Προς το περιεχόμενο

Ποιές σειρές έχετε παρατήσει;


Putman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

59 λεπτά πριν, cabdik είπε

ελα μου ντε.................

Eλληνικοι παροχοι σου λενε μετα :P Αστα φιλε εχω περασει και εγω παρομοια περιπτωση στο παρελθον με vodafone ποτε ξανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, jerry banana είπε

Στο walking dead προσσωπικα ξενερωσα παρα πολυ οταν σσκσοτωσανε τον Sean.Χωρις αυτον η σειρα ειναι χειροτερη.

Συμφωνώ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, jerry banana είπε

Eλληνικοι παροχοι σου λενε μετα :P Αστα φιλε εχω περασει και εγω παρομοια περιπτωση στο παρελθον με vodafone ποτε ξανα.

οχι φιλε μου... την περιοδο που αναφερω, δεν υπηρχε ουτε VODAFONE, ουτε WIND...!!    υπηρχαν μονο TELESTET - PANAFON οι οποιες ακομα δεν ειχαν ασχοληθει με Υπηρεσιες Internet.  

 

αυτα ξεκινησαν -χονδρικα- απο 2000 + μετα....!!   δεκαετια 80- 90 δεν ξεραμε καλα-καλα, τι ειναι το κινητο.....!!!!! :D:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, cabdik είπε

οχι φιλε μου... την περιοδο που αναφερω, δεν υπηρχε ουτε VODAFONE, ουτε WIND...!!    υπηρχαν μονο TELESTET - PANAFON οι οποιες ακομα δεν ειχαν ασχοληθει με Υπηρεσιες Internet.  

αυτα ξεκινησαν -χονδρικα- απο 2000 + μετα....!!   δεκαετια 80- 90 δεν ξεραμε καλα-καλα, τι ειναι το κινητο.....!!!!! :D:D

ooo εισαι παλιος καταλαβα.Φανταζομαι οταν εγω που πιο μετα εβαλα vodafone και σερνομουν πως ηταν οι δικες σας οι συνδεσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παλιουρα αν εχεις τελειωσει μονο 3 σειρες σε ολη τη ζωη σου μαλλον καλο ειναι να μην ασχολεισαι με σειρες,δε σε θελουν αυτες οσο δεν τις θες εσυ :P

Επεξ/σία από talibanakos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, talibanakos είπε

Παλιουρα αν εχεις τελειωσει μονο 3 σειρες σε ολη τη ζωη σου μαλλον καλο ειναι να μην ασχολεισαι με σειρες,δε σε θελουν αυτες οσο δεν τις θες εσυ :P

Δεν εχω τελειωσει μονο 3 σειρες σε ΟΛΗ μου τη ζωη, αλλα οπως ειπα αυτες ειναι οι πιο προσφατες που τις ειδα ευχαριστα και με ενδιαφερον μεχρι τελους...! 

 

απο την αλλη εχεις ενα δικιο καθως, δεν εχω πολλες φορες τον χρονο ή το κουραγιο να κατσω να δω. βλεπεις εμας τους λιιιγο  μεγαλυτερους, μας τρεχουν κι αλλες υποχρεωσεις...!!! 

πιο παλια δεν ασχολιομουν καν με υπολογιστες και ιντερνετ...!!!  

 

 

@jerry banana   επρεπε να σε ειχα επι εποχης dial up συνδεσεων,  να κανεις γαιδουρινη υπομονη....!!!  :P:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπω τί μου θυμίσατε!!!

Να περιμένω να κατέβει 1 τραγούδι και να κάνει 30 λεπτά!!!  Και σύνδεση internet 2 ώρες την ημέρα μέγιστο επιτρεπόμενο χαχα!!! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, cabdik είπε

Δεν εχω τελειωσει μονο 3 σειρες σε ΟΛΗ μου τη ζωη, αλλα οπως ειπα αυτες ειναι οι πιο προσφατες που τις ειδα ευχαριστα και με ενδιαφερον μεχρι τελους...! 

απο την αλλη εχεις ενα δικιο καθως, δεν εχω πολλες φορες τον χρονο ή το κουραγιο να κατσω να δω. βλεπεις εμας τους λιιιγο  μεγαλυτερους, μας τρεχουν κι αλλες υποχρεωσεις...!!! 

