Προς το περιεχόμενο

Ποιές σειρές έχετε παρατήσει;


Putman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, thomasG4 είπε

Άμα λες ότι έχει πολλές χάλια σκηνές για να γεμιζουν τα επεισόδια φαίνεται ότι δεν τελείωσες τη σειρά ή απλά δεν πρόσεχες τις λεπτομέρειες που είχε βάλει ο σκηνοθέτης. Πολλές απο τις σκηνές που σε εσένα φαινόταν άχρηστες είχαν μεγάλη σημασία αργότερα για τη πλοκή της σειράς.

Την εχω δει 3 φορες. Θες να μου πεις οτι το 80% των συζητησεων με τη Σκαιλερ και την αδερφη της ειχαν σημασια στην πλοκη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 336
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

46 λεπτά πριν, talibanakos είπε

Την εχω δει 3 φορες. Θες να μου πεις οτι το 80% των συζητησεων με τη Σκαιλερ και την αδερφη της ειχαν σημασια στην πλοκη;

Ναι, το μεγαλύτερο μέρος είχε σημασία γιατί έδειχνε την αλλαγή της συμπεριφοράς της Skyler προς τον Walter και επίσης η σχέση με την αδερφή του γαμπρού του που είδαμε προς το τέλος τη μεγάλη σημασία είχε για το σύνολο της υπόθεσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/12/2018 στις 3:30 ΜΜ, valkon είπε

Ποιες σειρές έχετε παρατήσει;
Όλες.

Σαν το ανέκδοτο με το ψάρεμα δηλαδή, που τα πέταγε πάλι μέσα, αλλά πήγαινε γιατί του αρέσει η διαδικασία. 😂 😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 21/12/2018 at 11:04, Phoenix7 said:

Mr Robot

Κι εγω..ειδα ολη την 1η σεζον και κανα δυο επεισόδια της 2ης.

Απ'οταν καταλαβα οτι ο Mr Robot ηταν στο μυαλο του και ο πρωταγωνιστης μας εβλεπε διαφορες παραισθησεις καταλαβα οτι ηρθε η ωρα να το σταματησω

😕 δλδ καποια επεισοδια τα ειδα χωρις κανενα ιδιαιτερο ενδιαφέρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, *nenya* είπε

Κι εγω..ειδα ολη την 1η σεζον και κανα δυο επεισόδια της 2ης.

  Απόκρυψη περιεχομένων

Απ'οταν καταλαβα οτι ο Mr Robot ηταν στο μυαλο του και ο πρωταγωνιστης μας εβλεπε διαφορες παραισθησεις καταλαβα οτι ηρθε η ωρα να το σταματησω

😕 δλδ καποια επεισοδια τα ειδα χωρις κανενα ιδιαιτερο ενδιαφέρον.

Με lsd θα το εβλεπες πολυ ανετα. Αρκετα καμμενο το mr robot αν και το πρωτο επεισοδιο της πρωτης σεζον μας προϊδεασε για μεγαλα πραγματα καπου το εχασε σε ολη αυτη την τρελα του πρωταγωνιστη. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, Arkin said:

Με lsd θα το εβλεπες πολυ ανετα. Αρκετα καμμενο το mr robot αν και το πρωτο επεισοδιο της πρωτης σεζον μας προϊδεασε για μεγαλα πραγματα καπου το εχασε σε ολη αυτη την τρελα του πρωταγωνιστη. 

Χαχαχ σιγουρα ναι!

Το S01E01 προϊδεαζε οντως για μεγαλα πραγματα. Οποτε αλλα περιμενα και αλλα ειδα..περιμενα κάψιμο που να αφορα το χακαρισμα και όχι αυτα που εγραψα στο spoiler πριν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, *nenya* είπε

Χαχαχ σιγουρα ναι!

Το S01E01 προϊδεαζε οντως για μεγαλα πραγματα. Οποτε αλλα περιμενα και αλλα ειδα..περιμενα κάψιμο που να αφορα το χακαρισμα και όχι αυτα που εγραψα στο spoiler πριν.

Ετσι εδειχνε και ολοι εδω μεσα το ειχαμε στα τοπ. Οταν καταλαβαμε τι παιζει η απογοητευση ηταν μεγαλη. Ειδα μεχρι δευτερο επεισοδιο της τριτης σεζον μετα πηγα για αλλαγη φλατζας ισως καποια στιγμη την τελειωσω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 21/12/2018 at 11:04, Phoenix7 said:

Mr Robot, Twelve Monkeys, The 100

 

15 minutes ago, *nenya* said:

Κι εγω..ειδα ολη την 1η σεζον και κανα δυο επεισόδια της 2ης.

  Reveal hidden contents

Απ'οταν καταλαβα οτι ο Mr Robot ηταν στο μυαλο του και ο πρωταγωνιστης μας εβλεπε διαφορες παραισθησεις καταλαβα οτι ηρθε η ωρα να το σταματησω

😕 δλδ καποια επεισοδια τα ειδα χωρις κανενα ιδιαιτερο ενδιαφέρον.

Αυτό και το Bastard Executioner, γενικά δεν μ αρεσει να παρατάω σειρές, ακόμα κι αν πάρουν κατήφορο, αλλά αυτές οι 2 ΔΕΒΛΕΠΟΝΤΑΝΕ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/12/2018 στις 11:38 ΜΜ, gioiliop7 είπε

Black Mirror. Είδα τα πρώτα επεισόδια μετά δεν με κράτησε...

To Black mirror ειναι αυτοτελή διαφορετικά μεταξύ τους επεισόδια . Π.χ μπορεί το πρώτο να μη σου αρέσει καθόλου και στο 2ο να γουστάρεις τρέλα . Εγω διάβαζα λίγο την υπόθεση απο το κάθε επ. λίγο βαθμολογίες στο IMDb και ειδα καποια συγκεκριμενα . Εκτός και δε σου αρέσει καθόλου το γενικότερο θεμα της σειράς .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...