Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Brazhlias είπε

Αν ειναι να πας σε ps4, περιμενε λιγο.

Πιστευω θα γινει αρκετα μεγαλη πτωση τιμης οσονουπω. Δεν ξερω ποτε, αλλα οσο πλησιαζει η νεα γενια θα πεφτουν οι τιμες, ειναι δεδομενο. Το ιδιο ειχε γινει και με το ps2 και με το ps3.

Ειχα Ps4 pro φίλε μου, απλά το πούλησα πριν λίγο καιρό, και τώρα τον ελεύθερο χρόνο μου τι να κάνω καθώς έχω άλλους 6 μήνες ps plus, και σκεφτόμουν μην περιμένω να βγει το ps5 να πάρω πάλι το 4,αλλα είδα δεν υπάρχει άμεση διαθεσιμότητα και ανέβηκε και πολύ η τιμή. 

Αυτό είναι το θέμα 😑

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Ειχα Ps4 pro φίλε μου, απλά το πούλησα πριν λίγο καιρό, και τώρα τον ελεύθερο χρόνο μου τι να κάνω καθώς έχω άλλους 6 μήνες ps plus, και σκεφτόμουν μην περιμένω να βγει το ps5 να πάρω πάλι το 4,αλλα είδα δεν υπάρχει άμεση διαθεσιμότητα και ανέβηκε και πολύ η τιμή. 

Αυτό είναι το θέμα 😑

Αυτογκολ δηλαδη; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Brazhlias είπε

Αυτογκολ δηλαδη; :P

Κάπως έτσι. 

Άστα, μακάρι να γνώριζα το μέλλον. 

Εντάξει έχω και pc, αλλά σαν το Ps4 δεν έχει 😑

Το έδωσα με σκοπό να είμαι έτοιμος για το 5, και έγινε τώρα αυτό... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Ψάξε στο allkeyshop

εκει εψαξα αλλα δεν εχει καποια καλη προσφορα μονο για xbox εχει καλες προσφορες. Το μοναδικο φτηνο ειναι απο ενα σαιτ που δινει ακαουντ μαζι με παιχνιδι και δεν ξερω μην μπλεξω με αυτο και εαν μπορω να παιξω ονλαιν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, MySql είπε

παιδια καποια προταση υπαρχει; για να μην δωσω 70 ευρω που εχει στο ps4 store?

Σε αγγελίες θα το βρεις γύρω στα 20 ευρώ μεταχειρισμένο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jpil είπε

Σε αγγελίες θα το βρεις γύρω στα 20 ευρώ μεταχειρισμένο.

ευχαριστω μαλλον αυτο θα κανω αφου δεν βρισκω καποια προσφορα... απο περιέργεια γιατι δεν υπαρχουν τοσο καλες προσφορες για ps4 σε παιχνιδια ενω για xbox και pc γινεται χαμος; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, MySql είπε

ευχαριστω μαλλον αυτο θα κανω αφου δεν βρισκω καποια προσφορα... απο περιέργεια γιατι δεν υπαρχουν τοσο καλες προσφορες για ps4 σε παιχνιδια ενω για xbox και pc γινεται χαμος; 

https://store.playstation.com/en-gr/grid/STORE-MSF75508-GAMESUNDER2102/1?smcid=store%3Aen-gr%3Agrid-STORE-MSF75508-PS4CAT-1%3Aprimary%20nav%3Amsg-games%3Adeals-offers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, kostis76 είπε

ευχαριστω για το λινκ αλλα ειναι παλια παιχνιδια στα καινουργια εαν δεις οι διαφορες απο ps4 σε xbox σε digital προσφορες ειναι χαοτικες και δεν μπορω να καταλαβω τον λογο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,

μηπως ειχε κανεις σας προβλημα συνδεσης του ps4 pro με την τηλεοραση του?

Εχω LG sm9000pla 49 ιντσων, υποστηριζει 4κ HDR, συνδεσα το ps4 και δεν δειχνει τιποτα στην εικονα της τν. Εχω δοκιμασει ολες τις εξοδους στης τν, εχω κανει επανεκινηση την τν και το ps4, χρησιμοποιησα και αλλα καλωδια hdmi που ειχα περα απο αυτο που ειχε στο κουτι και παλι τιποτα.

Το πηγα σε φιλο μου που εχει 24αρα απλη τηλεοραση με Full HD αναλυση και επαιζε κανονικα εκει. Εριξα την αναλυση του ps4 απο αθτοματο σε 1080p μηπως και επειδη ειναινστ αυτοματο δινει 4κ αναλυση λογω της τηλεορασης.

Γυρισα σπιτι , το ξεκινησα και παλι τιποτα.

Διαβασα καπου για καλωδιο hdmi 4k hdr. Υπαρχει περιπτωση να ειναι η λυση?

Ξερει κανεις τιποτα?

Ευχαριστώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενα παιδι στο φορουμ ειχε παρομοιο προβλημα με αυτο που εχεις εσυ(ιδιο μοντελο,μεγαλυτερες ιντσες).

Τελικα ειχε προβλημα η πλακετα που εχει το κυκλωμα των HDMI θυρων.

Παρε τηλ το service της LG να ερθουν να στην παρουν..

Επεξ/σία από optimus prime
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, optimus prime είπε

Ενα παιδι στο φορουμ ειχε παρομοιο προβλημα με αυτο που εχεις εσυ(ιδιο μοντελο,μεγαλυτερες ιντσες).

Τελικα ειχε προβλημα η πλακετα που εχει το κυκλωμα των HDMI θυρων.

Παρε τηλ το service της LG να ερθουν να στην παρουν..

Σευχαριστω για την απαντηση. Εχω αποδικωποιητη και home cinema στις θυρες hdmi της τηλεορασης και αυτα παιζουν κανονικα. Πηρα τηλ στην LG, του ειπα τι γινεται και μου ειπε οτι αφου παιζουν οι θυρες αρα και να σου στειλω τεχνικο δε θα βρει κατι και θα χρεωθεις τζαμπα. Βεβαια με αυτο που λες εσυ, επειδη κι αλλος ειχε ιδια τηλεοραση με μενα και ιδιο προβλημα, πιθανο να εχω κι εγω το ιδιο. Το καλωδιο hdmi 4k κοστιζει 35  ευρω και δεν εχω θεμα να το παρω, αλλα αν το παρω και παλι δεν παιζει τοτε θα ξενερωσω πολυ. Χθες ξοδεψα 5 ωρες να προσπαθησω να βρω τι εχει. Να παρω δηλαδη παλι τηλεφωνο στην Lg και να τους πω αυτο που μου ειπες? Ειναι πολυ κουλο να παιζει στου φιλου μου που ειναι κλαιν τηλεοραση και μενα να μην παιζει. Και επειδη, οπως σου ειπα, εχω αλλες συσκευες στις θυρες hdmi και προβαλουν εικονα, δε σκεφτηκα αυτο που ειπες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και αυτος 1080p ενισχυτη ειχε και το pc το συνδεε κανονικα με hdmi και ειχε εικονα.

Πηγα προσωπικα σπιτι του και το ειδα με τα ματια μου,του πηγα και το δικο μου ps4 pro να το δοκιμασουμε και πηρα και εγω ο ιδιος τηλ το service της LG .

Ο ασχετος που μου απαντησε τα ιδια μου ειπε και εμενα.

Τελικα το παιδι μιλησε με αλλον απο το service,ηρθαν και του την πηραν και βρηκαν το προβλημα..

Γιατι να χρεωθεις,δεν εχεις εγγυηση?

Επεξ/σία από optimus prime
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...