Προς το περιεχόμενο

[zno.com] Μινι αλμπουμ με τις φωτογραφιες σας, μεσω της εφαρμογης, 6€... (android, iOS)


zogler1987

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Billator είπε

Τώρα τελευταία βασικά γίνεται αυτό που έπρεπε να γίνεται από πάντα, να σου ζητάν αποδεικτικό αγοράς για να πληρώσεις το σωστό ποσό τελωνείου. :) 
Οπότε και τελωνείο να μπει δεν πληρώνεις τίποτα.

Εφόσον φυσικά στο στείλουν με USPS για να το αναλάβει το ΕΛΤΑ.

Ναι συμφωνώ, αλλά πχ να κάνω αμφισβήτηση σε κάτι που αγόρασα από ΗΠΑ στα 40$ και ο τελώνης τα βάπτισε στα 60ευρώ.

Λέω αυτοκόλλητο έξω με τιμές προϊόντων , μέσα τιμολόγιο και μου λέει η φίλτατη στα ΕΛΤΑ αν θες μην παραλάβεις κάνε αμφισβήτηση και κοινώς περίμενε άλλο πόσο καιρό για να γλιτώσω τα έξτρα.

Το νόημα είναι να το κάνουν αλλά σωστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 144
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

8 λεπτά πριν, skar1983 είπε

Ναι συμφωνώ, αλλά πχ να κάνω αμφισβήτηση σε κάτι που αγόρασα από ΗΠΑ στα 40$ και ο τελώνης τα βάπτισε στα 60ευρώ.

Λέω αυτοκόλλητο έξω με τιμές προϊόντων , μέσα τιμολόγιο και μου λέει η φίλτατη στα ΕΛΤΑ αν θες μην παραλάβεις κάνε αμφισβήτηση και κοινώς περίμενε άλλο πόσο καιρό για να γλιτώσω τα έξτρα.

Το νόημα είναι να το κάνουν αλλά σωστά.

Σου ξαναλέω.

Ο τελώνης δεν βαφτίζει τίποτα πλέον. Σου ζητάει αποδεικτικό αγοράς, το στέλνεις, κάνει σωστά την δουλειά του και τέλος.
Αν είναι κάτω από 22 ευρώ σου λέει καλορίζικο και στο δίνει.

Οπότε δεν υπάρχει λόγος αμφισβήτησης, θα αμφισβητήσεις την τιμή της απόδειξης που έστειλες εσύ;
Έχεις μείνει λίγο πίσω, δες πως πάνε τα πράγματα τώρα στο αντίστοιχο thread.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τώρα γίνεται η σωστή δουλειά.

 

Τέλος η τιμές ότι να ναι του τελώνη και μετά μανουρες κτλπ.

 

Σ ζητάει απόδειξη,στελνεις και μετά ανάλογα προχωράει το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Billator είπε

Σου ξαναλέω.

Ο τελώνης δεν βαφτίζει τίποτα πλέον. Σου ζητάει αποδεικτικό αγοράς, το στέλνεις, κάνει σωστά την δουλειά του και τέλος.
Αν είναι κάτω από 22 ευρώ σου λέει καλορίζικο και στο δίνει.

Οπότε δεν υπάρχει λόγος αμφισβήτησης, θα αμφισβητήσεις την τιμή της απόδειξης που έστειλες εσύ;
Έχεις μείνει λίγο πίσω, δες πως πάνε τα πράγματα τώρα στο αντίστοιχο thread.

 

10 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Ναι τώρα γίνεται η σωστή δουλειά.

Τέλος η τιμές ότι να ναι του τελώνη και μετά μανουρες κτλπ.

Σ ζητάει απόδειξη,στελνεις και μετά ανάλογα προχωράει το θέμα.

Για πείτε την διαδικασία ποια είναι;

Πόσο καιρό παίρνει; Αν είναι να το έχω άμεσα αφού πληρώσω σωστό ΦΠΑ, κανένα θέμα.

Πίστευα ότι θα κάνει καιρό.

