Προς το περιεχόμενο

La Casa de Papel (Money Heist)


liakos18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εφτασα στο 7 και κανω διαλλειμα για τουαλετα κλπ.. Θελω τον Γανδια δεμενο χειροποδαρα και να τον κατουρανε στα δοντια και να τον χεζουν στην μαπα, μετα να του ξεριζωσουν τα νυχια χεριων και ποδιων με πενσα, μετα να του καψουν τα γεννητικα οργανα (αν εχει) με το καμινετο και στο τελος με αλυσοπριονο να του κοψουν χερια και ποδια.. Το κουφαρι που θα μεινει να το κρεμασουν απο την ταρατσα της τραπεζας.. Μονο ετσι συμβιβαζομαι για τελος..

Επεξ/σία από geogr13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Arkin είπε

Βλεπω να βαραω μαραθωνιο σημερα 8 επεισοδιακια ειναι. 

Ποτε προλαβαινεις, θα με τρελανεις? Εγω στο 2ο του Ozark ειμαι 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Ποτε προλαβαινεις, θα με τρελανεις? Εγω στο 2ο του Ozark ειμαι 😅

Χθες ειδα 6 επεισοδια ozark μονοκοπανια και τωρα βλεπω τελευταιο επεισοδιο better call saul μιας και εβγαλαν subs και το βραδακι money heist. Καραντινα φουλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Arkin είπε

Χθες ειδα 6 επεισοδια ozark μονοκοπανια και τωρα βλεπω τελευταιο επεισοδιο better call saul μιας και εβγαλαν subs και το βραδακι money heist. Καραντινα φουλ.

Εισαι ωραιος, εδω δυστηχως βλεπω να το ξεκιναω τον ιουνιο  😒

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Εισαι ωραιος, εδω δυστηχως βλεπω να το ξεκιναω τον ιουνιο  😒

Οποτε μπορεις φιλε μου ειναι τοσες πολλες οι σειρες/ταινιες που ειναι λογικο να μην προλαβαινουμε να δουμε καποιες στην ωρα τους. Αν βαλεις μεσα και τα παιχνιδια που ασχολουμαστε τοτε μενει ακομα λιγοτερος χρονος. Τωρα ειναι ευκαιρια με την καραντινα αργοτερα με τις δουλειες ζητημα να δω 1-2 επεισοδια το πολυ τη μερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είδα τα δύο πρώτα επεισόδια. Αισθητά κατώτερη η τέταρτη σεζόν σε σχέση με τις προηγούμενες τρεις.

Επεξ/σία από Fan
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H σειρά συνεχίζει τη καθοδική της πορεία για μένα. Μετά το απογητευτικό τέλος της 3ης, ετοιμαστείτε για ένα ακόμα πιο απογοητευτικό φινάλε στη 4η. Τα plot holes, και οι "ακυρωσήνες" αρχίζουν και μεγαλώνουν με υπερθετικό βαθμό. Ο προφεθόρε έχει διορατηκότητα που θα ζήλευαν προφήτες. Κάπου κουράζει αυτό το πράγμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ναι το τραβάνε και για 5ο κύκλο. Μάλλον θα αγοράσουν από την μαύρη αγορά πύραυλο και θα πάνε να χαρούν τα δισεκατομμύρια τους στο φεγγάρι... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μολις τελειωσα ολα τα επεισοδια.

Συμφωνω με τους προηγουμενους. Οχι οτι δεν βλεπεται, αλλα ειναι η χειροτερη σεζον απ'ολες.

Επεξ/σία από ardi21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...