Προς το περιεχόμενο

Ποιές σειρές έχετε παρατήσει;


Putman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 336
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λάμψη, το Ρετιρέ αλλά για να μην φωνάξετε την αρχαιολογική υπηρεσία... και το Τατουάζ!!! :lol:

Σοβαρά... Μόνο το AHS σταμάτησα στη s7 βλέποντας τα πρώτα δυο-τρία επεισόδια... Μετάνιωσα που έδωσα ευκαιρία στα X-Files... και έχω κάνει pause στο Criminal Mids...

Επεξ/σία από AtiX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, totalius είπε

American Horror Story δε τελείωσα καν το 1ο κύκλο γιατι δεν ειχε καθόλου Horror .

Έχεις βρει κάποια σειρά με περισσότερο horror; Γιατί έχει αρκετό horror ανα επεισόδια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lost - αρχές της τελευταίας σαιζόν

Heroes και Californication - κάπου αρχές της δεύτερης

Eleventh Hour, Flash Forward - μετά από μερικά μόνο επεισόδια (όχι ότι κράτησαν και πολύ παραπάνω...)

Fringe και Sons of Anarchy - επίσης μετά από μερικά επεισόδια (κυρίως λόγω έλλειψης χρόνου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, _Στεργιος_ είπε

Έχεις βρει κάποια σειρά με περισσότερο horror; Γιατί έχει αρκετό horror ανα επεισόδια 

Καμία δυστυχώς . Ούτε καν ταινία μετα το conjuring .

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Son of Anarchy, Lost, Revenge, Walking/boring Dead, Prison break, Arrow, Flash, Designated Survivor, The Strain, Orange is the New Black, Sleepy Hollow, Fear the Walking Dead, The Last Man On Earth, Mr. Robot, Under the dome, Falling Skies, Bates motel, The 100, Justified, Peaky Blinders, The Mick, Blindspot, how to get away with murder, Kevin can wait, Macgyver, The Handmaid's Tale, Altered Carbon

Ίσως είναι και άλλες…

Επεξ/σία από Havik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Havik είπε

Son of Anarchy, Lost, Revenge, Walking/boring Dead, Prison break, Arrow, Flash, Designated Survivor, The Strain, Orange is the New Black, Sleepy Hollow, Fear the Walking Dead, The Last Man On Earth, Mr. Robot, Under the doom, Falling Skies, Bates motel, The 100, Justified, Peaky Blinders, The Mick, Blindspot, how to get away with murder, Kevin can wait, Macgyver, The Handmaid's Tale, Altered Carbon

Ίσως είναι και άλλες…

Αυτή είναι η λίστα των σειρών που θέλω να ξεκινήσω 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε δεν φταίω εγώ που είναι γεμάτο σκουπιδοσειρές :lol:  αλλά έχεις δίκιο, συνειδητοποίησα πόσες παράτησα αφού όρχησα να γράφω, στο μεταξύ κάποιες από αυτές έχω δει και 2/3 σεζόν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Havik είπε

ε δεν φταίω εγώ που είναι γεμάτο σκουπιδοσειρές :lol:  αλλά έχεις δίκιο, συνειδητοποίησα πόσες παράτησα αφού όρχησα να γράφω, στο μεταξύ κάποιες από αυτές έχω δει και 2/3 σεζόν....

Τις μισές πάντως μου τις έχουν προτείνει σαν must σειρές 😅 Μόνο το the 100 έχω δει από την λίστα και είναι το αγαπημένο μου ;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Havik είπε

Son of Anarchy, Lost, Revenge, Walking/boring Dead, Prison break, Arrow, Flash, Designated Survivor, The Strain, Orange is the New Black, Sleepy Hollow, Fear the Walking Dead, The Last Man On Earth, Mr. Robot, Under the doom, Falling Skies, Bates motel, The 100, Justified, Peaky Blinders, The Mick, Blindspot, how to get away with murder, Kevin can wait, Macgyver, The Handmaid's Tale, Altered Carbon

Ίσως είναι και άλλες…

Σε παρακαλω γραψε μας ποιες εχεις τελειωσει( φανταζομαι που σου αρεσαν).

Εκτος αν εισαι τυπος που γενικα βαριουντε τις σειρες. Δεν τους καταλαβαινω αλλα ζουν αναμεσα μας :P 

ΥΓ. Τουλαχιστον δες το  "peaky fooking blinders "

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, V for Vagelis είπε

Heroes και Californication - κάπου αρχές της δεύτερης 

αυτα τα 2 αντεξα μεχρι την 3η

Τrue Blood καπου στις αρχες της 4ης

It's Always Sunny in Philadelphia (S3)

Merlin (S1)

Burn Notice (S1)

 

υπαρχουν και αρκετα σε  hiatus :P δεν τα βαζω  δεν ξερω αν τα τελειωσω ποτε 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Supernatural ( στα μεσα της 12ης σεζον) γιατι με κούρασε απίστευτα, ανανέωση στην ανανεωση η σειρα, και στην τελική απο τη σεζον 8 ηταν παλι στο σημειο 0

vikings , (ειδα τρεις σεζον) βαρέθηκα απλά, μετα διάβασα τις πληροφορίες που ήθελα στο wikipedia

bing bang theory, (ειδα μεχρι και την 9η σεζον), πολυ ωραία σειρα, απλα βαρέθηκα να περιμένω τα επεισόδια. οταν τελειώσει με το καλο θα τα δω ολα μαζί.

walkind dead (είδα μεχρι και το τέλος της 6ης σεζον), δεν νομιζω να την ξαναδώ ποτε τη σειρα. Μονιμα σε μια μεση κατάσταση, dream killin' απο το προτελευταίο επεισόδιο της καθε σεζόν

Επεξ/σία από Thulogur
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Walking dead

Lost (απορω με τους εκατομμύρια που κόλλησαν)

Breaking Bad (δεν άντεξα μετά το 3ο επεισόδιο. Ναι ξέρω ολοι λένε οτι μετά το β κυκλο γινεται επικο, αλλά δεν αντέχω)

The Punisher

Prison Break (To τελευταιο που βγηκε προσφατα)

Vikings στο τέλος της Β σεζον

Revenge (σειρά με εξαιρετικές προοπτικές που απλώς οι σεναριογράφοι, την γα και ψοφισε. Εγινε χειροτερη απ τη δυναστεια)

Mr. Robot

Homeland 

Οnce upon a time (επισης ωραια σειρά που απλά...περιμεναμε ένα τελος. Ενα γ@μο τέλος. Και ακομα υπάρχει και ταλαιπωρει όσους την αντέχουν)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sleepy hollow

blindspot

flash

Fringe

The Leftovers

Spartacus

The wire

12 Monkeys 

Black Sails

iZombie

salem

Aquarius

Da Vincis Demons

How To Get Away With Murder

Peaky Blinders 

Helix

Penny Dreadful 

Τurn: Washington’s Spies

Marco Polo 

The Knick 

 

αυτα τα λιγα :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...