Προς το περιεχόμενο

Κόντι και πρόσθετα


Doubt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 774
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα ,

 Εχω σεταρισμένο το Kodi μαζί με ααρκετά add-on σε ένα tv box.

 Μπορώ να το μεταφέρω όπως είναι σεταρισμένο σε άλλη συσκευή ( tv box ή phone ) χωρίς να χρειάζεται να πεταριστεί εκ νέου ;;

 Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα μπορούσες να πάρεις backup της εγκατάστασης σου και να το περάσεις σε μια νέα εγκατάσταση KODI στην άλλη συσκευή. "Όπως είναι" δε νομίζω να γίνεται.

 

https://www.wirelesshack.org/top-best-working-kodi-video-add-ons.html

Επεξ/σία από Doubt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

16 λεπτά πριν, g_kor06 είπε

 Μπορώ να το μεταφέρω όπως είναι σεταρισμένο σε άλλη συσκευή ( tv box ή phone ) χωρίς να χρειάζεται να πεταριστεί εκ νέου ;; 

Βαζεις καποιον file explorer ( Es file explorer πχ ) και αντιγραφεις τον φακελο //Android/data/org.xbmc.kodi/files/.kodi/ και τον βαζεις στην νεα συσκευη που εχεις ηδη εγκαταστησει το kodi μονο

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μπορω να ρωτησω με ποιο addon μπορω να δω το καναλι disney junior;εχψ βαλει δυο μεχρι στιγμης και δεν δουλευει κανενα στο ταμπλετ μ..kodi 17.6 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει πουθενα τπτ ουτε σαν επαναληψη να παιζουν;ρωταω γτ ειδα στο facebook καποιον που και καλα εχει κατι σαν iptv καναλια μεσω ιντερνετ και ειπα επειδη εχω android tv box αφου το εχει αυτος γτ να μην μπορω να το βρω και εγω..οσον αφορα αυτο με το iptv που λεει οτι παρεχει τοσα καναλια αθλητικα νοβα οτε τβ και αλλα παρανομο δεν ειναι ρε παιδια;γτ βγαινει δημοσια και το διαφημιζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τσαμπα σου απαντησα. Επι πληρωμη υπαρχουν αλλα δε ξερω περισσοτερα να σου πω. Παρανομο ειναι αλλα μαλλον εχουν σερβερ σε αλλες χωρες και δεν εχουν θεμα.

Πριν κανα μηνα υπηρχαν τσαμπα τα cinema kai ta otesport, τελευταια δεν εχω ασχοληθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, noobogadgetakias είπε

οσον αφορα αυτο με το iptv που λεει οτι παρεχει τοσα καναλια αθλητικα νοβα οτε τβ και αλλα παρανομο δεν ειναι ρε παιδια;γτ βγαινει δημοσια και το διαφημιζει;

Παράνομο είναι φυσικά. Αν το διαφημίζει μέσω λογαριασμού με τα πραγματικά του στοιχεία, κάτι δεν πάει καλά....

Βάλε το λινκ του αν θέλεις, τι φοβάσαι, μην τον εκθέσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ωραιο προσθετο με αθλητικα και σινεμα το tvOne11, για οποιον δεν το ξερει. Εγω νομιζα οτι τελευταια δε δουλευε, αλλα κομπλε ακομα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, adi32 είπε

Διάβασα όλη την περιγραφή και δεν βλέπω κάτι που δεν γίνεται μέσω KODI, αν το ανανεώνεις καθημερινά και τρέχεις να βρίσκεις όταν πέφτει το ένα addon, ποιο άλλο κάνει δουλειά.

Δηλαδή, μπορεί να το αγοράσεις και να κάνει όλα αυτά που λέει, για λίγες μέρες, για πιο πολύ αποκλείεται.

Κάποιο έτοιμο build θα έχει φορέσει.

Τα υπόλοιπα, παιχνίδια κλπ, το λέει και μόνος του, μέσω plyastore θα γίνονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτος εχει ενα build απο το gkn με δικο του θεμα. Στην ουσια διαφημιζει τα προσθετα εκτος κοδι, δηλαδη σαν το swiftstreamz που ειναι για android. Αλλα ολα ειτε απο κοδι ειτε εκτος χρησιμοποιουν τα ιδια καναλια.

Το συγκεκριμενο box  το βρισκεις κανα 40αρι+ απο κινα

 

Επεξ/σία από jeep13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...