Προς το περιεχόμενο

Shadow of the Tomb Raider [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και στα προηγουμενα παιχνιδια ετσι ηταν,το story κλασσικα απο τα αδυναμα σημεια του παιχνιδιου αντε ισως λιγοτερο στο πρωτο παιχνιδι μιας και υπηρχε μεγαλυτερο πληρωμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 675
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σύμφωνω το πρώτο είχε ψιλο ωραίο στορυ!!Σε έβαζε κάπως μέσα!Καλά το rise Δεν μου αρέσε Ούτε το story Ούτε οι τοποθεσίες με απογοήτευσε θυμάμαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είμαι περίεργος να δω άμα τελικά θα το συνεχίσουν, πάντως η Camilla Luddington που δίνει την φωνή είπε ότι αυτή μάλλον θα είναι η τελευταία φορα. Προσωπικά αν και δεν το έπαιξα, διαβάζοντας φαίνεται ότι η Eidos έκανε καλύτερη δουλειά και κρίμα άμα δεν το συνεχίσει. Εντωμεταξύ ούτε αυτό έχει dual wielding έτσι?

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

1ο DLC από τα 7 στις 13/11 για να αρχίσει ο χορός:

https://www.eurogamer.net/articles/2018-10-05-square-dates-and-details-the-forge-shadow-of-the-tomb-raiders-first-dlc

 

 

Επεξ/σία από Despotas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει κανεις πρόβλημα με το xbox controller?

από σήμερα ξεκινησε,έχω το xbox one wireless και ένα xbox 360 wired και ενω ειναι κανονικά συνδεδεμένα παίζουν σε άλλα παιχνίδια στο sotr τιποτα...

αν πατήσω το xbox πληκτρο ανοιγει κανονικα το "game bar" ...

και είπα να παιξω λίγο σημερα ...φακ

μου ξεφευγει καμιά ρυθμιση?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, mcrae13 είπε

έχει κανεις πρόβλημα με το xbox controller?

από σήμερα ξεκινησε,έχω το xbox one wireless και ένα xbox 360 wired και ενω ειναι κανονικά συνδεδεμένα παίζουν σε άλλα παιχνίδια στο sotr τιποτα...

αν πατήσω το xbox πληκτρο ανοιγει κανονικα το "game bar" ...

και είπα να παιξω λίγο σημερα ...φακ

μου ξεφευγει καμιά ρυθμιση?

Δεν εχω του one, εχω του 360 και τον controller τους και δουλευει κανονικα το δοκιμασα σημερα λογω του νεου driver..Δεν ξερω ομως αν σε βοηθαει γιατι δεν ειναι ο ιδιος controller

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, d4ydr33m3r είπε

Δεν εχω του one, εχω του 360 και τον controller τους και δουλευει κανονικα το δοκιμασα σημερα λογω του νεου driver..Δεν ξερω ομως αν σε βοηθαει γιατι δεν ειναι ο ιδιος controller

Το θεμα ειναι οτι έχω και  xbox one και ένα xbox 360 ...και τα δυο το ίδιο.

Κάποιο μπαγκ του παιχνιδιου φαίνεται να ειναι

στο μεταξυ δεν πέρασα τον νεο nvidia driver,με τον 416.16 ειμαι και έπαιζα κανονικά μεχρι χθες. (θα τον περάσω τώρα) 

σε F1,ACO & FIFA μια χαρά...

έχεις ιδέα κανα αρχειο cfg να έσβηνα μπας και ? ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, mcrae13 είπε

Το θεμα ειναι οτι έχω και  xbox one και ένα xbox 360 ...και τα δυο το ίδιο.

Κάποιο μπαγκ του παιχνιδιου φαίνεται να ειναι

στο μεταξυ δεν πέρασα τον νεο nvidia driver,με τον 416.16 ειμαι και έπαιζα κανονικά μεχρι χθες. (θα τον περάσω τώρα) 

σε F1,ACO & FIFA μια χαρά...

έχεις ιδέα κανα αρχειο cfg να έσβηνα μπας και ? ...

No idea.. Aν σου δουλευει στα αλλα τοτε σιγουρα κατι παιζει με το folder του παιχνιδιου.. Αναλογα την εκδοση δες που κραταει documentation. Eμενα π.χ ειναι στο documents/shadowof the tomb raider, αν θες να τσεκαρεις τι config files εχει.. Κρατα τα saves το πολυ απο εκει αν δεν τα εχεις cloud και σβησε τα config/ini files να δεις μηπως κανεις reset τα settings μηπως δουλεψει.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, d4ydr33m3r είπε

No idea.. Aν σου δουλευει στα αλλα τοτε σιγουρα κατι παιζει με το folder του παιχνιδιου.. Αναλογα την εκδοση δες που κραταει documentation. Eμενα π.χ ειναι στο documents/shadowof the tomb raider, αν θες να τσεκαρεις τι config files εχει.. Κρατα τα saves το πολυ απο εκει αν δεν τα εχεις cloud και σβησε τα config/ini files να δεις μηπως κανεις reset τα settings μηπως δουλεψει.

Και εμένα εκει ειναι.

Τα έσβησα όλα αλλά τζίφος....

τι διαολο ρε γμτ..

 

edit: δοκιμάζοντας λύσεις από διαφορα φορα έκανα αυτό 

Capture.PNG.6f1a9032b72c1c04b7e44e8d7b2d2645.PNG

το αντίθετο βασικά,από checked το έκανα unchecked και δούλεψε...οτι να ναι

https://segmentnext.com/2018/09/14/shadow-of-the-tomb-raider-controller/

 

Επεξ/σία από mcrae13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως φαινεται οτι δεν πουλησε καθολου καλα το παιχνιδι.

Μετα απο 1 μηνα σε εκπτωση η απλη εκδοση 34% και 47% η Croft(απλη+season pass)https://store.steampowered.com/app/750920/Shadow_of_the_Tomb_Raider/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα best seller γραφει αλλα ειναι στο νουμερο 30 κατω απο το Battlefront 2,δεν το λες οτι το καλυτερο για ισως τον δημοφιλεστερο single player τιτλο μαζι με το AC στο pc για φετος.

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και ακουσαν τους φαν και εδωσαν φουλ εξερευνηση κ γριφους. Δεν εκαναν καμια προοδο στο stealth κομματι και τα animations σ αυτο. Ειναι μια καλυτερη εκδοση του rise αλλα δε φαινεται να γινε μεγαλη προοδος. Σαν να μην προσπαθησαν πραγματικα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...