Προς το περιεχόμενο

Ποιές σειρές έχετε παρατήσει;


Putman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 336
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Walking Dead, Arrow, Flash (και γενικά οτιδήποτε σχετίζεται με τα σύμπαντα των Marvel/DC), American Horror Story (AH Boring κατάντησε χωρίς την Τζέσικα Λανγκ), Designated Survivor, Last Ship, The Strain, Leftovers, Orange is the New Black , Sleepy Hollow όσα μου έρχονται τώρα στο μυαλό.

Επεξ/σία από Vangelis_D9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για λιγο παρατησα το προσφατο  The good fight   σπιν οφ του good wife    γιατι βαριεμαι ολο αμερικανιες και τραμπ καταστασεις.αλλα δε ξερω ισως επανελθω και λεω ΙΣΩΣ
Designated survivor δε μου ρχεται να το παρατησω ακομα μεχρι να δω μια συνταρακτικη ανατροπη εξελιξη οπως αυτη που μας πεταξαν τα χριστουγεννα,αλλα και αυτο παει για  delete γιατι δεν αντεχω αλλο αμερικανια και τραμπ καταστασεις 
Homeland αυτο δε μου ρχεται να το παρατησω γιατι ειναι  και ειναι οτι ειναι και θα μου λειπε η κλαψιαρα λιγο,αλλα μαλλον θα φαει delete  γιατι δεν αντεχω αλλο αμερικανια και τραμπ καταστασεις
Arrow αυτο εφαγε εδω και κατι χρονια.πολυ παιδικο βρε παιδακι μ και δεν αντεχω αλλο αμερικανια και τρ τα γνωστα
   AHS    στην αρχη ξεκινησε ωραια αλλα απο τοτε που φυγε η τζεσικα εφυγε και η σειρα για μενα .Αν και στο νεο κυκλο θα επιστρεψει η καθι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ash vs Evil Dead (s2)

The Blacklist (s2)

Brooklyn Nine-Nine (s4)

Community (s5)

Dominion (s1)

Eureka (s4)

Fear the Walking Dead (s1)

Gotham (s2)

Homeland (s3)

Into The Badlands (s1)

iZombie (s2)

The Last Man On Earth (s3)

The Leftovers (s1)

The Originals (s2)

Sense8 (s1)

Supernatural (s11)

The Shannara Chronicles (s1)

Vikings (s1)

Σε παρένθεση η τελευταία season που είδα...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Mr. Robot μόλις το παράκανε με τα ψυχολογικά του πρωταγωνιστή στο 1ο κύκλο τον οποίο πρωταγωνιστή   δεν άντεχα απο την αρχή ετσι κ αλιως .

Vikings λογω φτήνιας στη παραγωγή ( 1η μάχη στο 2ο κύκλο νομίζω ηταν οπου γελούσα βλέποντας να τις παίζουν 20vs 20 .

Crown απο τα μισα του 1ου κύκλου όταν κατάλαβα οτι δε με αφορά καθόλου η ιστορία .

American Horror Story δε τελείωσα καν το 1ο κύκλο γιατι δεν ειχε καθόλου Horror .

Homeland το εχω αφήσει στο προηγούμενο κύκλο μπορεί κ να το δω μόνο και μόνο απο περιέργεια πως θα καταλήξει η τρελή .

Fear the walking dead στο προηγούμενο κύκλο γιατι ξεκίνησε κ εκεί το ξεχείλωμα της ιστορίας .

Θα ήθελα να παρατήσω το Walking dead αλλα σκέφτομαι τα χρόνια και τις ώρες που εχω αφιερώσει. Το βλεπω απο συνήθεια κάνοντας κατι άλλο συνήθως 

 

Επεξ/σία από totalius
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, totalius είπε

Mr. Robot μόλις το παράκανε με τα ψυχολογικά του πρωταγωνιστή στο 1ο κύκλο τον οποίο πρωταγωνιστή   δεν άντεχα απο την αρχή ετσι κ αλιως .

Vikings λογω φτήνιας στη παραγωγή ( 1η μάχη στο 2ο κύκλο νομίζω ηταν οπου γελούσα βλέποντας να τις παίζουν 20vs 20 .

Crown απο τα μισα του 1ου κύκλου όταν κατάλαβα οτι δε με αφορά καθόλου η ιστορία .

American Horror Story δε τελείωσα καν το 1ο κύκλο γιατι δεν ειχε καθόλου Horror .

Homeland το εχω αφήσει στο προηγούμενο κύκλο μπορεί κ να το δω μόνο και μόνο απο περιέργεια πως θα καταλήξει η τρελή .

Fear the walking dead στο προηγούμενο κύκλο γιατι ξεκίνησε κ εκεί το ξεχείλωμα της ιστορίας .

Θα ήθελα να παρατήσω το Walking dead αλλα σκέφτομαι τα χρόνια και τις ώρες που εχω αφιερώσει. Το βλεπω απο συνήθεια κάνοντας κατι άλλο συνήθως 

μέγα λάθος

στο θέμα:

mr robot s3

lie to me

sopranos

the wire

person of interest

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Vamvakaris21 είπε

 

στο θέμα:

mr robot s3

 

Τέλειωσες την s2 δηλαδή; Ήρωας.

 

Επεξ/σία από McNerd
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, McNerd είπε

Τέλειωσες την s2 δηλαδή; Ήρωας.

Ναι αλλά την απέβαλλα απ' τη μνήμη επιτόπου.

Όσο για το homeland, η 6η σεζόν μου άρεσε αρκετά , το ίδιο κ η 7η μέχρι τώρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω χτυπήσει κόκκινο σε αυτόν τον τομέα. Έχω παρατήσει το Lost στην έκτη season και από το Prison Break το παλιό δεν έχω δει μόνο το τελευταίο επεισόδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτα από όλα στην πυρά ο συμφορουμιτης που παράτησε το Game of Thrones :-) .Στο θέμα μας, παράτησα μόνο το walking dead και κατάφερα να δω μέχρι το 2ο επεισόδιο της τρέχοντος σεζόν όπου η σειρά ξεκάθαρα μου πρόσβαλε τη νοημοσύνη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...