Προς το περιεχόμενο

Xiaomi scooter


murcielago580

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
On 03/04/2019 at 23:29, argosixna said:

Και ανηφορες και λακουβες και αλματα απο πεζοδρομια. Ολα ειναι στον οδηγο , και στο προγραμμα που θα του περασεις.

Σηκωνει πολλες αναβαθμισεις το συγκεκριμενο πατινι. Και σε λογισμικο και σε 3d πραγματακια! 

Ειδα εναν ελληνα , το εφθασε 37χιλιομετρα!

Έχουμε στην οικογένεια γραφείο τελετών πες του. Μην τυχόν και προτιμήσουν τον ανταγωνισμό όταν έρθει η ώρα! 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 78
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, billdanos είπε

Έχουμε στην οικογένεια γραφείο τελετών πες του. Μην τυχόν και προτιμήσουν τον ανταγωνισμό όταν έρθει η ώρα! 😛 

Τα 37 σου φαινονται πολλα για το σιαομι ή γενικα για πατινι? Γιατι υπαρχει και πατινι που παει 100...

Επεξ/σία από argosixna
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, argosixna said:

Τα 37 σου φαινονται πολλα για το σιαομι ή γενικα για πατινι? Γιατι υπαρχει και πατινι που παει 100...

Για τον συγκεκριμένο σκελετό και ρόδες είναι πάρα πολλά τα 37 χλμ/ω....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκα και εγώ στο τριπάκι να το πάρω :D και είπα να περάσω να το δω από κοντά για μέγεθος κτλ (εγώ ειμαι 1.72 75κιλα οπότε είμαι στις προδιαγραφές :P) και είδα στο Πλαισιο έχει το αντίγραφο του! (σα να αγοράζεις Rcharlance/Alfawise απο Gearbest) στα €299 (αλλά με άλλο λογισμικό). Το έχει δοκιμάσει κανείς αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι παιχνιδακι και ακομα δεν εχει νομοθεσια  για τη κυκλοφορια τους ,δεν ξερω αν καποιος εχει προσπαθησει να το ασφαλησει (τι του ειπαν??)

στο πρωτο σοβαρο ατυχημα θα πουν μονο στο παρκο η σε κλειστο γηπεδο...

προσεχετε γιατι ειμαι σε μηχανη 45 χρονια μεχρι να συνιθισουν οι οδηγοι οτι υπαρχουν και δικυκλα πεερασε αρκετο διαστημα

με 300 ευρω δεν υπαρχει κανα αυτοματο παπι η μηχανακι να κανει τη δουλεια ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Το παραγγειλα και γω.Τριτη ή Πέμπτη θα μου έχει έρθει.Ειμαι 1.78 72 κιλά οπότε θα μου κάθεται τέλεια.Δεν έχω και αυτοκίνητο εδώ και 6 χρόνια.6 χρόνια με τα πόδια και το λεωφορείο πήγαινα. Οπότε θα με βοηθήσει πολύ στο θέμα μετακίνησης

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και τι γινεται ρε παιδες, οταν μετα απο καποιο χρονικο διαστημα τα παιξει η μπαταρια?Παιζει καμια επίσημηαντιπροσωπεία Ελλάδα που να προβλέπει αντικατάσταση μπαταριών? Η θα πρεπει να κατσω να κωλλησω 30 χ 18650 μπαταριες παραλληλα και σε σειρα??

Επεξ/σία από antliak
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ότι θα με ανέβαζε άνετα την ανηφόρα 5 χιλιομέτρων από την πόλη έως το χωριό που μένω ,δε το περίμενα.Φοβερό ηλεκτρικό πατίνι

Επεξ/σία από JTRGamer
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαγκες προσοχη με αυτα τα ''διαολακια'' οι περισσοτεροι τα κυκλοφορητε σε δρομους με κινηση , φορεστε κανα κρανος , εδω πολλοι οδηγοι αυτοκινητων δεν βλεπουν τις μηχανες ποσο μαλλον τα πατινια , προσωπικα τα θεωρω ακρως επικινδυνα δεν προσφερουν τιποτα απο ενεργητικη ασφαλεια . πρεπει να απαγορευθει η κυκλοφορια τους .

