Προς το περιεχόμενο

[zno.com] Μινι αλμπουμ με τις φωτογραφιες σας, μεσω της εφαρμογης, 6€... (android, iOS)


zogler1987

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρέλαβα κι εγώ σήμερα το πρώτο και αύριο έρχεται και το δεύτερο. Αρκετά γρήγορα σε λιγότερο από 10 ημέρες .Αρκετά ικανοποιημένος με την ποιότητα της εκτύπωσης.Μου άρεσε επίσης η ματ επίστρωση για να γλιτώνεις τις έντονες δαχτυλιές. Στα 6 ευρώ αξίζει το κόπο με το παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 144
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παρέλαβα σήμερα. Δεν έβαλα σε κάποια σειρά τις φωτογραφίες και άφησαν να το φτιάξουν εκείνοι, βγήκε πολύ όμορφο! Ειδικά σε αυτή τη τιμή αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/21/2018 στις 11:31 ΠΜ, Bigi444444 είπε

Παρέλαβα κι εγώ στις 16, αρκετά γρήγορα.Απόλυτα ικανοποιημένος αν και δεν έκανα τσισάκια με την ποιότητα της εκτύπωσης, ίσως μάλλον επειδή με είχατε προϊδεάσει για κάτι εξαιρετικό.Δεν είναι ότι έχω παράπονο ή ότι θα ψειρίσω τη μαϊμού, απλά τις ίδιες φωτογραφίες τις έχω εκτυπωμένες και σε καλύτερη ποιότητα.Μου άρεσε βέβαια που είναι ματ η επίστρωση και γλιτώνεις τις έντονες δαχτυλιές.

Συνολικά πολύ ευχαριστημένος, το κόστος εξάλλου είναι απλά αστείο.Οπότε, ευχαριστώ και πάλι τον ts!

Επειδή παρέλαβα κι εγώ ένα σήμερα,θα συμφωνήσω με τον φίλο. Δεν έχω δει δείγμα από αντίστοιχες υπηρεσίες,αλλά με βάση τα σχόλια,μάλλον περίμενα κάτι καλύτερο.Η ανάλυση των φωτογραφιών είναι εμφανώς μειωμένη και γενικότερα είναι soft και θαμπές σε σχέση με τις "κρυστάλλινες" original. Φυσικά για το κόστος της προσφοράς είναι παραπάνω από αξιόλογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ, είναι πολύ ωραίο το σκληρό εξωφυλλο και οι χοντρές σελίδες που έχει. Δεν ενθουσιάστικα με τα χρώματα, κάποιες φωτογραφίες μου φανηκαν λίγο παραπάνω φωτεινές και ίσως και λίγο θολές σε σχέση με τα προτότυπα. 

Για την τιμή του πάντως πολύ καλή προσφορά! 

Η προσφορά πάντως είναι ακόμα ενεργή... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, LazMav είπε

Καλησπερα παιδιά! έκανα και εγώ παραγγελία ένα άλμπουμ. Ειμαι Αθήνα! Πως θα το παραλάβω? ΕΛΤΑ? 

Καλησπέρα. Ναι!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ δύο άλμπουμ μέσα σε 8 ημέρες από την παραγγελία. Αρκετά καλή ποιότητα με hard cover εξώφυλλο μόλις 14$ και για τα δύο. Value for money!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα κι εγώ πριν δύο μέρες. Επίσης από της γυναίκας το κινητό παρήγγειλα κι άλλο ένα έτσι για να το έχουμε.  Συμπαθητικό δεν λέω αλλά όχι και κάτι ουαου. Για τα λεφτά του μια χαρά, τα χρώματα λίγο θαμπά, όχι σε όλες της φωτογραφίες, επίσης μου κόψανε λίγο τις άκρες σε μερικές ενώ στην εφαρμογή φαινόντουσαν μια χαρά. Κατά τα άλλα το συνιστώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εγινε η παραγγελια αλλα μετα μου εβγαλε upload και κολλησε στο 4/25... πατησα το κουμπι πισω και πηγα στο βασικο μενου της εφαρμογης αλλα εκει δεν ξαανβρισκω καν το αλμπουμ να τσεκαρω αν ανεβηκε... τι παιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, liverpoolman είπε

Παιδια εγινε η παραγγελια αλλα μετα μου εβγαλε upload και κολλησε στο 4/25... πατησα το κουμπι πισω και πηγα στο βασικο μενου της εφαρμογης αλλα εκει δεν ξαανβρισκω καν το αλμπουμ να τσεκαρω αν ανεβηκε... τι παιζει?

Παίζει να κόλλησε το ίντερνετ σου. Αν δεν έχεις κάτι στα orders απλά ξανακαντο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, liverpoolman είπε

έχει κανονικα στα orders vτην παραγγελία και την απόδειξη απλά έχει κολλήσει από εχθες η μπάρα του uploading στο 4/25, σε εσάς σε ποση ώρα έκανε upload ?

Εμένα έκανε γ όλες μαζί κανένα 3λεπτο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, liverpoolman είπε

έχει κανονικα στα orders vτην παραγγελία και την απόδειξη απλά έχει κολλήσει από εχθες η μπάρα του uploading στο 4/25, σε εσάς σε ποση ώρα έκανε upload ?

Κανε επανεκκίνηση την συσκευή σου και μετά θα συνεχίσει κανονικά. Μόνο έτσι ξεκολλησε και στις δύο συσκευές που είχε σταματήσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, simoszol είπε

Κανε επανεκκίνηση την συσκευή σου και μετά θα συνεχίσει κανονικά. Μόνο έτσι ξεκολλησε και στις δύο συσκευές που είχε σταματήσει. 

Έκανα επανεκκίνηση και μετά μου το εξαφάνισε, δεν μπορώ να το βρω πουθενά να ξαναανεβουν... Μήπως έχουν ανέβει και απλά αυτό είχε κολλήσει γιατί μου το είχε ανοιχτό στις διεργασίες του κινητού, ή πρέπει να κάνω κάτι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...