Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας (V2.0)


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 ώρες πριν, hpdra είπε

Αυτή η τιμή με κάρτα επισκέπτη (one-day-pass) δεν γινεται ε? :unsure:

Γιατί να μη γίνεται και εγώ δεν έχω κάρτα και έτσι ψωνίζω με κάρτα μίας ημέρας.Απλά ορισμένα είδη έχουν επί πλέον έκπτωση 5 ή 10% όταν πάρεις π.χ. 10 συσκευασίες αλλά αυτό μόνο αν είσαι έμπορος.Σαν ιδιώτης τι να τις κάνεις.

Υπάρχουν είδη που μπορεί να τα βρεις σε απίστευτα χαμηλή τιμή από έξω.Όχι πολλά όμως.Σαν τα s/m είναι και αυτό.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημέρα στην ομάδα. Έχει κανείς μήπως τα νέα κουπόνια πόντων AB Touch Point για τον Απρίλιο? Κάνω λίστα για ψώνια και θέλω να δω αν μπορώ να συνδιάσω ανάγκες της λιστας και να καρδίσουμε και κανένα πόντο extra. Ευχαριστώ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, .Animus. είπε

Καλημέρα στην ομάδα. Έχει κανείς μήπως τα νέα κουπόνια πόντων AB Touch Point για τον Απρίλιο? Κάνω λίστα για ψώνια και θέλω να δω αν μπορώ να συνδιάσω ανάγκες της λιστας και να καρδίσουμε και κανένα πόντο extra. Ευχαριστώ.

https://mpassgr.eu/AB/M/coupons/code/Vezuzi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, petroschelsea είπε

Tα μεγάλα εννοείς;

Όχι. Είναι τα κανονικού μεγέθους Πασχαλινά αυγά (όπως των άλλων εταιρειών), που είναι άλλα για τα αγόρια και άλλα για τα κορίτσια. Άμα ψάχνεις τα giant, φέτος τα βρήκα μόνο στα jumbo σε τιμή γύρω στα 12€ - 13€ το ένα (κανονική τιμή, όχι προσφορά).

Άμα κάνει και κάποιο άλλο σούπερ μάρκετ την ίδια προσφορά που ανεφερε ο PETROS13, παρακαλώ να αναφερθεί. 

Επεξ/σία από blazar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, ntinos2 είπε

Τι κάρτα επισκέπτη λέτε?

Για δώστε πληροφορίες :D

Απλα πας σε ρωτανε αν εχεις καρτα, τους λες οχι και τελος.

Πηρε και εγω το Fairy της προσφορας thanks Ts.

Na tonισω οτι ειναι το απλο και οχι το platinum. Ιδωμεν για την καθαριστικη του δυνατοτητα.

Μολις βγει αντιστοιχη προσφορα για πλυντηριο ρουχων σφυριξτε το.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, blazar είπε

Όχι. Είναι τα κανονικού μεγέθους Πασχαλινά αυγά (όπως των άλλων εταιρειών), που είναι άλλα για τα αγόρια και άλλα για τα κορίτσια. Άμα ψάχνεις τα giant, φέτος τα βρήκα μόνο στα jumbo σε τιμή γύρω στα 12€ - 13€ το ένα (κανονική τιμή, όχι προσφορά).

Άμα κάνει και κάποιο άλλο σούπερ μάρκετ την ίδια προσφορά που ανεφερε ο PETROS13, παρακαλώ να αναφερθεί. 

Ειδικά φέτος λίγα καταστήματα Σκλαβενίτη έχω δει να τα έχουν τα kinder (τα max κανένα ) 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, averel01 είπε

Μειον 30 τοις εκατο σε ολα τα φρουτα και λαχανικα ο μασουτης .μονο για σημερα ειναι

Νομίζω το κάνει κάθε τριήμερο ο Μασούτης αυτό!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την Τρίτη στα Lidl 

Pampers 

Active Baby-Dry  

Giant Box No 3 - 108τεμ , 0,12€ ανα τεμάχιο 13,49€

Giant Box No 4 - 90τεμ , 0,15 € ανα τεμάχιο 13,49€

Έχει και No 5 και No 6 αλλα η τιμή ειναι ακριβότερη απ την αντίστοιχη προσφορα με τα Babylino .

                 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...