Προς το περιεχόμενο

[E-SHOP] Genesis M12 Maxi 9.90€


tselehub

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το έχω κι εγώ παιδιά, το χρησιμοποίησα για πατάκι για το case μου για να μην γρατσουνιστεί εκεί που το είχα... Να πάρω και ένα για πατάκι εισόδου λέω :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 118
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αξίζει 100%

 

Αγοραστε άφοβα.

 

Στην αρχή μυρίζει λίγο αλλά σε μερικές ώρες είναι οκ. Το έχω από πέρυσι και δεν έχει πάθει το παραμικρό.

 

Το κάνεις και πατάκι εισόδου, τραπεζομάντιλο,χώρο για να μάθετε το κατοικίδιο,χαλακι μπάνιου,κουβέρτακι και πολλές άλλες χρήσεις :P

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω 1 χρόνο σχεδόν, το έχω πλύνει στο πλυντήριο στους 30 όπως είπε ο φίλος μου ο @radiohead και δεν έχει καταλάβει χριστό.

ΠΑΡΤΕ ΤΟ !

Το βάζουν συχνά απ το eshop στα 10 ευρώ. Και εγώ από κει το πήρα :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα ηταν υπερβολικά μεγαλο το "υψος" (το μήκος τέλος πάντων απο εμενα ως την οθονη). Δεν μπορούσα να εχω ενα ποτήρι κάπου κοντά και με ενοχλούσε. Πολυ καλο vfm πάντως. 

Ευτυχώς έδωσε τη λύση το ali και φθηνότερα. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω απο προηγουμενη προσφορα που χε βγει πολλους μηνες πριν. Ειναι άψογο και πλένεται μια χαρά και με σφουγγάρι-σαπουνάδα και στο πλυντηριο μέσα. Μην σας νοιαζει που θα λερώνεται, οντας μεγάλη επιφάνεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτύπησα δύο παίδες, το ένα θα το βάλω στο γραφείο θα του περάσω και μια τρύπα για να βάνω τη καφεδούμπα. Το δεύτερο θα το βάλω για πατάκι στη εξώπορτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
19 λεπτά πριν, AlexoudaS είπε

καλησπερα, για πατακια αυτοκινητου οδηγο/συνοδηγο κανει?

thx ts!

Όχι αδερφέ δυστυχώς είναι μεγάλο για αμάξι.  Μπορείς όμως να το πάρεις για στρώμα γυμναστικής! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...