Προς το περιεχόμενο

Ποιον εναλλακτικό πάροχο αντί ΔΕΗ?


Hamurabi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, DownUNDERground είπε

Μωρέ ΕΛΤΑ ή Σουμπάση θα καταλήξει στο τέλος, θέλει δε θέλει!😂

Ελτα και ΔΕΗ ειπαμε να κλεισουν να σβησουν να μην ειναι ουτε αναμνηση....τον Σουμπαση αστον για καβατζα και βλεπουμε.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    5900

  • HERTHAN

    1466

  • ekrepali

    1040

  • DownUNDERground

    753

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

11 λεπτά πριν, Depeche3 είπε

Πραγματικα ειναι να γελας με καποιους ανθρωπους , τους ανοιγεις τα ματια κ αυτοι σε κοροιδευουν πως το ξερεις που βρηκες το λινκ κ αλλα τετοια .

Επιβαιβεωθηκα στα παντα κ τωρα λεει οτι δεν βγαζει καποιος ακρη μαζι μου αντι να πει παιδια ο ανθρωπος γνωριζει ας τον ακουσουμε.....

Σας εδωσα το προγραμμα την καινουρια τιμη κ υπαρχουν κ αλλα που ερχονται που δεν παει ο νους σας απο εταιριες που θα μεινετε με ανοιχτο το στομα ...........αλλα εγω ειμαι ασχετος ακουστε τον κορακιο με τα εξελ

ΟΛΟ αυτό κινείται σε μια πολύ λεπτή γραμμή και δεν πρέπει να είσαι απόλυτος.

ΑΣΕ, τι ισχυρίστηκε η εταιρεία.

Είναι η μία πλευρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, GREGORYMO είπε

ΟΛΟ αυτό κινείται σε μια πολύ λεπτή γραμμή και δεν πρέπει να είσαι απόλυτος.

ΑΣΕ, τι ισχυρίστηκε η εταιρεία.

Είναι η μία πλευρά.

Μαζι σου δεν αντιλεγω εμεις ειμαστε ολοι μαζι κ οι εταιριες μονες τους αλλα λεω ενα πραγμα που δεν το πληρωνεις κ δεν το εχεις ενεργο δεν το εκμεταλευεσαι για ποιον λογο να μην μπορει η καθε εταιρια να το αλλαξει εξηγησε το μου , γιατι το εδειξα στον πατερα μου που ειναι δικηγορος κ μου ειπε ακριβως αυτο που λεω , στην συμβαση που υπογραφεις υπαρχει αλλα ειναι προαιρετικο κ μονο αν το επιλεξεις κ στο αλλαξει υπαρχει θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Ελτα και ΔΕΗ ειπαμε να κλεισουν να σβησουν να μην ειναι ουτε αναμνηση....τον Σουμπαση αστον για καβατζα και βλεπουμε.:P

σατανά 😁

Ακόμα περιμένω απο τα ΕΛΤΑ email για τρόπο υπολογισμού ΟΤΣ (για όσους θυμούνται πριν μήνες!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, korakios είπε

Ακόμα περιμένω απο τα ΕΛΤΑ email για τρόπο υπολογισμού ΟΤΣ (για όσους θυμούνται πριν μήνες!)

Το ξαναλεω δεν ξερουν τι ειναι το ΟΤΣ εκει στο καφενειο και γι'αυτο δεν σου απαντανε και δεν την εχουν ενεργοποιησει ποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει το εξής, αν έχω καταλάβει καλά.

Έχει κάποιος το fixed στα 4€ και δεν τον κουνάει κάνεις. Αν ΜΕΤΑ από 3-4 μήνες αποφασίσει να το διακόψει γιατί πχ η ΟΤΣ πήγε χαμηλά, όταν θελήσει κάποια στιγμή στο μέλλον να το ΞΑΝΑΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕΙ, θα πάει με τα 4€ (που υπέγραψε) η με τα 9€ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, GREGORYMO είπε

Υπάρχει το εξής, αν έχω καταλάβει καλά.

Έχει κάποιος το fixed στα 4€ και δεν τον κουνάει κάνεις. Αν ΜΕΤΑ από 3-4 μήνες αποφασίσει να το διακόψει γιατί πχ η ΟΤΣ πήγε χαμηλά, όταν θελήσει κάποια στιγμή στο μέλλον να το ΞΑΝΑΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕΙ, θα πάει με τα 4€ (που υπέγραψε) η με τα 9€ ?

Θα παει με τα 9,90 γιατι τοσο ειχε η τρεχουσα τιμη , αυτος ηταν ο λογος που το ελεγα βαλτε το γιατι ανεβαινει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, GREGORYMO είπε

Υπάρχει το εξής, αν έχω καταλάβει καλά.

Έχει κάποιος το fixed στα 4€ και δεν τον κουνάει κάνεις. Αν ΜΕΤΑ από 3-4 μήνες αποφασίσει να το διακόψει γιατί πχ η ΟΤΣ πήγε χαμηλά, όταν θελήσει κάποια στιγμή στο μέλλον να το ΞΑΝΑΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕΙ, θα πάει με τα 4€ (που υπέγραψε) η με τα 9€ ?

Αν παει στα 9 θα τους παμε στα 4.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα φερω ενα παραδειγμα νοικιαζεις ενα μαγαζι με 400 ευρω για 3 χρονια φευγεις στα 2 χρονια , μετα απο 3 μηνες το ξανα ενοικιαζεις κ σου ζηταει ο ιδιοκτητης 500 ευρω ειναι νομιμο ή παρανομο;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Depeche3 είπε

Θα φερω ενα παραδειγμα νοικιαζεις ενα μαγαζι με 400 ευρω για 3 χρονια φευγεις στα 2 χρονια , μετα απο 3 μηνες το ξανα ενοικιαζεις κ σου ζηταει ο ιδιοκτητης 500 ευρω ειναι νομιμο ή παρανομο;;;

Ελληνικά ξέρεις να διαβάζεις;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ζητησω απο τους διαχειριστες να βαλουν μια συνδρομη Fixed για οποιον θελει να μπαινει και να γραφει στο θεμα.

4 ευρω για υφισταμενους χρηστες και 9,90 για τους νεους χρηστες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...