Προς το περιεχόμενο

Στον πλήρη έλεγχο των ιδρυτών του περνάει το Skroutz.gr


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως για τα αρώματα αυτό που σου είπε δεν είναι εντελώς ψέμα. Κι εγώ παράγγειλα για μια φίλη μου ένα άρωμα μέσω σκρούτζ επειδή είχε χαοτική διαφορά στη τιμή με τα hondos κλπ.

To άρωμα αν και είχε ίδια συσκευασία, ήταν σφραγισμένο, είχε το ίδιο άρωμα όταν ψέκαζες κλπ κλπ (δεν μπορούσες να καταλάβεις με τίποτα εκ πρώτης όψεως ότι δεν ήταν αυθεντικό), η φίλη μου μου είπε πως δεν είχε καθόλου διάρκεια, εν ολίγοις μετά από μισή ώρα ήταν σαν να μην είχες βάλει. Τώρα δε ξέρω τι και πως το κάνουν, πάντως παίζει πολύ η μουφιά στα αρώματα.

Τελικά μπήκα στη σελίδα στο fb του καταστήματος που το παράγγειλα και έπεφτε τρελό κράξιμο από κόσμο ότι πουλάνε μούφες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 153
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε πιστεύω δεν είπα οτι ζούμε σε κόσμο αγίων.Αν θες γράψε το κατάστημα να μην την πατήσουν και άλλοι.

Επεξ/σία από jimmys26
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
Στις 16/2/2018 στις 3:33 ΜΜ, jimmys26 είπε

Χθες μπαίνω σ'ενα hondos τους λέω θέλω το τάδε άρωμα 84 ευρώ μου κάνει με 10% μείωση τα 50ml.Κοπέλα μου τις λέω το βρήκα 60 ευρώ στο skroutz με τα μεταφορικά.Μου απαντάει.Αυτοί πουλάνε μαιμούδες στο skroutz μας έχει παραπονεθεί πολύς κόσμος.Δεν απάντησα τίποτα επιστροφή στο σπίτι και παραγγελία online(απο ελληνικό κατάστημα).

εγω δε καταλαβα γιατι μπηκες στα hondos να ρωτησεις και τους ανεφερες για το skroutz, καλα σου απαντησε εγω θα σου ελεγα τπτ πιο χοντρο. οποιος δε θελει να αγοραζει απο φυσικο κατατημα μπορει να αγορασει απο ηλεκτρονικο και οταν κατι δε θα ειναι οπως το παρηγγειλε η ερθει χαλσμενο ας καθεται να χαλαει χρονο και χρημα για να το στελνει πισω να περιμενει να ξαναερθει και ενα καρο πραγματα, Επισης το φυσικο κατστημα που μπηκες πληρωνει ρευμα υπαλληλους και ποσα αλλα σε σχεση με ενα ηλεκτρονικο καταστημα που το μονο που κανει ειναι να στελνει παραγγελιες στον προμηθευτη του και μετα να τα ξαναπακεταρει για τον τελικο πελατη. Επισης μην ξαναπας σε καποιο φυσικο καταστημα να δοκιμασεις αρωμα, δοκιμασε το αρωμα που βγαζει η οθονη του υπολογιστη σου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ξέρω ότι είχα κάνει πρόταση στο Σκρουτζ να κάνουν το φίλτρο μεγέθους για τα κουτιά υπολογιστών να σημαίνει MAX μέγεθος και όχι "μπορεί να πάρει τέτοιο μέγεθος". Πατάω ΙΤΧ και μου βγάζει όλα τα κουτιά ενώ έπρεπε να βγάλει αυτά που παίρνουν ΙΤΧ μέγιστο. Μου έστειλαν email ότι θα το λάβουν υπόψιν τους και δεν το άλλαξαν ποτέ. Πιστεύω τώρα που πέρασε στον έλεγχο των ιδρυτών του θα το φτιάξουν. :P

/s

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...