Προς το περιεχόμενο

[zno.com] Μινι αλμπουμ με τις φωτογραφιες σας, μεσω της εφαρμογης, 6€... (android, iOS)


zogler1987

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, stelios18120 είπε

Ναι γίνεται όπως το φτιάξεις εσυ,απλά εγώ το άφησα στο φλου και τις έφτιαξαν αυτοί όπως ήθελαν ;) και το έκαναν πολύ όμορφο.

Αν δεν είχα φωτό με την γυναίκα θα σας έβαζα να το δείτε πως μου το έφτιαξαν. :P

Χεχε ναι το άλμπουμ είναι προσωπικό για αυτό δεν σου ζήτησα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 144
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 ώρες πριν, sinnaig είπε

Θα μπορούσες να μας πεις αν εχεις κανει σε κάμια άλλη σελιδα photobook? για να γίνει σύγκριση... με myikona ή με hugler αν μπορείς να συγκρίνεις ποιοτητα.... 

έχω φτιάξει 2 άλμπουμ διαφορετικά από huggler οπότε όταν έρθει αυτό θα μπορώ να κάνω συγκριση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Ναι γίνεται όπως το φτιάξεις εσυ,απλά εγώ το άφησα στο φλου και τις έφτιαξαν αυτοί όπως ήθελαν ;) και το έκαναν πολύ όμορφο.

Αν δεν είχα φωτό με την γυναίκα θα σας έβαζα να το δείτε πως μου το έφτιαξαν. :P

Συνεννόηση μπουζούκι.. Το βιβλιαράκι που σου ήρθε τί μήκος και τί πλάτος έχει? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, shamrock1404 είπε

Συνεννόηση μπουζούκι.. Το βιβλιαράκι που σου ήρθε τί μήκος και τί πλάτος έχει? 

αφού είναι 6 x 6 (σε ίντσες) πρέπει σε εκατοστά η κάθε σελίδα να είναι:15,24 x 15,24 cm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mαγκες οταν βαζω τις φωτογραφιες μου δειχνει οτι δεν γεμιζουν ολες τα φυλλα λογω μεγεθους, εχει δλδ. ασπρες μπαρες πανω κατω σε καθε φυλλο... Τι γινεται ακριβως κανεις εχει παρει? γιατι βαριεμαι να τις φτιαχνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, liverpoolman είπε

Mαγκες οταν βαζω τις φωτογραφιες μου δειχνει οτι δεν γεμιζουν ολες τα φυλλα λογω μεγεθους, εχει δλδ. ασπρες μπαρες πανω κατω σε καθε φυλλο... Τι γινεται ακριβως κανεις εχει παρει? γιατι βαριεμαι να τις φτιαχνω

Καλημέρα! Άμα κάνεις swipe δεξιά αριστερά πάνω σε ένα δίφυλλο, αλλάζει ο τρόπος που στις στήνει. Δοκίμασέ το

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα σημερα. Ποιοτητα χαρτιου αριστη 10/10. ποιοτητα φωτος δινω ενα 8/10. Και μιλαω φωτος με την  καμερα του Νοτε 4 στα 16Mpixel και με καλο φωτισμο.

Σιγουρα αξιζει και με το παραπανω στην τιμη της προσφορας. Για παραπανω λεφτα δεν θα λεγα οτι ειναι και ευκαιρια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό! Παρέλαβα κι εγώ σήμερα. Με χοντρά φύλλα χαρτιού, hardcover και ματ εκτύπωση με πολύ καλή ποιότητα. Για 7$ μια χαρά!

Το θέμα είναι να έχετε διαλέξει φωτογραφίες από πριν, γιατί μέσα από την εφαρμογή δεν είναι εύκολο να δεις ποιες είναι οι καλές όταν τις διαλέγεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ σήμερα και θα έλεγα ότι η εταιρεία τον πέτυχε το στόχο της. Μου άρεσε τόσο πολύ που εδώ και ώρα ρίχνω ματιές στο site τους για να παραγγείλω και άλλο αλμπουμάκι... :)

Απόλυτα ικανοποιημένος για την τιμή αλλά και παραπάνω να έδινα, δεν θα είχα πρόβλημα. (να σημειώσω πως δεν έχω ξανατυπώσει κάτι ανάλογο σε άλλη εταιρεία)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 12/2/2018 στις 3:18 ΜΜ, kpapageo1 είπε

Αν θέλει κάποιος να κάνει πάνω από 1 παραγγελία μπορεί ελεύθερα ή υπάρχει περιορισμός?

'Οσα θες κάνεις παραγγελία, απλά με άλλο mail και βάζοντας ξανά στην εφαρμογή νέο λογαριασμό, ακόμα και στην ίδια συσκευή (ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ρουταρισμένη) . (τα στοιχεία αποστολής, ονόματα δεν χρειάζονται αλλαγή, ούτε το τηλέφωνο. Μόνο να είναι άλλο mail)
Εγώ έκανα 3 άλμπουμ, το πρώτο μου ήρθε σήμερα Κρήτη απίστευτα γρήγορα και στο σπίτι μου χωρίς κόπο να τρέχω εγώ σε μεταφορικές.

