Προς το περιεχόμενο

Shadow of the Tomb Raider [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 675
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αν περιμέναμε τις χειμερινές εκπτώσεις να δούμε προκοπή... Πάνε οι εποχές που οι steam εκπτώσεις άξιζαν. Συνήθως καλύτερες τιμές μπαίνουν σε κάτι weekend deals παρά σε holiday sales.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, naruto14 είπε

Αν περιμέναμε τις χειμερινές εκπτώσεις να δούμε προκοπή... Πάνε οι εποχές που οι steam εκπτώσεις άξιζαν. Συνήθως καλύτερες τιμές μπαίνουν σε κάτι weekend deals παρά σε holiday sales.

Προφανως και δεν αναφερομαι μονο στις εκπτωσεις του steam αλλα γενικα σε τι τιμες θα παιξει.Πλεον κανουν εκπτωσεις και αρκετα κλειδαδικα κοντα στο black friday,και ενα παραδειγμα ειναι το παραπανω που αναφερθηκε και δεν ειμαστε καν σε περιοδο εκπτωσεων σκεψου.

Οι εκπτωσεις του steam εδω και χρονια ειναι για συγκεκριμενα πραγματα εδω και καιρο,ολη η δουλεια απο τα κλειδαδικα γινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Arkin είπε

Πρώτη φορά που κέρδισα κάτι άστα. 

I know that feeling :D Την πρώτη φορά είχα κερδίσει (όσο και αν ακούγεται απίστευτο) , το tomb raider 4: the last revelation , από ένα διαγωνισμό του PC Master :lol: (το 1999) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, tommybertsen είπε

I know that feeling :D Την πρώτη φορά είχα κερδίσει (όσο και αν ακούγεται απίστευτο) , το tomb raider 4: the last revelation , από ένα διαγωνισμό του PC Master :lol: (το 1999) 

Το 99 παίζαμε όλη μέρα μπάλα έξω ρε συ. Pc Master ε ωραίες εποχές περίμενες να πάρεις το περιοδικό το διάβαζες όλο να μην χάσεις λέξη. Σήμερα υπάρχουν 500 site με reviews και άλλα 500 βίντεο κτλ. Τι εποχές οι καλύτερες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spoiler

Και εγώ έπαιζα, σε τοπική ομάδα τότε 😛 Για την πλάκα :D 

Το έπαιξα για 45 λεπτά το game. Ωραίο φαίνεται, θα επανέλθω μετά το τέλος του AC Odyssey για εντυπώσεις :) 

Καλό λιώσιμο!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πως το βλεπετε το benchmark?

 

2560x1080 αναλυση ολα ultra με SMAA με κλειστα DOF και Motion Blur που δεν μου αρεσουν.

 

Screenshot-1.png

 

 

 

 

 

Επεξ/σία από Arkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Arkin είπε

Πως το βλεπετε το benchmark?

2560x1080 αναλυση ολα ultra με SMAA με κλειστα DOF και Motion Blur που δεν μου αρεσουν.

θα επρεπε να εχεις λιγο παραπανω 

ενα δικο μου , χανω στο average λογω cpu οταν μπαινει μεσα στο χωριο . 

tr.png

Επεξ/σία από noFEARgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, noFEARgr είπε

θα επρεπε να εχεις λιγο παραπανω 

ενα δικο μου , χανω στο average λογω cpu οταν μπαινει μεσα στο χωριο . 

tr.png

Τα εχεις ολα στο ultra εκτος motion blur και depth of field+smaa? 2-3fps διαφορα εχουν οι 1070ti-1080 παντως. Επισης ιδιο build windows και driver. Δεν φαινεται καθαρα η φωτογραφια που ανεβασες και αν πατησω πανω την θολωνει τερμα βαλτην στο postimg γιατι δεν μπορω να διαβασω τι γραφει δεξια στις πληροφοριες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...