Προς το περιεχόμενο

E3 (Electronic Entertainment Expo) 2018


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, papeipa είπε

Τι τίμιο ρε και αρλουμπες? Βρες ένα ποστ που λέω ότι το χβοχ είναι καλύτερο από το ps4 ..ΞΑΝΑΛΕΩ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥ.

Εσύ και άλλοι 2-3 ασχολείστε μόνο το χβοχ και κράζετε.

Αλλά τόσο κολλημένος είσαι ,αυτό καταλαβαίνεις .

Αυτό που προσπαθώ να πω και  να δικαιολογήσω είναι ο μηδενισμός και η απαξίωση σε κάθε ευκαιρία από 2-3 γραφικούς εδώ μέσα ,πράγμα το οποίο δεν ισχύει ,για κάποιον casual gamer ,τον λάτρη racing και multi player είναι μια τίμια κονσόλα .

 

Μη με κανεις να ψαξω πραγματικα. Στο παρελθον εχεις πει διαφορα. Εισαι στο τοπ 5, τοπ 10 μαξ πιστευω.

Ποτε ασχοληθηκα μωρε με το xbox και ποτε το εκραξα? διαβαζεις τι εγραψα, ματια εχεις? ελεος. Κριση μηπως? πολλα ζηταω.

Σε εχει τυφλωσει ο φανατισμος και βλεπεις παντου εχθρους. 

Ασε που εδω εχω να ποσταρω 500 χρονια. Τις τελευταιες μερες ποσταρα.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 353
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, papeipa είπε

Αυτό με το έχω όλες τις κονσόλες ναι είναι αντικείμενικο κριτήριο ,τα βλέπεις ,τα παίζεις ,τα ζεις ,τα έχεις στην καθημερινότητα σου και κρίνεις.

Ο αρρωστακος έχω μόνο μια κονσόλα και όλα τα άλλα πάνε να...τι κρίση έχει ;

 

Εσυ δλδ περνιεσαι για αντικειμενικος επειδη εχεις ps4?

Εντωμεταξυ η λογικη σου ειναι φοβερη. Για να εχω κριση θα πρεπει με το ζορι να αγορασω κατι που δεν μου αρεσει.

Θα τρωω καθε μερα φακες για να πεισω οτι μου αρεσει περισσοτερο το σουβλακι.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/24/2018 στις 9:36 ΠΜ, kostiger είπε

Iσχυουν απολυτα τα τελευταια. Απλως εχω μια κρυφη ελπιδα, με πολυ χαμηλες προσδοκιες βεβαια, καθως δεν υπαρχει η παραμικρη διαρροη, μηπως και παρουσιασουν κατι νεο, εστω και σε χρονικο οριζοντα διετιας..

Το χρειαζομαστε τον ανταγωνισμο στις κονσολες, ο εφησυχασμος φερνει ασχημα αποτελεσματα κα το εχουμε δει πολυ αυτο κ στις 2 προσφατες γενιες.

Οταν προσπαθεις να εξηγησεις σε ενα ατομο οτι για να εχεις ανταγωνισμο στις κονσολες χρειαζεσαι και exclusives και σου απανταει με αυτο,που νομιζεις οτι θα παει η ιστορια?Αναγκαστικα σε vs θα γυρισει χωρις λογο κιολας.

Δηλαδη στην Ε3 ο κοσμος τι περιμενει πως και πως να ανακοινωθει?Το νεο Call of duty και το νεο Battlefield?

Στις 4/25/2018 στις 4:23 ΠΜ, papeipa είπε

Γραφετε και ξαναγραφετε για exclusives της Ms....Εχει ενα και δεν θελει αλλο...Τι να τα κανεις τα scripted linear games των 10-12 ωρων το πολυ,που σε μια μερα το πολυ 2 τερματιζεται και μετα παει ραφι?Το δυνατο χαρτι τηςε Ms λεγεται Pubg...καθημερινα παιζω με ατομα που παρατησαν το ps και πηραν xbox μονο για αυτο και δεν ακουμπανε τπτ αλλο...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γατακι η Σαντορίνη μπροστά σας Fulgore βάλε και τα άλλα που λέω,Γατάκι και ο Γκέμπελς.....

Ξαναλέω για να τελειώνουμε.

Το καλύτερο είναι να έχεις όλες τις κονσόλες ,αν δεν μπορείς Βάλτα κάτω δες τις σου αρέσει και επέλεξε ,το καθένα έχει τα καλά του , έχει και τα κακά του

Ωραία δεν σου αρέσουν οι φακές αλλά γιατί βγαίνεις και μας το λες συνέχεια ;;; Νομίζεις μας νοιάζει?Αλλά άποψη έχεις και την πετάς....

....καληνύχτα.

Επεξ/σία από papeipa
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου η Ε3 δεν εχει ξεκινησει ακομα,τι αλλο δηλαδη να πουμε στο παρον θεμα?

Προφανως και θα σχολιασουμε την παρουσα κατασταση και τι ελπιζουμε να δουμε(που να την βελτιωσει)σε νεες κυκλοφοριες στην Ε3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, papeipa είπε

 

Ωραία δεν σου αρέσουν οι φακές αλλά γιατί βγαίνεις και μας το λες συνέχεια ;;; Νομίζεις μας νοιάζει?Αλλά άποψη έχεις και την πετάς 

....καληνύχτα.

