Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας (V2.0)


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, stefanara είπε

Το καναρινι που παρηγγειλε 5 κιτρινα κοντομανικα XL Abercrombie να τα χαιρεται....

Δεν αγοραζουν μονο ιδιωτες φιλε, και μαγαζια αγοραζουν οταν εχει τετοιες τιμες......Τα τραγικα του συστηματος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, zio10 είπε

Σε παιδικά τι νόημα έχει να είναι αθάνατα τα χρώματα; Αφού λίγο θα το φορέσει και δεν θα του κάνει μετά... :) 

Παιδικά εχω που τα πλένω Συνέχεια

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, milos είπε

Πάνες Pampers Baby Dry Active Fit No3 150τεμ .

https://www.you.gr/mobile/productdetails?id=137579

Ε πες και την τιμούλα αφού έβαλες όλα τα άλλα: 26,29€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, milos είπε

Πάνες Pampers Baby Dry Active Fit No3 150τεμ .

https://www.you.gr/mobile/productdetails?id=137579

ο Σκλαβενίτης είχε τις 2 περασμένες εβδομάδες όλα τα pampers 1+1. τα baby dry 3 έβγαιναν 0,13 λεπτά το 1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγώ παρέλαβα χτες τα ρούχα, πρόλαβα ένα σχέδιο μπλουζάκι γυναικείο και ένα αντρικό παντελόνι. Εντάξει η ποιότητα είναι χαμηλή, αλλά για την τιμή που αγοράστηκαν μια χαρά! 

Επεξ/σία από dimitris_st13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dimitris_st13 είπε

Και εγώ παρέλαβα χτες τα ρούχα, πρόλαβα ένα σχέδιο μπλουζάκι γυναικείο και ένα αντρικό παντελόνι. Εντάξει η ποιότητα είναι χαμηλή, αλλά για την τιμή που αγοράστηκαν μια χαρά! 

Εγώ διαφωνώ κάθετα, μιας και παραλάβαμε αρκετά ρούχα χθες (αντρικά + γυναικεία) και συμφωνήσαμε ότι η ποιότητα είναι αρκετά ανώτερη από zara-bershka κλπ... Δεν το πετύχαμε ακριβώς με κάποια νούμερα, αλλά αυτά είναι τα ρίσκα των online αγορών ρούχων :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, s2117 είπε

Εγώ διαφωνώ κάθετα, μιας και παραλάβαμε αρκετά ρούχα χθες (αντρικά + γυναικεία) και συμφωνήσαμε ότι η ποιότητα είναι αρκετά ανώτερη από zara-bershka κλπ... Δεν το πετύχαμε ακριβώς με κάποια νούμερα, αλλά αυτά είναι τα ρίσκα των online αγορών ρούχων :)

Ίσως έχεις καλύτερη εικόνα από εμένα με μόνο δύο κομμάτια παραγγελία. Δε θα επιμείνω, μιας και το μπλουζάκι ήταν ούτως ή άλλως στο σχέδιο του η ανοιχτή πλέξη και δε μπορώ να κρίνω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vrwmiaris είπε

Προσφορά σε Βεργίνα έχει δει κανένας;

 Εχω δει σε Σκλαβενιτη το 9+3 που επαιζε απο το Πασχα, τιμη δεν θα θυμαμαι να σου πω τωρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, james01gr είπε

ο Σκλαβενίτης είχε τις 2 περασμένες εβδομάδες όλα τα pampers 1+1. τα baby dry 3 έβγαιναν 0,13 λεπτά το 1

Συμφωνώ αλλά ήταν την προηγούμενη βδομάδα . 
Επίσης και το Lidl είχε προσφορά με 0.13ευρο ανα πάνα .  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, milos είπε

Συμφωνώ αλλά ήταν την προηγούμενη βδομάδα . 
Επίσης και το Lidl είχε προσφορά με 0.13ευρο ανα πάνα .  

όπου υπάρχει απόθεμα πουλάνε ακόμα..

Πχ Σκλαβενίτης στο smart park

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, s2117 είπε

Εγώ διαφωνώ κάθετα, μιας και παραλάβαμε αρκετά ρούχα χθες (αντρικά + γυναικεία) και συμφωνήσαμε ότι η ποιότητα είναι αρκετά ανώτερη από zara-bershka κλπ... Δεν το πετύχαμε ακριβώς με κάποια νούμερα, αλλά αυτά είναι τα ρίσκα των online αγορών ρούχων :)

Καλα για Bershka δεν ξερω αλλα ο Ζαρας δεν εχει βαλει και ψηλα τον πυχι σε θεμα ποιοτητας :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...