Η ποιότητα παιδιά είναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ! Παρ' όλο που οι φωτογραφίες ήταν από κινητό (εντάξει καλό κινητό, S7), ήταν όλες τους σούπερ!
Τα άλλα 2 άλμπουμ που περιμένω, ήδη είναι καθοδόν, ανέβασα φωτογραφίες από ψηφιακή στην κανονική τους διάσταση.
Αυτές που πήρα σήμερα, να φανταστείτε τις είχα "τραβήξει" από το google photos που ρίχνει λίγο την ποιότητα για να μικρύνει το μέγεθος!
Φαντάζομαι πως τα επόμενα άλμπουμ θα είναι παραπάνω από ... σούπερ!

Μπράβο τους, δηλώνω και γω πελάτης τους πλέον και χαλαρά θα παρακολουθώ για προσφορές ακόμα και σε άλλα προϊόντα που έχει, όπως φωτογραφίες σε ξύλο, καμβάδες , κτλ κτλ

Στις 15/2/2018 στις 1:21 ΜΜ, dimis_pj είπε

Παρέλαβα και εγώ σήμερα και θα έλεγα ότι η εταιρεία τον πέτυχε το στόχο της. Μου άρεσε τόσο πολύ που εδώ και ώρα ρίχνω ματιές στο site τους για να παραγγείλω και άλλο αλμπουμάκι... :)

Απόλυτα ικανοποιημένος για την τιμή αλλά και παραπάνω να έδινα, δεν θα είχα πρόβλημα. (να σημειώσω πως δεν έχω ξανατυπώσει κάτι ανάλογο σε άλλη εταιρεία)


Ισχύει ακόμα η προσφορά! Κάνε άλλο ένα λογαριασμό με άλλο mail και πάρε και άλλο...
Νομίζεις πως αυτοί δεν βγάζουν κέρδος ακόμα και στα 6 ευρώ?

Έχουν τους Κινέζους που τα τυπώνουν όλη μέρα και στέλνουν σε όλο τον κόσμο.
Αν δεις σχόλια στο facebook που παραλαμβάνει συνεχώς κόσμος απ' όλο τον πλανήτη, γίνετε ένας πανικός και όλα σχεδόν τα σχόλια είναι θετικά!
 

Επεξ/σία από hasiotis_john
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, hasiotis_john είπε

'Οσα θες κάνεις παραγγελία, απλά με άλλο mail και βάζοντας ξανά στην εφαρμογή νέο λογαριασμό, ακόμα και στην ίδια συσκευή. (τα στοιχεία αποστολής, ονόματα δεν χρειάζονται αλλαγή, ούτε το τηλέφωνο. Μόνο να είναι άλλο mail)
Εγώ έκανα 3 άλμπουμ, το πρώτο μου ήρθε σήμερα Κρήτη απίστευτα γρήγορα και στο σπίτι μου χωρίς κόπο να τρέχω εγώ σε μεταφορικές.

Η ποιότητα παιδιά είναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ! Παρ' όλο που οι φωτογραφίες ήταν από κινητό (εντάξει καλό κινητό, S7), ήταν όλες τους σούπερ!
Τα άλλα 2 άλμπουμ που περιμένω, ήδη είναι καθοδόν, ανέβασα φωτογραφίες από ψηφιακή στην κανονική τους διάσταση.
Αυτές που πήρα σήμερα, να φανταστείτε τις είχα "τραβήξει" από το google photos που ρίχνει λίγο την ποιότητα για να μικρύνει το μέγεθος!
Φαντάζομαι πως τα επόμενα άλμπουμ θα είναι παραπάνω από ... σούπερ!

Μπράβο τους, δηλώνω και γω πελάτης τους πλέον και χαλαρά θα παρακολουθώ για προσφορές ακόμα και σε άλλα προϊόντα που έχει, όπως φωτογραφίες σε ξύλο, καμβάδες , κτλ κτλ


Ισχύει ακόμα η προσφορά! Κάνε άλλο ένα λογαριασμό με άλλο mail και πάρε και άλλο...
Νομίζεις πως αυτοί δεν βγάζουν κέρδος ακόμα και στα 6 ευρώ?

Έχουν τους Κινέζους που τα τυπώνουν όλη μέρα και στέλνουν σε όλο τον κόσμο.
Αν δεις σχόλια στο facebook που παραλαμβάνει συνεχώς κόσμος απ' όλο τον πλανήτη, γίνετε ένας πανικός και όλα σχεδόν τα σχόλια είναι θετικά!
 

Το δοκίμασα αλλά μάλλον έχει τελειώσει η προσφορά γιατί έβαλα άλλα στοιχεία έκανα νέο λογαριασμό και δεν μου βγάζει το δώρο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...