκεφτειτε οτι στα 275+ευρω παιζει το mate 10 lite που περαν της νεας αναλογιας δεν εχει τπτ αλλο.

Με την επιλογή που έχει να την λειτουργείς σε χαμηλότερη ανάλυση απο την Native δεν καταναλώνει λιγότερη μπαταρία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι έχει 2 επιλογές εξοικονόμησης μπαταρίας (μέτρια που χαμηλώνει ανάλυση, λειτουργία παρασκηνίου κτλ και υψηλή που σε αφήνει να λειτουργείς μόνο 8 εφαρμογές από αυτές που δίνει) και εκτός από αυτό μπορείτε να βάλετε και σκούρο (μαύρο) θέμα έτσι ώστε να μην "λειτουργούν" όλα τα πιξελ της οθόνης και έτσι να εξοικονομείται και από εκεί μπαταρία

Επεξ/σία από kamennos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...