Προς το περιεχόμενο

[zno.com] Μινι αλμπουμ με τις φωτογραφιες σας, μεσω της εφαρμογης, 6€... (android, iOS)


zogler1987

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
5 ώρες πριν, MrPanozzz είπε

Επίσης είναι περίεργο γιατί δεν μου έχει έρθει καν χαρτί ειδοποίησης να πάω να παραλάβω και ενώ έχουν περάσει 10 μέρες από όταν φαίνεται στο σύστημα ότι έφτασε Ελλάδα, από τα ΕΛΤΑ μου λένε ότι κι αυτοί το βλέπουν ότι ακόμα είναι στο Ελ. Βενιζέλος. 

Μα, σου ειπα οτι περασαν πολλες μερες μεχρι να ερθει το χαρτακι. Εχεις ακομα μια εβδομαδα χοντρικα μεχρι να ερθει το χαρτακι αν παει οπως σε εμενα. Ισως λιγο παραπανω, ισως λιγο λιγοτερο μιας και δεν ειναι παντα ιδιοι οι χρονοι με τα ταχυδρομεια. Υπομονη, δεν μπορεις να κανεις κατι αλλο με αυτη τη μεθοδο που το εστειλαν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 144
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Έχω καμία δεκαριά φορές παραγγείλει από Zno. Είναι ευχαριστημένος γενικά από ποιότητα και κυρίως από τιμή. Θυμάμαι μια φορά πριν 8 μήνες, το παρηγγειλα Πεμπτη βράδυ και Δευτέρα πρωί το είχα στην πόρτα μου. Σοκ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αυτα υπαρχουν στις πρωτες σελιδες, θα ελεγα να μην μπερδευετε τον κοσμο αναφεροντας τι συνεβαινε παλια τωρα. Αν καποιος παρηγγειλε τον τελευταιο 1.5 μηνα  ας μας γραψει για ενημερωση σε ποσο καιρο παρελαβε.

Η προσφορα που υπηρχε λογω της ταχυτητας ηταν καλη, ως εχουν τωρα τα πραγματα δεν αξιζει κατ'εμε με την ταλαιπωρια και την αναμονη. Αν το ηξερα δεν θα ειχα παραγγειλει.

Περασμενα μεγαλεια και διηγωντας τα να κλαις...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, matrixxx είπε

Μα, σου ειπα οτι περασαν πολλες μερες μεχρι να ερθει το χαρτακι. Εχεις ακομα μια εβδομαδα χοντρικα μεχρι να ερθει το χαρτακι αν παει οπως σε εμενα. Ισως λιγο παραπανω, ισως λιγο λιγοτερο μιας και δεν ειναι παντα ιδιοι οι χρονοι με τα ταχυδρομεια. Υπομονη, δεν μπορεις να κανεις κατι αλλο με αυτη τη μεθοδο που το εστειλαν.

Το θέμα μου βασικά είναι μη τυχόν το ότι στέλνουν με διαφορετικό τρόπο σημαίνει ότι θα περάσει και τελωνείο; Το δικό σου που ήρθε επίσης με τον ίδιο τρόπο δεν είχε περάσει, έτσι;

Αν και λογικά απ τη στιγμή που η αξία της παραγγελίας φαίνεται μηδενική και πληρώνεις μόνο τα έξοδα αποστολής, δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί να σου χρεώσουν κάτι στο τελωνείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Περασε τελωνειο γι αυτο και αργουν τοσο, αλλα χωρις να χρεωθει κατι, ειχε το κλασικο πρασινο αυτοκολλητο, "τελωνειακως ελευθερο".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
1 λεπτό πριν, matrixxx είπε

οχι, δεν ισχυει οπως ειχαν γραψει μελη

Κριμα και ήθελα να φτιάξω ένα άλμπουμ. Γράφουν κάτι για subscribe plan κτλ οπότε άκυρο. Δεν πειράζει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα μια παραγγελία κανα 2 μηνο πριν, εκανε κανα μηνα να έρθει και πλήρωσα τα 3 ευρώ τελωνειακός ελεύθερο.

Εκανε αρκετό καιρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...