Προς το περιεχόμενο

[zno.com] Μινι αλμπουμ με τις φωτογραφιες σας, μεσω της εφαρμογης, 6€... (android, iOS)


zogler1987

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ίσως επειδή το έχω ρουταρισμένο δεν μας πήραν χαμπάρι .... :P
Ας δοκιμάσεις όπως λέει και ο από πάνω φίλος σε άλλη συσκευή να κάνεις την δουλειά σου μιας και ακόμα ισχύει η προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 144
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις παρέλαβα και εγω από Ηράκλειο Κρήτης, απίστευτα γρήγορα!! Η παραγγελία είχε γίνει 11-2. Πολύ καλή δουλειά ,ποιοτικό,  λιγο προσοχή θέλει στην επιλογή φωτογραφιών και όπως είπε και ένας φίλος πιο πάνω πρέπει να της διαλέξεις πρώτα στον υπολογιστή και μετά να το φτιάξεις από το κινητό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω ότι όλοι παραλαμβάνετε πολύ γρήγορα, η δική μου παραγγελία έγινε στις 13/2, είναι ακόμα στο στάδιο της επεξεργασίας και λέει estimated deliver 2-8 Μαρτίου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφτασε και το δικό μου το άλμπουμ και η ποιότητα είναι πολύ καλή. Σαν στήσιμο δεν συγκρίνεται με του huggler είναι πολύ ανώτερο.

Σαν φωτογραφίες εκτύπωση θα έλεγα στα ίδια. Γενικά είναι πολύ ανώτερο προϊόν από αυτα του huggler

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω φτιάξει κι εγώ ένα άλμπουμ με την προσφορά που ισχύει, απλα θα ήθελα να ρωτήσω με ποιον τρόπο είναι καλύτερα να πληρώσω:με χρεωστική κάρτα ή paypal;;;,Αν χρησιμοποιησω την χρεωστική (Eurobank) θα μου "ριξει" καμια τρελη προμήθεια;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, marsele είπε

Εχω φτιάξει κι εγώ ένα άλμπουμ με την προσφορά που ισχύει, απλα θα ήθελα να ρωτήσω με ποιον τρόπο είναι καλύτερα να πληρώσω:με χρεωστική κάρτα ή paypal;;;,Αν χρησιμοποιησω την χρεωστική (Eurobank) θα μου "ριξει" καμια τρελη προμήθεια;;

Είχα και γω τον ίδιο φόβο για το γνωστό 2,5€, επειδή το paypal μου είναι συνδεδεμένο με eurobank, ωστόσο στο checkout υπάρχει επιλογή οπότε προχωράς άφοβα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, xatzi13 said:

Είχα και γω τον ίδιο φόβο για το γνωστό 2,5€, επειδή το paypal μου είναι συνδεδεμένο με eurobank, ωστόσο στο checkout υπάρχει επιλογή οπότε προχωράς άφοβα. 

Άρα δηλαδή εαν πληρώσω μεσω Paypal με οποιαδήποτε κάρτα(η καρτα που ειναι συνδεδεμένη στο Paypal είναι Πειραιώς) δεν έχει προμήθεια, εάν όμως επιλέξω σαν τρόπο πληρωμής credit card λογικά θα υπάρχει προμήθεια;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα κ εγώ, είχα φτιάξει 3 άλμπουμ, είναι καταπληκτικά! Σίγουρα θα παραγγείλω ξανά κάτι για δώρο, έχει δεν έχει προσφορά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δυστυχώς από το ίδιο κινητό ακόμα και αν αλλάξεις account στην εφαρμογή, ακόμα και αν κάνεις απεγγατάσταση και μετά εκ νέου εγγατάσταση την εφαρμογή δεν μπορείς να πάρεις την προσφορά αν την έχεις ήδη πάρει μία φορά. Βεβαίως μπορείς να πάρεις την προσφορά αν κατεβάσεις την εφαρμογή και την εγκαταστήσεις σε ένα άλλο τηλέφωνο και μπείς βέβαια και από νέο account, εγώ μόλις το έκανα και παρήγγειλα το δεύτερο αλμπουμάκι μου.

Επεξ/σία από Xristos62100
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/2/2018 στις 2:48 ΜΜ, hasiotis_john είπε

'Οσα θες κάνεις παραγγελία, απλά με άλλο mail και βάζοντας ξανά στην εφαρμογή νέο λογαριασμό, ακόμα και στην ίδια συσκευή. (τα στοιχεία αποστολής, ονόματα δεν χρειάζονται αλλαγή, ούτε το τηλέφωνο. Μόνο να είναι άλλο mail)
 

Αυτό που γράφεις δεν ισχύει

Σε ίδια συσκευή δεν γίνεται να ξαναβάλεις την εφαρμογη και να κάνεις παραγγελία.

 

Μόνο σε νέα συσκευή.

 

(Καλό θα ήταν να το τσεκαρουμε πριν πούμε κάτι ;) )

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, stelios18120 είπε

Αυτό που γράφεις δεν ισχύει

Σε ίδια συσκευή δεν γίνεται να ξαναβάλεις την εφαρμογη και να κάνεις παραγγελία.

Μόνο σε νέα συσκευή.

(Καλό θα ήταν να το τσεκαρουμε πριν πούμε κάτι ;) )

Όπως επίσης καλό είναι βλέπουμε και την συνέχεια της κουβέντας που απάντησα - εξήγησα!

'Εγινε και μια αναβάθμιση της εφαρμογής τις προάλλες (13 Φεβρουαρίου) και δεν ξέρω αν "διόρθωσαν" κάτι οι προγραμματιστές στο θέμα αυτό!

Επεξ/σία από hasiotis_john
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...