Προς το περιεχόμενο

E3 (Electronic Entertainment Expo) 2018


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να δουμε τι θα κανει ο Σπενσερ αυτη τη φορα. Είπε πως θα ειναι η καλυτερη χβοχ Ε3 απο το ναδίρ του 2013. Αλλα παλι, καθε χρονο ετσι λεει. Ίδωμεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 353
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλα αυτος ολο λεει και λεει. Οχι οτι φταει αυτος για την καταντια του xbox,αλλα ειπαμε με το damage control,μην κανουμε το ασπρο μαυρο. Ακομα να δουμε κατι που να αφησει το στιγμα του απτην MS αυτην την γενια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Η MS έχει κάνει collaboration με την CIA και έχει κρατήσει παρα πολύ μυστικά τα Χ1 exclusives που θα αποκαλύψει στην Ε3 και για τα οποια δεν έχουμε ακούσει ούτε φήμες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Η M$ το μόνο που θα δείξει είναι κάνα νέο Gears of War, Forza Horizon 4 και ίσως η ''έκπληξη'' να 'ναι το Halo 6.

αυτο συν κανα hd remake παλιοτερων τιτλων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρω πως το Brand θα βρεθει σε πολυ (πιο) ασχημη περιδινιση εαν στη φετινη Ε3, δεν εχει μια εστω μερικως ικανοποιητικη παρουσιαση, με καποια νεα ip.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε εγω θελω ολα τα συστηματα δυναμικα και υγιη. Στο Χ διαθετω τον περισσοτερο χρονο μου απο την κυκλοφορια του. Αυτο δεν με εμποδιζει ομως, απο το να προβω σε καποιες αντικειμενικες θεωρω διαπιστωσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Malthador είπε

Εγώ πάντως το X1S μου το ανοίγω πολύ περισσότερο από το PS4 μου.

Για να βλέπουν ταινίες τα μικρά...

Ειναι μια πολη καλη επιλογη αγαπητε, καθως το blue ray του X1S ειναι ανωτερο του ανταγωνισμου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 hours ago, hexenlord said:

Ειναι μια πολη καλη επιλογη αγαπητε, καθως το blue ray του X1S ειναι ανωτερο του ανταγωνισμου.

Ναι βασικά για αυτό το λόγο δεν το έχω ξεφορτωθεί ακόμα, για να μη μου χαλάσουν το drive του PS4...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Malthador είπε

Ναι βασικά για αυτό το λόγο δεν το έχω ξεφορτωθεί ακόμα, για να μη μου χαλάσουν το drive του PS4...

Εξαιρετικη προ-ακτιβ σκεψη! Πιθανολογω βεβαιως, παντα με βαση το εν γενει θετικο και υγιες σκεπτικο που δειχνεις να εχεις, πως θα εχεις ηδη προγραμματισει στο μελλον να μυησεις τα μικρα σε καποια - περιορισμενα ειναι η αληθεια - διαμαντια που εχει η κονσολα τυπου Gears, Halo, Forza.

Ετσι θα εχουν τα καλυετρα απο τους 2 κοσμους! win win 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...