Προς το περιεχόμενο

[zno.com] Μινι αλμπουμ με τις φωτογραφιες σας, μεσω της εφαρμογης, 6€... (android, iOS)


zogler1987

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το μόνο μείον που βρίσκω είναι ότι κάνει 100 ώρες να βρει τις φώτο από το Google photos.. Αν γινόταν μέσω υπολογιστή θα ήταν καλή φάση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 144
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 10/2/2018 στις 2:44 ΜΜ, cmour79 είπε

Η παραγγελία δεν ολοκληρώνεται με το αν ολοκληρώσεις το άλμπουμ (upload τις φωτός σου). Έχεις δυνατότητα save and exit για να κάνεις διορθώσεις σε δεύτερη φάση, άρα κ ετεροχρονισμένης παραγγελίας. Για την ολοκλήρωση της παραγγελίας επιλέγεις order.

Συγνώμη αν δεν έγινα κατανοητός.  Εννοούσα ότι κλειδώνεις την προσφορά με το που θα δημιουργήσεις το άλμπουμ και υποβάλλεις την παραγγελία. Δεν έχεις δυνατότητα να φτιάξεις το άλμπουμ, να κλειδώσεις την προσφορά και να υποβάλλεις αργότερα την παραγγελία. Η προσφορά μπορεί να τελειώσει οποιαδήποτε στιγμή...

Επεξ/σία από pntzamilis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν μόλις Μ έφερε ο κούριερ το άλμπουμ 

 

Αξίζει 100000% 

 

Φοβερή ποιότητα και πολύ καλά τυπωμένο,καλή κατασκευή αξίζει όχι 6€ αλλά τουλάχιστον 15€ έτσι όπως το έφτιαξαν.τσαμπα πράμα πουλάνε,και όσοι δεν πήρατε αν ακόμα ισχύει φτιάξτε ένα.

 

Ευχαριστώ πολύ ts που είπες για την προσφορά. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Λοιπόν μόλις Μ έφερε ο κούριερ το άλμπουμ 

Αξίζει 100000% 

Φοβερή ποιότητα και πολύ καλά τυπωμένο,καλή κατασκευή αξίζει όχι 6€ αλλά τουλάχιστον 15€ έτσι όπως το έφτιαξαν.τσαμπα πράμα πουλάνε,και όσοι δεν πήρατε αν ακόμα ισχύει φτιάξτε ένα.

Ευχαριστώ πολύ ts που είπες για την προσφορά. :)

Θα μπορούσες να μας πεις αν εχεις κανει σε κάμια άλλη σελιδα photobook? για να γίνει σύγκριση... με myikona ή με hugler αν μπορείς να συγκρίνεις ποιοτητα.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, sinnaig είπε

Θα μπορούσες να μας πεις αν εχεις κανει σε κάμια άλλη σελιδα photobook? για να γίνει σύγκριση... με myikona ή με hugler αν μπορείς να συγκρίνεις ποιοτητα.... 

Δυστυχώς είναι το πρώτο που φτιάχνω.

Δεν έχω κάνει κάπου αλλού,πάντως είναι πολύ καλή η ποιότητα.δηλαδη για τα 6€ είναι τσάμπα ειλικρινά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω δοκιμάσει και σε myikona και shutterfly, και το zno είναι η καλύτερη επιλογή. Καλά για αυτά τα λεφτά δεν το συζητάμε, δώρο είναι! 

Υπάρχουν και καλύτερες επιλογές αλλά το κόστος ξεφεύγει σημαντικά! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, stelios18120 είπε

Λοιπόν μόλις Μ έφερε ο κούριερ το άλμπουμ 

Αξίζει 100000% 

Φοβερή ποιότητα και πολύ καλά τυπωμένο,καλή κατασκευή αξίζει όχι 6€ αλλά τουλάχιστον 15€ έτσι όπως το έφτιαξαν.τσαμπα πράμα πουλάνε,και όσοι δεν πήρατε αν ακόμα ισχύει φτιάξτε ένα.

Ευχαριστώ πολύ ts που είπες για την προσφορά. :)

6εκατοστα είναι? 6x6 λέει, αλλά δεν διευκρίνιζε.. Το παρήγγειλα την Πέμπτη κι αναμένω.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, kpapageo1 είπε

Αν θέλει κάποιος να κάνει πάνω από 1 παραγγελία μπορεί ελεύθερα ή υπάρχει περιορισμός?

Δοκίμασα μέσω του app και δεν Μ έβγαζε την προσφορά αυτή που πήρα ήδη.

16 λεπτά πριν, shamrock1404 είπε

6εκατοστα είναι? 6x6 λέει, αλλά δεν διευκρίνιζε.. Το παρήγγειλα την Πέμπτη κι αναμένω.. 

Το μηκος και πλάτος της κάθε φωτογραφίας εννοείς;

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν είμαι φαν του άλμπουμ έκανα μια παραγγελία μια και η τιμή είναι χάρισμα από ότι λέτε και ήθελα να έχω και ένα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Δοκίμασα μέσω του app και δεν Μ έβγαζε την προσφορά αυτή που πήρα ήδη.

Το μηκος και πλάτος της κάθε φωτογραφίας εννοείς;

Ναι... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, shamrock1404 είπε

Ναι... 

Όχι οι διαστάσεις σε κάθε φωτογραφία ανά σελίδα είναι και διαφορετικές

 

Εμένα πάντως έτσι όπως το έφτιαξαν πολύ μου άρεσε. Σε κάθε σελίδα και σε άλλο μέγεθος είναι η κάθε φωτογραφία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Όχι οι διαστάσεις σε κάθε φωτογραφία ανά σελίδα είναι και διαφορετικές

Εμένα πάντως έτσι όπως το έφτιαξαν πολύ μου άρεσε. Σε κάθε σελίδα και σε άλλο μέγεθος είναι η κάθε φωτογραφία

Ωχ τι εννοείς με αυτό? Δεν γεμίζει κάθε φωτό τον χώρο όπως μπορείς να επιλέξεις στην εφαρμογή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, kpapageo1 είπε

Ωχ τι εννοείς με αυτό? Δεν γεμίζει κάθε φωτό τον χώρο όπως μπορείς να επιλέξεις στην εφαρμογή?

Ναι γίνεται όπως το φτιάξεις εσυ,απλά εγώ το άφησα στο φλου και τις έφτιαξαν αυτοί όπως ήθελαν ;) και το έκαναν πολύ όμορφο.

 

Αν δεν είχα φωτό με την γυναίκα θα σας έβαζα να το δείτε πως μου το έφτιαξαν. :P

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...