Προς το περιεχόμενο

Ποιον εναλλακτικό πάροχο αντί ΔΕΗ?


Hamurabi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, COSTAKISMIKROS είπε

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι σύμφωνα με το αρχείο μας είχατε αφήσει κενή την επιλογή για την ενεργοποίηση του σταθερού τιμολογίου, επομένως εντός του δικαίου σας χρεώθηκε η χρέωση αναπροσαρμογής

Επίσης τώρα που το ξαναβλέπω ,αυτό δεν έχει σχέση με την τιμή του fixed , αλλά με χρέωση ρήτρας αναπροσαρμογής , πόσο χρέωσαν στις πόσες κιλοβατώρες ?

Δεν είχες πάρει γραπτώς οτι τους 4 πρώτους μήνες δεν εφαρμόζουν ΟΤΣ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • korakios

    5900

  • HERTHAN

    1466

  • ekrepali

    1040

  • DownUNDERground

    753

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, GREGORYMO είπε

Δεν ξέρω αν έχει σημασία η οχι.

Η εταιρεία, καλώς ή κακώς, έτσι ισχυρίζεται.

Άρα, ο φίλος αν το είχε ενεργοποίησει, όπως λέει η νομίζει, ΚΑΤΑ την εταιρεία δεν θα είχε θέμα.

Σε ΚΑΜΙΑ περίπτωση δεν λέω ότι έχει δίκαιο η εταιρεία.

Ειχα στειλει το συμβολαιο μου με email στις 25 /03 με το fixed τσεκαρισμενο.Σ  αυτους η ημερομηνια εναρξης της συνεργασιας ηταν 04/04.

KORAKIOS  σ ευχαριστω αλλα δεν προκειται να ασχοληθω αλλο μαζι τους.Εστειλα και ενα τελευταιο email στα λαμογια και τελος.Οσο για την we energy τουλαχιστον ουτε παγιο εχω και ουτε ποινη αποχωρησης και οποτε θελω φευγω και αν γινει διακοπη της προσφορας πιστευω να μ ενημερωσουν  αυτοι τουλαχιστον

Μόλις τώρα, korakios είπε

Επίσης τώρα που το ξαναβλέπω ,αυτό δεν έχει σχέση με την τιμή του fixed , αλλά με χρέωση ρήτρας αναπροσαρμογής , πόσο χρέωσαν στις πόσες κιλοβατώρες ?

Δεν είχες πάρει γραπτώς οτι τους 4 πρώτους μήνες δεν εφαρμόζουν ΟΤΣ ?

οχι δεν ειχα παρει τιποτα γραπτως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, COSTAKISMIKROS είπε

οχι δεν ειχα παρει τιποτα γραπτως

αυτό χρειαζόταν βασικά , σε χρέωσαν ή όχι τελικά ΟΤΣ ?

2 λεπτά πριν, COSTAKISMIKROS είπε

KORAKIOS  σ ευχαριστω αλλα δεν προκειται να ασχοληθω αλλο μαζι τους

Σε καταλαβαίνω οτι έχεις ξενερώσει ,περισσότερο για να φύγεις χωρίς ρήτρα αποχώρησης

Είναι κρίμα να αφήνουμε λαμογιές να περνάνε έτσι . Αυτό που έκαναν είναι και παραχάραξη ,είναι πολύ σοβαρό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε συ σβήσε τα , μην ανεβάζεις προσωπικά στοιχεία έτσι

ΥΓ. Δεν έχεις ρήτρα αναπροσαρμογής, λογικά απο Αύγουστο θα εφαρμοστεί χωρίς fixed

@COSTAKISMIKROS

Επεξ/σία από korakios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, korakios είπε

Ρε συ σβήσε τα , μην ανεβάζεις προσωπικά στοιχεία έτσι

ΥΓ. Δεν έχεις ρήτρα αναπροσαρμογής

@COSTAKISMIKROS

Άυτοι είναι ικανοί στον επόμενο λογαριασμό να μου έχουν βάλει την χρέωση fixed τώρα που πήγε 9.90😂😂😂😂

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, COSTAKISMIKROS είπε

Άυτοι είναι ικανοί στον επόμενο λογαριασμό να μου έχουν βάλει την χρέωση fixed τώρα που πήγε 9.90😂😂😂😂

Έλα ντε , πάντως χωρις ΣτΚ δύσκολο να φύγεις αζημίως , είναι 2,95 επί τους υπόλοιπους μήνες το πέναλτυ , ίσως ζητήσουν και το bonus των 25Ε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, COSTAKISMIKROS είπε

Ειχα στειλει το συμβολαιο μου με email στις 25 /03 με το fixed τσεκαρισμενο.Σ  αυτους η ημερομηνια εναρξης της συνεργασιας ηταν 04/04.

KORAKIOS  σ ευχαριστω αλλα δεν προκειται να ασχοληθω αλλο μαζι τους.Εστειλα και ενα τελευταιο email στα λαμογια και τελος.Οσο για την we energy τουλαχιστον ουτε παγιο εχω και ουτε ποινη αποχωρησης και οποτε θελω φευγω και αν γινει διακοπη της προσφορας πιστευω να μ ενημερωσουν  αυτοι τουλαχιστον

οχι δεν ειχα παρει τιποτα γραπτως

Άρα έχεις το συμβόλαιο που έστειλες με το fixed τικαρισμενο, σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, liakjim είπε

Άρα έχεις το συμβόλαιο που έστειλες με το fixed τικαρισμενο, σωστά;

Εννοειται.

4 λεπτά πριν, korakios είπε

Έλα ντε , πάντως χωρις ΣτΚ δύσκολο να φύγεις αζημίως , είναι 2,95 επί τους υπόλοιπους μήνες το πέναλτυ , ίσως ζητήσουν και το bonus των 25Ε

και  να παω ΣΤΚ μεχρι να μου απαντησουν και εαν βγαλω ακρη θα μου εχουν πεσει τα μαλλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, liakjim είπε

Μπορείς να μας το σηκώσεις;

 

4 λεπτά πριν, liakjim είπε

Μπορείς να μας το σηκώσεις;

το ειχα ανεβασει πριν αλλα το κατεβασα γιατι δεν μπορουσα να σβησω τα στοιχεια μου. sorry

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, COSTAKISMIKROS είπε

 

το ειχα ανεβασει πριν αλλα το κατεβασα γιατι δεν μπορουσα να σβησω τα στοιχεια μου. sorry

Λογαριασμός ήταν αυτό, όχι συμβόλαιο.

Η κάνω λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στείλε και τις 2 εικόνες στο [email protected] και εκβίασέ τους. Ή σε αφήνουν να φύγεις αζημίως ή τα στέλνεις όλα στον ΣτΚ. Και αφού σε αφήσουν στείλε τα στην ΣτΚ για το γαμώτο.

Επεξ/σία από darkmatinee
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...