πιο παλια δεν ασχολιομουν καν με υπολογιστες και ιντερνετ...!!!  

@jerry banana   επρεπε να σε ειχα επι εποχης dial up συνδεσεων,  να κανεις γαιδουρινη υπομονη....!!!  :P:D

Ω αστο μου αρεσει η εποχηη που γεννηθηηκα προλαβα μερικα που προλαβαν και τα παιδια παλαιοτερων ετων οπως αλανα walkman κασετες,βιντεοκασετες κλπ αλλα δυστυχως βρηκα και μια Ελλαδα που δεν τη βρηκαν τα παιδια του 80 :P .Δεν πειραζει που θα παει θα καλυτερευσουν τα πραγματα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
19 ώρες πριν, talibanakos είπε

Αυτο το βιντεακι το ειχαν σατηρισει και στο Family Guy!

Βλεπω κατι τυπους εδω μεσα που λενε οτι σταματησαν 3-4 απο τις πιο δημοφιλεις σειρες.

Σας αρεσει να ασχολειται ο κοσμος μαζι σας;

Guys τι θα λεγατε αν σας ελεγα πως οσοι σταματαμε μια δημοφιλη σειρα δεν το κανουμε επειδη την θεωρουμε σκουπιδι ή κακη σειρα, αλλα απλα δεν μας εκανε εμας το κλικ? Φαση, επιτρεπεται ή οχι?

  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, elorant είπε

La casa de papel. Διάβασα διθυραμβικές κριτικές και απορώ τι πίνουν όλοι αυτοί που το βλέπουν. Άντεξα μέχρι το τρίτο επεισόδιο. Το σενάριο μπάζει από σαράντα μεριές, οι ερμηνείες είναι γτπ και γενικά μου φαίνεται τελείως δευτεράτζα σειρά.

Πραγματικά και εγώ άκουγα, άκουγα, άκουγα, περίμενα να δω κάτι σούπερ ντούπερ, οκ την είδα όλη τη σεζόν αλλά όχι κάτι το τρομερό κατά τη γνώμη μου, σε σχέση με όσα λέγανε.

Θα μου πεις εγώ θεωρώ το The Wire την καλύτερη σειρά έβερ (μαζί με το BoB) που άλλοι τη θεωρούν κάκιστη, γούστα και προτιμήσεις είναι αυτά.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Wire ήταν η καλύτερη σειρά ever, ή τουλάχιστον μες στην πρώτη πεντάδα με Band Of Brothers, Breaking Bad και Sopranos. Σαφώς κι είναι θέμα γούστου, η μάνα μου ας πούμε καθόταν κι έβλεπε την Bahar με τριακόσια τόσα επεισόδια που εγώ δεν μπορούσα να δω ούτε τρια λεπτά, αλλά όταν μιλάμε για σειρές μιλάμε κυρίως για σενάρια και ερμηνείες. Το Wire ήταν ό,τι πιο ρεαλιστικό έχει υπάρξει στην τηλεόραση τα τελευταία 60 χρόνια. Το La casa de papel σεναριακά είναι για γέλια, περνάει ο άλλος οπτική ίνα μέσα από τον καμπινέ για να έχει αυτόνομη επικοινωνία. Τι μπούρδες είναι αυτές. Το βλέπεις αυτό στο 2ο επεισόδιο και λες εντάξει, θα πάω να πιω κανά τήλιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Oscar_Mike είπε

Θα μου πεις εγώ θεωρώ το The Wire την καλύτερη σειρά έβερ

 

Ειναι και για μενα η καλυτερη σειρα ever, δεν υπαρχει τπτ που να την πλησιαζει 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ το The Wire το είδα σχετικά πρόσφατα μετά τα Lost/Prison Break κλπα όμως πριν το Game of Thrones.

Νομίζω ότι αν κάποιος έχει αρκετή υπομονή με το ρυθμό (αυτό ισχύει και για την πρώτη σαιζόν του Breaking Bad) θα ανταμειφθεί γιατί η σειρά έχει φοβερά καλογραμμένους χαρακτήρες σε ένα απολύτως ρεαλιστικό και αρκετά ενδιαφέρον σενάριο.

Όσοι δεν αντέχουν ας δούνε Supernatural 8 σαιζον😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...