Προς το περιεχόμενο

Έρχονται αυξήσεις στην κινητή τηλεφωνία


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Kostas.karras είπε

Πες τους εχω φοιτητικο.

Θα το κλεισουν κατευθειαν.

Δεν καταλάβαινουν σε πρήζουν αν δεν τούς το κλήσεις στα μούτρα θά συνεχισουν να μιλάνε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πάντως εχω Red1 με τελικη τιμη 25€ (1500 χρονο 1500μνμ,2.5gb internet )ποσο που δεν θεωρώ απαγορευτικο , και η συζυγος καρτοσυμβολαιο (500προς ολους, 1500 προς voda , 400μνμτα, 1gb internet)με 13€, σχεδόν μια καρτα τον μηνα δηλαδή, και επειδη ειμαι πολλα χρονια πελατης με το ιδιο νουμερο  τους εχω πει οτι αν διαννοηθουν να το αυξησουν θα φύγουν αυτοματα 4 νούμερα από την εταιρεια τους.... .  1 φορα μαλιστα το δοκιμασαν και αμεσως δεχτηκα το αιτημα της cosmote οποτε την επομενη μέρα με πήραν και μου προσεφεραν το ιδιο συμβολαιο σστα 23€ (ασχετο που μπηκαν τα νεα τελη και πηγε 25€)......

ολοι αυτοί είναι αδικτακτοι.κυνηγημα θέλουν .......

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, MessatsuRoku είπε

εαν δεν γινουν αλλαγες στα προγραμμα πχ whats up combo με 6 ευρω παιζεις ΧΧΧ λεπτα και ΧΧΧ sms τοτε δεν επιρεαζει πολυ

Θα τα καταργήσουν και αυτά μην βιάζεσαι 

https://www.cosmote.gr/mobile/content/el/attached_files/Company/011217-anakoinvsh.pdf

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι κι αλλιώς έχει WiFi πλέον παντού, δε χρειάζεσαι καν νούμερο για να επικοινωνείς. Μπορεί να μην είναι τέλειο, αλλά δε θα πάθουμε και κάτι αν δε μας βρίσκουν για λίγη ώρα. (εκτός από κάποιους που το χρειάζονται πραγματικά) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, studiokristo είπε

Έτσι κι αλλιώς έχει WiFi πλέον παντού, δε χρειάζεσαι καν νούμερο για να επικοινωνείς. Μπορεί να μην είναι τέλειο, αλλά δε θα πάθουμε και κάτι αν δε μας βρίσκουν για λίγη ώρα. (εκτός από κάποιους που το χρειάζονται πραγματικά) 

Δεν είμαστε όλοι σπίτι - καφετέρια - σπίτι 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ziaba είπε

Δεν είμαστε όλοι σπίτι - καφετέρια - σπίτι 

Οι περισσότεροι δεν είναι  συνεχώς στο δρόμο. Και στις δουλειές τους έχουν ίντερνετ. Ποιος μίλησε για καφετέριες; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κανένας εδώ μέσα που πιστεύει ότι με την φορολογία που υπάρχει ενδέχεται να γίνονται μειώσεις τιμών αντί για αυξήσεις σε εταιρείες με μεγάλο ρίσκο υποδομών;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, basilis_k6 είπε

έχουν βρει κορόιδα, καλα κάνουν. πήγαινε τωρα μαρία να κάνεις 24μηνο συμβόλαιο με 30 ευρώ γιατί "θέλεις να εισαι άνετη" και να μήν βάζεις κάρτες...

 

θα ήθελα να μάθω αν όντως κάποιος στέλνει mms ομως. ειχα ξεχάσει την ύπαρξη του. 

Ο πατέρας μου γιατί μπερδεύεται και γράφει μήνυμα 500+ χαρακτήρες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σόρρυ για το ψευτο-offtopic αλλα σας παρακαλώ ας στείλει κάποιος pm με την καλύτερη επιλογή για να γυρίσω σε κάρτα (καινούργιο νούμερο η μεταφορά δεν με νοιάζει) γιατί η κοροϊδία με τα συμβόλαια πρέπει να τελειώσει. Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα τελευταία 7 χρόνια τα 2 νούμερα που είχα σε συμβόλαια και πλήρωνα 100-130€ το μήνα έχουν γίνει καρτοκινητά.

Ας είναι καλά οι εφαρμογές. Έχω ενημερώσει όλους τους φίλους, γνωστούς και συνεργάτες, έχω λύσει το θέμα επικοινωνία και όλα μια χαρά. Το κεφάλι μου ήσυχο και προπαντός δεν κάνω κατάθεση κάθε μήνα στις εταιρίες κινητής τηλεφωνίας.

Ας τους να κουρεύονται!

Η δυσκολία τώρα είναι για τον κοσμάκη που είναι στο δρόμο όλη μέρα και το τηλέφωνο του είναι αναγκαίο. Οι υπόλοιποι μπορούν να βρουν εναλλακτικές και μάλιστα πολύ οικονομικές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

0,25  Ευρώ για να στείλεις 1 μήνυμα μεγέθους συνήθως γύρω στα 200byte εν έτη 2018. Ούτε ο ENIAC δεν ήταν τόσο ακριβώς. Απλά αυτό για να νιώσουμε λίγο τι γίνεται με τις επικοινωνίες στην Ελλάδα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους...τα smartphones των 1000 ευρώ θα πιάσουν τόπο...

Όταν το ίδιο το κράτος σε ληστεύει φανερά αυτοί τι θα κάνουν;

Γίνονται κράτος και αυτοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...