Προς το περιεχόμενο

Ποιές σειρές έχετε παρατήσει;


Putman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Heybro είπε

Μόνο αυτός άξιζε μου φάνηκε πολύ παιδικη στο τέλος πολλά κλισέ κτλ. Επειδή σε εμπιστεύομαι όμως θα της δώσω μια ευκαιρία θα φανεί από τα πρώτα επεισόδια. 

Ειναι οντως τεραστιος ο κερατας, οπου εχει παιξει ειναι Θεος, στο arrow μονος του ητανε και την ανεβασε 10 επιπεδα, πιστεψε με καμια σχεση με τη 1η σιζον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, najinblue3 είπε

Ειναι οντως τεραστιος ο κερατας, οπου εχει παιξει ειναι Θεος, στο arrow μονος του ητανε και την ανεβασε 10 επιπεδα, πιστεψε με καμια σχεση με τη 1η σιζον

Ποιοτικός ηθοποιός όντως τα μικρά είναι για τα πανυγηρια. Στην αρχή λέω θα το δω για τα 2 γκομενακια αλλά με το ζόρι πήγα μέχρι τέλος. Στο imdb τώρα που είδα περνουν παρόμοιες βαθμολογίες με της πρώτης τα επεισόδια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Heybro είπε

Ποιοτικός ηθοποιός όντως τα μικρά είναι για τα πανυγηρια. Στην αρχή λέω θα το δω για τα 2 γκομενακια αλλά με το ζόρι πήγα μέχρι τέλος. Στο imdb τώρα που είδα περνουν παρόμοιες βαθμολογίες με της πρώτης τα επεισόδια. 

Tα 2? Μονο η Ιβανα αξιζει, απιστευτη ειναι

Εγω θεωρω την 1η παρα πολυ μετρια εως κακη, και τη 2η μιλια καλυτερη, καμια σχεση το επιπεδο μεταξυ των 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Tα 2? Μονο η Ιβανα αξιζει, απιστευτη ειναι

Εγω θεωρω την 1η παρα πολυ μετρια εως κακη, και τη 2η μιλια καλυτερη, καμια σχεση το επιπεδο μεταξυ των 2

Σε επίπεδο υποκριτικής όντως η πρώτη είναι πολύ ανώτερη απλά μίλησα για το ότι είναι κούκλες και οι 2 οπότε λέω ας δώσω μια ευκαιρία χωρίς να περίμενα φοβερή υποκριτική. 

 

Screenshot_20180330-121113.png

Screenshot_20180330-121133.png

 

Επεξ/σία από Heybro
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

και υποκριτικη και σαν γυναικα Ivana by far που θα ελεγε και ο Forgiven247:P οχι οτι θα με χαλουσε και η Amberle

Επεξ/σία από najinblue3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

και υποκριτικη και σαν γυναικα Ivana by far που θα ελεγε και ο Forgiven247:P οχι οτι θα με χαλουσε και η Amberle

That ass ε. Κούκλες και οι 2. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Vangelis_D9 είπε

Δεν ανέφερε ακόμα κανείς ότι έχει παρατήσει Spartacus και Banshee κι ανησυχώ. B)

Ίσως και να μην τα έχει δει κανένας και ειδικά το δεύτερο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να παρατήσει κάποιος το banshee; Sex και ξύλο, τπτ άλλο :P

H Τελευταία σεζόν αν και την είδα ούτε καν την θυμάμαι ήταν λίγο προς τα κάτω, οι πρώτες 1-2 μου άρεσαν πάντως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, jokerakias είπε

Ίσως και να μην τα έχει δει κανένας και ειδικά το δεύτερο :)

Άνετα τις τελείωσα και τις δύο. 

Φοβερές σειρές 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Pitzimpitzidis είπε

41/41;:huh:

δεν ειναι και τρελο νουμερο σαν μεγεθος αλλα και παλι 

σκυλιαζεις να τις τελειωσεις με το ζορι η' τις εχεις δει ευχαριστα;

Ε και τα 2... Ντάξει ενα 80% ευχάριστα. Στο υπόλοιπο 20% απλά έχω την υπομονή να τις δω μέχρι το τέλος, για να έχω και ολοκληρωμένη άποψη και λιγότερο λόγω ψυχαναγκασμού (ok η αλήθεια είναι ότι νιώθω λίγο λακαμάς άμα πω να αφήσω σειρά, δε νιώθω καλά απέναντί της :P).

 

Καλά ναι, ξέρω ότι υπάρχει κόσμος που έχει δει παραπάνω, απλά πολλοί μετράνε κι αυτές που σταμάτησαν. Κι επίσης ό,τι έχω δει, τα έχω ξεκινήσει από το καλοκαίρι του 2013 και μετά. Πιο πριν, είχα δει μόνο το Prison Break.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αrrow στη 2η σαιζον,suits στην 3η επειδη το εβλεπε μια γκομενα,misfits καπου στην 3η,grey's anatomy δε θυμαμαι σε ποια αλλα δεν ειχε νοημα ειχαν φυγει ολοι σχεδον,house of cards με κουρασε η τοση διαφθορα,american horror storry στο ασυλο το παρατησα,ειχα βαρεθει απο την 1η καθως δεν εβλεπα πουθενα..horror..

How to get away with murder δεν περασα την πρωτη σαιζον,το ιδιο και στο The Wire,κυριως λογω κακων ηθοποιων.

Vikings εχασα το ενδιαφερον μου oταν ξεκινησε το σχεδιο του Ραγκναρ να μπαινει σε λειτουργια,walking dead ακομα κατεβαζω επεισοδια αλλα τα κραταω για πολυ πεθαμενες νυχτες.

Sons of anarchy το εβλεπα με παθος μεχρι το τελος,αλλα οταν πηγα να το ξαναδω απλα δε γινοταν.

Αν μου ερθει και καμια αλλη θα κανω edit.

ΥΓ Αυτοι που σταματησαν το Peaky Blinders ας του δωσουν μια ευκαιρια.

Επεξ/σία από webparts
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...