Προς το περιεχόμενο

Ποιές σειρές έχετε παρατήσει;


Putman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από τις γνωστές σε προχωρημένο βαθμό :

Arrow, Flash, Preacher, American gods, Mr Robot, Gotham, Homeland, the blacklist, Stranger Things, Designated Servivor,Under the doom, Sleepy Hallow, Orphan black, Last Ship . 

Τις βαρέθηκα όλες 

 

 

Επεξ/σία από Putman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μr Robot (s2), Lie to Me (s2), Orphan Black (s4), The Tunnel (s2), Under the Dome (s3), Sleepy Hollow (s3, προς τέλος), Californication (s7), The Walking Dead (s7), Elementary (s4), HIMYM (s9), Falling Skies (s5)

Σε παρένθεση, το σημείο που σταμάτησα.

Υπάρχουν τουλάχιστον άλλες 10 που ξεκίνησα, είτα 4-5 επεισόδια και δεν ξαναασχολήθηκα.

Κάποιες από τις παραπάνω, ίσως τις ξαναπιάσω.

Προς το παρόν, παλεύω για να δω τα τελευταία 2 X-Files, να κλείσω τη σειρά (τόσο έχει ξεπέσει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουσιαστικα μονο το Arrow, και μια πολυ παλια με μια ετεροκλητη παρεα που ηταν εγκλωβισμενη σε ενα αμερικανικο χωριο και δεν μπορουσαν να φυγουν ειχε ενα αορατο τοιχος.Πρεπει να αφησα 2-3 επεισοδια, ισως τα δω καποια στιγμη.Arrow δεν ξαναγυρναω ποτε.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Eoin είπε

he 100

Γιατί😭

Btw Αν θέλετε γενικά γράφετε και ένα λόγο σε περίπτωση π έχουμε σκοπό να ξεκινήσουμε κάποια ,να ξέρουμε αν είναι γούστο η κάτι που έχασε η σειρά με τον καιρό  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
15 λεπτά πριν, _Στεργιος_ είπε

Γιατί😭

Btw Αν θέλετε γενικά γράφετε και ένα λόγο σε περίπτωση π έχουμε σκοπό να ξεκινήσουμε κάποια ,να ξέρουμε αν είναι γούστο η κάτι που έχασε η σειρά με τον καιρό  

Δεν μου πολύ τράβηξε το ενδιαφέρον η πλοκή και δεν μου άρεσαν καθόλου οι ερμηνείες των ηθοποιών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, _Στεργιος_ είπε

:οοο Γιατί 

Η 1η season μου άρεσε πάρα πολύ αλλα μετα μου φαινόταν καθε χρόνο  και χειρότερα μέχρι και την season που έπαιξε η Gaga. Εκει είδα 3 επεισόδια και την έκοψα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Poseidwn είπε

Η 1η season μου άρεσε πάρα πολύ αλλα μετα μου φαινόταν καθε χρόνο  και χειρότερα μέχρι και την season που έπαιξε η Gaga. Εκει είδα 3 επεισόδια και την έκοψα. 

Απλώς είναι αυτοτελείς κύκλοι, γι'αυτό μου φάνηκε περίεργο να κόβεις μια σειρά. Η 5η όντως για κάποιον που δεν του άρεσε το concept, ήταν χάλια λόγω σεναρίου. Η 6η πάντως μου άρεσε πολύ (και αυτή βέβαια δέχτηκε hate από πολλούς ). 7η δεν ξέρω αν έχεις ασχοληθεί αλλά έχει φάση γιατί ασχολείται με τον Trump ως το horror στοιχείο ;ρ

11 λεπτά πριν, Eoin είπε

Δεν μου πολύ τράβηξε το ενδιαφέρον η πλοκή και δεν μου άρεσαν καθόλου οι ερμηνείες των ηθοποιών.

Λογικά και τα 2(γούστα είναι ), Αλλά αν θες να της δώσεις 2η ευκαιρία, από άποψη σεναρίου κωλολεει, κάθε σεζόν έχει και ένα νέο στοιχείο, δεν συνεχίζει την ίδια ιστορία. Εγώ την τελείωσα σε 3 εβδομάδες αυτό το καλοκαίρι, δεν μπορούσα να σταματήσω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...