Αν δεν κάνω λάθος είναι 15 ευρώ για πάνω από 22 ευρώ (και τα μεταφορικά) + 24 %?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, stelios18120 είπε

Ωραίο φαίνεται

Θα κάνω μια προσπάθεια και εγώ να δω αν θα είναι ωραία.

Thanks ts

(Μόλις ανέβηκαν και οι φωτό) ζήτησα με σκληρό εξώφυλλο κτλπ 

Ελπίζω όταν έρθει Ελλάδα μην έχουμε τίποτα θέματα με τελωνεία κτλπ επειδή ειναι από Αμέρικα με κούριερ ε;

Με σκληρό εξώφυλλο δεν είναι δωρεάν, μόνο με απλό, κάπου μπερδεύτηκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, ChrisN.S. είπε

Με σκληρό εξώφυλλο δεν είναι δωρεάν, μόνο με απλό, κάπου μπερδεύτηκες.

Δεν νομίζω να έκανα λάθος.

 

Ορίστε και το mail που μου ήρθε από την παραγγελία μου.

Με σκληρό εξώφυλλο (το λέει και στο mail αφου το επέλεξα με hard cover ) και όλα οκ μόνο τα μεταφορικά πλήρωσα.

IMG_20180207_081058.png

Επεξ/σία από stelios18120
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ZNO είναι μια από τις καλύτερες επιλογές για εκτύπωση photobook, ειδικά τα flush mount albums τους είναι κορυφαία και σε πολύ καλή τιμή. Για όσους ρώτησαν, η ποιότητα εκτύπωσης είναι έτη φωτός μακριά από τις εκτυπώσεις που γίνονται σε κιόσκια και ακόμα και σε φωτογραφεία. Σημαντικό επίσης είναι οι φωτογραφίες που θα ανεβάσετε για εκτύπωση να είναι καλής ποιότητας γιατί αν είναι κακοφωτισμενες από κινητό κλπ το πιο πιθανό είναι ότι θα δείτε ακόμα καλύτερα πόσο άσχημη ήταν η φωτογραφία. Κάτι αντίστοιχο με το να βλέπεις ελληνικά κανάλια σε 1080p τηλεόραση :P

Η προσφορά αυτή αφορά ένα μικρο album το οποίο ενώ λέει αρχικά για soft cover, στο checkout σου δίνει τη δυνατότητα να το αναβαθμίσεις σε hard cover δωρεάν (ζητάει - όχι επιβάλει, να κάνεις share κλπ). Πληρώνεις μόνο τα μεταφορικά και σου ερχεται σε καμιά 10ρια μέρες max χωρίς φόβο τελωνείου! 

 

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά έχω κρατήσει και την απόδειξη που λέει 7$ οπότε και τελωνείο να έμπαινε δεν πληρώνεις :)

 

Πάντως φαίνεται επειδή το έψαξα λίγο να βγάζουν πολύ ωραία άλμπουμ.

 

Μόλις μου έρθει θα γράψω εντυπώσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ κι εγώ με τη σειρά μου τον ts, είναι πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά. Απλά μία ερώτηση: εάν κατάλαβα καλά, δωρεάν εκτύπωση γίνεται μόνο εάν χρησιμοποιήσεις την mobile  εφαρμογή τους για να ανεβάσεις τις φωτογραφίες που θέλεις να συμπεριλάβεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Bigi444444 είπε

Ευχαριστώ πολύ κι εγώ με τη σειρά μου τον ts, είναι πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά. Απλά μία ερώτηση: εάν κατάλαβα καλά, δωρεάν εκτύπωση γίνεται μόνο εάν χρησιμοποιήσεις την mobile  εφαρμογή τους για να ανεβάσεις τις φωτογραφίες που θέλεις να συμπεριλάβεις;

Ναι μόνο με την mobile εφαρμογή

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, andreasece είπε

Ξέρουμε μέχρι πότε είναι η προσφορά;

Δεν υπάρχει ημερομηνία. Μπορεί να λήξει ανά πάσα στιγμή. Πάντα έτσι γίνεται με τις προσφορές τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...