Προς το περιεχόμενο

Blaupunkt 49'' DVBT2 Full HD 279 € στο You.gr [ΤΕΛΟΣ]


iosif1980

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όποιος έχει οριακό χώρο ας δει αυτό που μου προέκυψε από λάθος αλλά βολεύει μια χαρά :lol:

Βέβαια κάποια στιγμή θα τσιμπήσω μια βάση vesa 200x200 και θα αφήσω ελεύθερο το τραπεζάκι!

blau.jpg

Επεξ/σία από turbat0s
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 605
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, villasg είπε

Μια ερωτηση ( καπου ειδα την απαντησησ αλλα ψαχνω και δεν την βρισκω ) .
Τι συστημα θελει για να την βαλεις/κρεμασεις στον τοιχο ?
Και εαν εχετε/ξερετε  καποιο δοκιμασμενο

gWSceGz.jpg

Θέλει 200 X 200, εγώ πήρα αυτήν https://www.plaisio.gr/thleoraseis/tv-accessories/baseis-tv/Turbo-X-Basi-Tileorasis-Dbm-400-13-50-E04SBPD.htm και από ότι βλέπω μέχρι στιγμής είναι μια χαρά.

Πέρασα και τις ρυθμίσεις του γκουρού της Blaupunkt @what_if

Επεξ/σία από Nistisimos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, turbat0s είπε

Όποιος έχει οριακό χώρο ας δει αυτό που μου προέκυψε από λάθος αλλά βολεύει μια χαρά :lol:

Βέβαια κάποια στιγμή θα τσιμπήσω μια βάση vesa 200x200 και θα αφήσω ελεύθερο το τραπεζάκι!

blau.jpg

84 πόντους εμένα... Γμτ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Zerg13 είπε

Μια ερωτηση παιδια. Αυτη εδω ή του eshop η philips 43’’; Στα ιδια χρηματα αυτες οι 2.

κανεις δεν μπορει να σου πει με σιγουρια

το μονο σιγουρο ειναι οτι η philips δεν ειναι η philips που ισως ηξερες καποτε 

κ οτι η jvc ειναι +6 ιντσες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα θα ξαναρθει... Ξαναλεω να το δουν οι υπευθυνοι αν ερθει στην τιμη που ηταν αρχικα την τζιμπαω προσωπικα και ειναι ψημμενα καλλα 2-3 ατομα εδω μεσα απο οτι βλεπω... Σκεφτειτε το

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Zerg13 είπε

Μια ερωτηση παιδια. Αυτη εδω ή του eshop η philips 43’’; Στα ιδια χρηματα αυτες οι 2.

Έχουν και μια διόλου ευκαταφρόνητη χρηματική διαφορά βέβαια...εγώ αν χωρούσε στο τραπέζι και στο χώρο δίπλα από τη μπαλκονόπορτα θα έπαιρνα την Blaupunkt...

...υπάρχει και η προσφορά για την LG του Πλαισίου στα 399€...αρνητικό της Philips στα 429€ η glossy επιφάνεια της οθόνης, που μπορεί να είναι αρκετά ενοχλητική

Οι δύο τηλεοράσεις εδώ https://www.displayspecifications.com/en/comparison/4e4a27508

Αλλά αυτές είναι οι αδικίες...55άρες στα 449€, 49άρες στα 280€ και 43άρες στα 400-430€...και να θέλεις δεν σου πάει να τα δώσεις...οι προσφορές οι καλές γίνονται σε μεγαλύτερες ίντσες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, villasg είπε

jfZT3rx.png

Κάποιο bug Πρέπει να ήταν είναι οκ τώρα... Επιπλέον αν κάποιος θέλει την τιμή και πει ότι την έχει δει στο insomnia την δίνουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σχετικα με το μηκος απο ποδι σε ποδι που με ειχε αγχωσει γιατι ήμουν οριακα , πηρα ενα κομματι ξυλο( ιδιο φαρδος  +20 ποντους πλατος ) και εκανα επεκταση 

Συνολο 15€ μαζι με την περαστη "ειδικη βιδα" που τα κραταει σε συνδεση   [ http://www.ftiaxtomonosou.gr/ ]

 

ΠΡΙΝ

vX1T75L.jpg

ΜΕΤΑ

PM6MrTh.jpg

Επεξ/σία από villasg
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν γινει κανενας μικρος σεισμος ,καποιο κουνημα απο παιδι κλπ ,σε τετοιο τραπεζακι μπορει να σου ερθει τουμπα ευκολα.Εχει γινει σε φιλο και εσπασε η οθονη.Αν εχεις αμφιβολιες για το στερεο της, μπορεις κατι σαν αυτο .Αν εχει σαν υποδοχη στη βαση ,στο σασι να την δεσεις με υφασματινη ταινια βαλιτσων.Καπου απο το πισω μερος και τα στερεωνεται στο επιπλο,στον τοιχο καπου να κρατα κοντρα.

Επεξ/σία από Diskimpex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα εχεις τοποθετησει σωστα* την βαση/ποδαρακια κλπ ΔΕΝ υπαρχει θεμα .
Οι εταιριες κανουν δοκιμες σταθεροτητας κλπ κλπ και σχεδιαζουν αναλογα τις βασεις , τωρα αν κανει 8 ριχτερ θα φυγει μαζι με το σπιτι .

 

*Γιαυτο δεν πρεπει να τοποθετειται μα τα ποδαρακια αναποδα οπως ειδαμε σε προηγουμενα posts
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, villasg είπε

Σχετικα με το μηκος απο ποδι σε ποδι που με ειχε αγχωσει γιατι ήμουν οριακα , πηρα ενα κομματι ξυλο( ιδιο φαρδος  +20 ποντους πλατος ) και εκανα επεκταση 

Συνολο 15€ μαζι με την περαστη "ειδικη βιδα" που τα κραταει σε συνδεση   [ http://www.ftiaxtomonosou.gr/ ]

ΠΡΙΝ

vX1T75L.jpg

ΜΕΤΑ

PM6MrTh.jpg

Ωραίος, αυτό εννοούσα. Και λίγο μεγαλύτερο θα μπορούσες να το κάνεις, μια χαρά όμως! 

Να τη χαρείς κι εσύ και όλοι την tv, ωραία περίπτωση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...