Προς το περιεχόμενο

Blaupunkt 49'' DVBT2 Full HD 279 € στο You.gr [ΤΕΛΟΣ]


iosif1980

Προτεινόμενες αναρτήσεις

40 λεπτά πριν, arxontas77 είπε

Αναμενω απαντηση σου για το dts.Τοσο μικροι ειναι?Μπορεις να βαλεις μια φωτο ?

Παιζει και dts ηχο?Αυτο ειναι τελειο.Εδω μπορεις να βαλεις τις φωτο  http://www.imageshack.us/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 605
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ναι ναι το είδα μισό να πάω υπολογιστή να κάνω δουλειά γμτ τα κινητά 

UIpFLk.jpg

V9gOmp.jpg

7lga5d.jpg

Να σημειώσω ότι οι ρυθμίσεις εικόνας είναι ακόμα στις εργοστασιακές.Δεν έχω προλάβει να κάνω τις ρυθμίσεις του what if,και θέλω να δοκιμάσω και τα δορυφορικά,στον astra 19.2που εκπέμπουν οι γερμανοί HD.

Επίσης θα κάνω τεστ με ταινία αναφοράς το braveheart 1995 στο πεδίο της μάχης για να δω τι κάνει στο μαύρο,σε σύγκριση με την Pionner Kuro 5090H που έχω και κάθεται από πίσω στον τοίχο αυτή την ώρα χαχαχαχαχα

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@notist

θα κανεις συγκριση φτηνιαρα ips με kuro (plasma δλδ κ μαλιστα κορυφαια πριν καποια χρονια) κ μαλιστα στο μαυρο;

θα περιμενω με ενδιαφερον αν και καταλαβαινεις οτι η συγκριση ειναι αδικη κ ατοπη

edit

η αποψη μου ειναι οτι το μαυρο ειναι καλυτερο απο οτι περιμενεις αν εισαι λογικος ανθρωπος απο μια low budget ips ,αλλα φυσικα ειναι βαθυ γκρι

επισης στις σκοτεινες σκηνες ναι μεν δεν θα βλεπεις μια ακαθοριστη μαυριλα αλλα κ παλι ειναι παραπανω απο εμφανες οτι θα χαθει πληροφορια κ δεν μπορεις να κανεις τπτ για αυτο

Επεξ/σία από what_if
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που δεν βάζουν ένα μαύρο περίγραμμα στους υπότιτλους και χάνονται σε άσπρα background δεν το κατάλαβα πότε. Είναι ο μόνος λόγος που κρατάω ένα αρχαίο wd tv live hd σε λειτουργία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνοψίζοντας για αρχή τα θετικά είναι πάρα πολλά σε τηλεοπτική και δορυφορική λήψη,και ως media player που παίζει τα πάντα. Στα ουδέτερα οι υπότιτλοι οι οποίοι φαίνονται μικροί αλλά συνηθίζονται,και το θέμα του ήχου το οποίο με ηχόμπαρα η ενισχυτή όπως το έχει ο what if λύνεται. Δεν βλέπω κάτι αρνητικό ακόμα. Και στο μαύρο καλά τα πάει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, mindtrapper είπε

Αυτό που δεν βάζουν ένα μαύρο περίγραμμα στους υπότιτλους και χάνονται σε άσπρα background δεν το κατάλαβα πότε. Είναι ο μόνος λόγος που κρατάω ένα αρχαίο wd tv live hd σε λειτουργία. 

κανονικα βαζουν ασπρους υποτιτλους με μαυρο περιγραμμα για να φαινονται σε καθε περιπτωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, what_if είπε

θα κανεις συγκριση φτηνιαρα ips με kuro (plasma δλδ κ μαλιστα κορυφαια πριν καποια χρονια) κ μαλιστα στο μαυρο;

θα περιμενω με ενδιαφερον αν και καταλαβαινεις οτι η συγκριση ειναι αδικη κ ατοπη

edit

η αποψη μου ειναι οτι το μαυρο ειναι καλυτερο απο οτι περιμενεις αν εισαι λογικος ανθρωπος απο μια low budget ips ,αλλα η φυσικα ειναι βαθυ γκρι

επισης στις σκοτεινες σκηνες ναι μεν δεν θα βλεπεις μια ακαθοριστη μαυριλα αλλα κ παλι ειναι παραπανω απο εμφανες οτι θα χαθει πληροφορια κ δεν μπορεις να κανεις τπτ για αυτο

Χα όχι λάθος το έγραψα. Δεν θα κάνω σύγκριση θα δω πως είναι. Λογικός άνθρωπος είμαι ξέρω τι αγοράσαμε. Μην ξεχνάς όμως ότι την αγοράσαμε 279€ όταν την kuro την είχα πάρει 5000€ όντως με το καλύτερο μαύρο. 

Γενικά πάντως δεν την περίμενα τόσο καλή για τα λεφτά της και έχω ενθουσιαστεί. Αφού να φανταστείς την πήρα για τον πατέρα μου και σκέφτομαι να την κρατήσω εγώ για το υπνοδωμάτιο χαχαχαχα

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, notist είπε

Χα όχι λάθος το έγραψα. Δεν θα κάνω σύγκριση θα δω πως είναι. Λογικός άνθρωπος είμαι ξέρω τι αγοράσαμε. Μην ξεχνάς όμως ότι την αγοράσαμε 279€ όταν την kuro την είχα πάρει 5000€ όντως με το καλύτερο μαύρο. 

Γενικά πάντως δεν την περίμενα τόσο καλή για τα λεφτά της και έχω ενθουσιαστεί. Αφού να φανταστείς την πήρα για τον πατέρα μου και σκέφτομαι να την κρατήσω εγώ για το υπνοδωμάτιο χαχαχαχα

κ εγω ετσι ,την πηρα ως προσωρινη λυση κ τωρα δεν με χαλαει να την κρατησω μονιμα

τα γλυκα χρωματα της plasma θα τα καταλαβεις με την μια ,ολες οι led ,ακομα κ οι κορυφαιες ειναι αγαρμπες 

βαλε τις ρυθμισεις μου ,θα με θυμηθεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, what_if είπε

κ εγω ετσι ,την πηρα ως προσωρινη λυση κ τωρα δεν με χαλαει να την κρατησω μονιμα

τα γλυκα χρωματα της plasma θα τα καταλαβεις με την μια ,ολες οι led ,ακομα κ οι κορυφαιες ειναι αγαρμπες 

βαλε τις ρυθμισεις μου ,θα με θυμηθεις

Πράγματι αγαρμπες χαχαχαχα. Ναι εννοείται ότι θα τις βάλω. Πίστεψε το από τα γραπτά σου χωρίς υπερβολές,τις ρυθμίσεις σου αποφάσισα να την αγοράσω. Καλή μας θέαση. 

ΥΓ. Και το νήμα κρατήθηκε στο επίπεδο και την ενημέρωση που πρέπει. Στο διπλανό σκοτώνονται και βρίζονται λες και είναι ο κότσο και ο κορασιδης. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...