Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας (V2.0)


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 λεπτά πριν, 12180 είπε

Για τους junkies του καφέ όλη τη βδομάδα στα ENA FOOD Cash & Carry 5*550 g nescafe με 63.14 € .Αν κάνεις αναγωγή στα 200 g βγαίνει 4.60 € το κουτί

Για να κανεις εγγραφή τι θελει; Αποδείξεις εκδίδει ή μόνο τιμολόγια;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κόβουνε αποδείξεις,αν έχεις κάποιο γνωστό που να έχει δική τους κάρτα, ψωνίζεις λέγοντας το ΑΦΜ του.Αν πας στο ταμείο με τα ψώνια και κάνεις τον ανήξερο,θα τα περάσουν και θα σου πούνε να πηγαίνεις στον ΑΒ.Επίσης παλιά,πριν έρθει ο Βασιλόπουλος,τους αφήνανε όλους

Επεξ/σία από 12180
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χωρίς αφμ κάποιου που είναι γραμμένος στο κατάστημα,κανένα προϊόν ή οτιδήποτε δεν περνάει από το ταμείο.

 

Το λεω για να μην πάτε άδικα,σχεδόν 2 φορές την βδομάδα ψωνίζω από εκεί.

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Χωρίς αφμ κάποιου που είναι γραμμένος στο κατάστημα,κανένα προϊόν ή οτιδήποτε δεν περνάει από το ταμείο.

Το λεω για να μην πάτε άδικα,σχεδόν 2 φορές την βδομάδα ψωνίζω από εκεί.

Μπορείς να γραφτείς αν είσαι απλός επαγγελματίας (οπως στο makro) ή πρέπει να είσαι επαγγελματίας εστίασης ή μεταπωλητής όπως λένε στους όρους τους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, gregdel είπε

Μπορείς να γραφτείς αν είσαι απλός επαγγελματίας (οπως στο makro) ή πρέπει να είσαι επαγγελματίας εστίασης ή μεταπωλητής όπως λένε στους όρους τους;

Απλός επαγγελματιας αν είσαι κάνεις κανονικά αγορές.

 

Όπως γίνεται και στο mart. (Πρώην makro)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα Δευτέρα μετά από παραγγελία που έκανα την Πέμπτη από το mango outlet. Συνολικά πολύ ευχαριστημένος από την ποιότητα σε σχέση με το κόστος.

Τα νούμερα δεν θα μπορούσαν να μου κάτσουν καλύτερα, ειδικά τα jeans ήταν όλα στις ίδιες διαστάσεις χωρίς παρεκκλίσεις. Τα πουκάμισα είχαν κάποιες μικρές διαφοροποιήσεις στη φόρμα τους αλλά σε πολύ μικρό βαθμό. Η φόρμα τους για εμένα θύμισε πολύ τα Pull and Bear που έχω ψωνίσει αρκετές φορές και έχω μια εικόνα.

Ελάττωμα υπήρχε μόνο σε ένα πουκάμισο που έχει μικρά λευκά σημάδια γιατί η βαφή δεν κάλυψε τα συγκεκριμένα σημεία και με προσεκτική παρατήρηση στο φως φαίνονται. 

Ένα θετικό που πρέπει να αναφέρω είναι ότι όσοι θέλουν να προχωρήσουν σε επιστροφές, αυτές δεν γίνονται στην Ισπανία αλλά στην Ελευσίνα Αττικής με ότι συνεπάγεται αυτό για το κόστος της αποστολής.  :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, stelakis1914 είπε

Ένα θετικό που πρέπει να αναφέρω είναι ότι όσοι θέλουν να προχωρήσουν σε επιστροφές, αυτές δεν γίνονται στην Ισπανία αλλά στην Ελευσίνα Αττικής με ότι συνεπάγεται αυτό για το κόστος της αποστολής.  :D

Πώς το έκανες αυτό; Εγώ τελευταία φορά έκανα επιστροφή στην Ισπανία :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν προχώρησα και ούτε θα προχωρήσω σε επιστροφή κάποιου αντικειμένου. Η διεύθυνση για επιστροφή που γράφει και το αυτοκόλλητο voucher είναι στην Ελευσίνα. Αυτό ίσως να είναι κάτι που προέκυψε πρόσφατα αλλά προσωπικά δεν το γνωρίζω γιατί είναι η πρώτη μου παραγγελία από το mango. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, stelakis1914 είπε

Δεν προχώρησα και ούτε θα προχωρήσω σε επιστροφή κάποιου αντικειμένου. Η διεύθυνση για επιστροφή που γράφει και το αυτοκόλλητο voucher είναι στην Ελευσίνα. Αυτό ίσως να είναι κάτι που προέκυψε πρόσφατα αλλά προσωπικά δεν το γνωρίζω γιατί είναι η πρώτη μου παραγγελία από το mango. 

good news!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, iakoboss7 είπε

το λεει και στην σελιδα τους, ελλαδα στα επιστρεφεις (ελευσινα) σε μια εταιρεια logistics που λογικα τα στελνει ισπανια.

Δεν γινόταν έτσι παλιά. Black Friday επέστρεψα παλτό στην Ισπανία. Τώρα βλέπω το έκαναν outsource σε αυτούς: http://shoprunback.com/welcome/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...