 

Θυμασαι τι εγραψα ή σε εχει τυφλωσει ο φανατισμος?

Αν δεν θυμασαι, ριξε αν θελεις λιγο νερο στο προσωπο σου και διαβασε παλι την 4η σελιδα το 4ο και 6ο ποστ.

Αυτα σε πειραξαν...

Ολα τα αλλα που λες ειναι για τις εντυπωσεις. Δημιουργεις θεμα μονος σου.

 

 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι τυφλωθηκα από την πολύ φακή.....πρόσεχε αν τρως μόνο σουβλακια θα έχεις και επιπτώσεις ....

Ρε σεις αφού ότι και να κάνει ο Σεφ ,όσο καλές φακές να φτιάξει,εσείς θα είστε στα σουβλάκια ,μην μας δουλεύετε.

Αφήστε τον υπόλοιπο λαό να κάνει σωστή διατροφή......

Επεξ/σία από papeipa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, papeipa είπε

Ρε σεις αφού ότι και να κάνει ο Σεφ ,όσο καλές φακές να φτιάξει,εσείς θα είστε στα σουβλάκια ,μην μας δουλεύετε.

Δεν εχεις καταλαβει οτι φτασαμε να μιλαμε για ''φακες'', επειδη μου ειπες πρεπει ντε καλα να εχω xbox για να εχω αποψη, ετσι?

Δλδ και εσυ το προκαλεσες  και εσυ βγαινεις και απο πανω...(oτι ταχα μου μιλαω για xbox αρνητικα)

Οπως και να χει σου ειπα. Διαβασε ξανα τι εγραψα και ισως αναθεωρησεις,  γιατι ουσιαστικα συμφωνησα μαζι σου δεν διαφωνησα... Τεσπα δεν επιμενω αλλο αν δεν το καταλαβαινεις.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οκ που προκαλεσα; Εκτός και αν κάποιος πει κάτι που να μην είναι αποθεωτικο για την σονυ είναι προσβολή...αν προσβληθηκες στο ότι υπάρχει κόσμος που δεν γουστάρει single player  και 8-10 ωρίτσες gameplay  συγνώμη έχεις δίκιο.

Κουρασαμε τον κόσμο.Καλο βράδυ.

Επεξ/σία από papeipa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι να ναι εγινε αυτο το νημα καλυτερα να το πειτε φακη vs σουβλακερι, προβλεπω διαγραφη των παντων 

Δε μπορω να καταλαβω γτ αναλωνεστε σε τετοιες συζητησεις, ο καθενας παιρνει οτι θελει και με οτι περναει καλυτερα. τετοιες ανουσιες κοντρες παντα θα υπαρχουν

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, papeipa είπε

Οκ που προκαλεσα; Εκτός και αν κάποιος πει κάτι που να μην είναι αποθεωτικο για την σονυ είναι προσβολή....κουρασαμε τον κόσμο.Καλο βράδυ.

Απλα δεν εχεις καταλαβει τι εγραψα αρχικα και αρχισε ολο αυτο χωρις λογο.

2 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Οτι να ναι εγινε αυτο το νημα καλυτερα να το πειτε φακη vs σουβλακερι, προβλεπω διαγραφη των παντων 

Δε μπορω να καταλαβω γτ αναλωνεστε σε τετοιες συζητησεις, ο καθενας παιρνει οτι θελει και με οτι περναει καλυτερα. τετοιες ανουσιες κοντρες παντα θα υπαρχουν

Ελα που δεν υπηρξε ποτε αυτη η διαφωνια εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, PDS13 είπε

Απλα δεν εχεις καταλαβει τι εγραψα αρχικα και αρχισε ολο αυτο χωρις λογο.

Ok sorryz, ακούστηκε κάπως ειρωνικό πριν ,έχεις και προϊστορία χεχεχεχε(πλάκα κάνω ) Τα περισσότερα πάνε στον fungore που ζήτημα να έχει και ps4 .....🙂😂😂😂😂😁

Χιούμορ κάνω μην γραψεις καμία έκθεση .

Επεξ/σία από papeipa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, papeipa είπε

Ok sorryz, ακούστηκε κάπως ειρωνικό πριν ,έχεις και προϊστορία χεχεχεχε(πλάκα κάνω ) Τα περισσότερα πάνε στον fungore που ζήτημα να έχει και ps4 .....🙂😂😂😂😂😁

Δεν πειραζει:)

Απλα αν το ξαναδεις, θα διαπιστωσεις οτι λεω ουσιαστικα οτι μακαρι να εχεις σε αυτη τη κονσολα(xbox) αυτα τα παιχνιδια που σου αρεσουν και στην κονσολα που εχω(ps4) αυτα που μου αρεσουν. Να σκεφτονται ολοι σαν και μας και θα ειναι ολοι ικανοποιημενοι. 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι καταλαβες τι εννοω. Σε τετοιες συζητησεις δε θα βγει ποτε ακρη. Για μενα και οι 2 κονσολες αξιζουν και οποιος μπορει να εχει και τις 2 ακομα καλυτερα, και αν μπορει να εχει και 3η ακομα καλυτερα !

Παιδια μιλαμε για το χομπυ μας, δε χρειαζεται να τρελαινομαστε. Και το pubg ειναι γαματο, και το ΝΙΟΗ, bloodborne και τα λοιπα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...