  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/3/2018 στις 1:25 ΜΜ, _chris_ είπε

πάρε ένα μηχανάκι 50cc αν δε θέλεις ποδήλατο και άσε αυτά τα παιχνίδια

να μετακινείσαι θέλεις ή να παίζεις;

σε μια άλλη εποχή, σε μια άλλη χώρα... ίσως φαντάζει ιδανικό, αλλά ρεαλιστικά απλά δεν...

Πολύ σίγουρος φαίνεσαι φίλε, ούτε φαίνετε να το είχες ώστε να έχεις άποψη. Τοσο καιρό με το xiaomi έχω βολευτεί απίστευτα. Το μόνο μεγάλο αρνητικό είναι οι ανηφόρες. Εαν όμως δεν τις έχεις στον προορισμό σου και είναι 5-15 χλμ τότε νομίζω πως δεν υπάρχει καλύτερο μέσο. 

ps: Mια χαρά είναι και η εποχή και η χώρα, άιντε!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσφατα επειδη κοιταγα σε ξενα forum, σε αλλες χωρες μπορεις να αγορασεις lime, hive κλπ απο δημοπρασιες που κανει η αστυνομια.

https://scootertalk.org/viewtopic.php?t=968

Ξερουμε αν γινεται κατι τετοιο εδω?

Πολλοι αγοραζουν τετοια σκουτερ και να μετατρεπουν σε δικα τους προσωπικα πατινια με λιγες πατεντες.

Επεξ/σία από Giorgos241
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καλησπερα  γνωμες και αποψεις για ηλεκτρικο σκουτερ ειμαι αναμεσα στο xiaomi που εχει πολυ κυκλοφορησει και οι γνωμες ποικιλουν και στο UrbanGlide Ride 80XL Pro το οποιο δεν εχει παρα πολλες κριτικες να διαβασω τα χαρακτηρηστικα ειναι λιγο καλυτερα για το δευτερο ισως μια βοηθεια απο το κοινο με βοηθησει να κατασταλαξω σε ποιο απο τα δυο Υ.Γ με ενδιαφερουν μονο αυτα τα δυο ευχαριστω!Περιμενω αποψεις!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Makis Xatzidovlet είπε

καλησπερα  γνωμες και αποψεις για ηλεκτρικο σκουτερ ειμαι αναμεσα στο xiaomi που εχει πολυ κυκλοφορησει και οι γνωμες ποικιλουν και στο UrbanGlide Ride 80XL Pro το οποιο δεν εχει παρα πολλες κριτικες να διαβασω τα χαρακτηρηστικα ειναι λιγο καλυτερα για το δευτερο ισως μια βοηθεια απο το κοινο με βοηθησει να κατασταλαξω σε ποιο απο τα δυο Υ.Γ με ενδιαφερουν μονο αυτα τα δυο ευχαριστω!Περιμενω αποψεις!!!

Δεν ειμαι κατοχος αλλα ειχα δει το UrbanGlide στον Κωτσοβολο.

Δεν μου αρεσε η ποιοτητα κατασκευης να πω την αληθεια (με μια πρωτη ματια). Αλλα μου εκανε εντυπωση οτι δεν χρειαζοταν να "σπρωξεις" το πατινι για να ξεκινησει οπως κανεις στα lime κλπ.

Φανταζομαι ομως οτι το Xiaomi γενικα θα ηταν μια καλυτερα επιλογη, απο την στιγμη που εχει μεγαλυτερο community οποτε σε οποιο θεμα και να πεσεις, θα μπορεσεις να βρεις καποια λυση/καποιον που εχει ενα παρομοιο θεμα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εδώ ένα βίντεο με τα ''γρήγορα''

Είναι με εξοπλισμό και full face κράνη

Τέλεια βόλτα στον Υμηττό αλλά δεν ξέρω αν ανεβαίνουν τα Xiaomi, το Pro ίσως

 

 

 

Επεξ/σία από rafeek
προσθήκη βίντεο
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...