Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

Υπάρχει και ένα accessory που συνδέεται πάνω στο χειριστήριο (γίνεται ένα σώμα με το χειριστήριο) και ουσιαστιξα είναι μια μπαταρία.

Αυτό φαίνεται το καλύτερο. 

Μάρκα; Πως το βρίσκω; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 λεπτά πριν, markoliaz είπε

ξερει κανεις σε ποιο nba 2k ειναι διαθεσιμος ο michael jordan? χωρις data pack και τα σχετικα, απλα να παρω το παιχνιδι και να τον εχει μεσα κατευθειαν.

Υπαρχει στο nba 2k19 στους τότε Bulls. Λογικά υπάρχει και στο 20.

https://nba2k.fandom.com/wiki/Michael_Jordan

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/4/2020 στις 12:08 ΠΜ, tolstoy είπε

Αυτό φαίνεται το καλύτερο. 

Μάρκα; Πως το βρίσκω; 

Εμένα δυστυχώς αυτό το πράγμα δεν με βόλεψε. Μία που το έβαλα στο χειριστήριο, μία που το έβαλα στο ντουλάπι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/4/2020 στις 11:51 ΠΜ, papadakn είπε

έχω ένα PS4 και παίζω απο λίγο εως πολύ λίγο. Τώρα με την πανδημία αγόρασα το Horizon Zero Dawn και λόγω social distancing υπάρχει αφιερώνω περισσότερο χρόνο. Μου έχουν μπει ιδέες να αγοράσω μτχ PS4 pro και να δώσω κάποια στιγμή το δικό μου. Υπολογίζω το κόστος της "τράμπας" να είναι 100-120 ευρώ. 

Αξίζει τον κόπο/χρόνο (και δευτερευόντως τα χρήματα) η αλλαγή PS4 --> PS4 Pro? 

Aν εχεις μια καλη 4κ τηλεροαση μεινε εκει που εισαι στο απλο ,  δοκιμασα και τα 2 διαφορα ελαχιστη , ισως σε 1-2 games να δεις διαφορα ,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδες καλησπερα. Ξεκινησα να κοιταω για ps με το lockdown κι εγω. Στην αρχη το 3 και αλλαξα γνωμη και κοιταω για 4 αφου παιζει και με 150 στα μτχ.

Δεν ξερω προς τα που να παω. PS4 μεχρι 5.05 και τα γνωστα βηματα για εξπλοιτ; PS4 με no jb fw και μτχ παιχνιδια απο αγγελιες;

Σε γενικες γραμμες πιανω πως τα τελευταια fw τα εχουν για τους κραχτες, αλλα και πριν απο αυτα, μεχρι το 5.05 υπαχουν και πολλοι και αξιολογοι τιτλοι. Γενικα θελω να λιωσω σαν εφηβος με god of war, gran turismo, wipeout κλπ που δεν τα εχω παιξει και θελω πολυ. Εχω μεινει στο PS2 modded, κι απο κει τιποτα απο κονσολες.

Δεν καιγομαι να παιξω το RDR2 ή το Fifa20 και δεν καιγομαι για online. Θα ηταν μια λυση να βγαλω το αχτι μου σε 5.05 κι οταν βαρεθω να αναβαθμισω;

Επεξ/σία από soulnick
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και πάλι. Σε συνέχεια του προβλήματος που είχα αναφέρει πριν μια εβδομάδα ότι το ps ξαφνικά σταματούσε να δείχνει στην τηλεόραση. Τελικά μετά από λίγο κόπο δούλεψε (δεν ήταν θέμα hdmi) δεν ξέρω τι έφταιγε και δούλευε κανονικά μέχρι σήμερα όπου και έκανε το ίδιο. Σταματάει να δείχνει εικόνα, το φωτάκι στο PlayStation είναι μπλε και αναβοσβήνει, τα χειριστήρια δείχνουν να ανάβουν αλλά να μην μπαίνουν σε mode πρώτου δεύτερου, έχουν δηλαδή το ανοιχτό γαλάζιο. Οι εντολές που δέχεται το ps όταν συμβαίνει αυτό είναι μόνο να βγάλεις το cd. Δεν κλείνει από το κουμπί ούτε με παρατεταμένο πάτημα ούτε αλλιώς παρά μόνο αν το βγάλεις από την πρίζα. Ξέρει κανείς τι μπορεί να συμβαίνει; ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mrvaggos είπε

Καλησπέρα και πάλι. Σε συνέχεια του προβλήματος που είχα αναφέρει πριν μια εβδομάδα ότι το ps ξαφνικά σταματούσε να δείχνει στην τηλεόραση. Τελικά μετά από λίγο κόπο δούλεψε (δεν ήταν θέμα hdmi) δεν ξέρω τι έφταιγε και δούλευε κανονικά μέχρι σήμερα όπου και έκανε το ίδιο. Σταματάει να δείχνει εικόνα, το φωτάκι στο PlayStation είναι μπλε και αναβοσβήνει, τα χειριστήρια δείχνουν να ανάβουν αλλά να μην μπαίνουν σε mode πρώτου δεύτερου, έχουν δηλαδή το ανοιχτό γαλάζιο. Οι εντολές που δέχεται το ps όταν συμβαίνει αυτό είναι μόνο να βγάλεις το cd. Δεν κλείνει από το κουμπί ούτε με παρατεταμένο πάτημα ούτε αλλιώς παρά μόνο αν το βγάλεις από την πρίζα. Ξέρει κανείς τι μπορεί να συμβαίνει; ευχαριστώ 

Σφάλμα APU δείχνει ότι είναι, που σημαίνει κλαφτα χαραλαμπε....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια βοήθεια οποίος ξέρει για φίλο   ένα ps4 pro  μέσα στην εγγυηση,  πετάει  στο online ερορ κωδικό  κ στο οφλινε πετάει πάλι μετά από λίγη ώρα κ παγώνει η δεν μπορεί να συνεχίσει, είδα ότι πρέπει να υπάρχουν κάποια βιντεακια στο tube αλλά δεν δοκίμασα κάτι ακόμα,  με επαναφορά μήπως έρθει στα ίσια του η χτύπησε κάνα σκληρό;  λόγω της κατάστασης δεν το στείλαμε ακόμα, καθε βοήθεια ευπρόσδεκτη  ευχαριστώ 😊 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, mikele13- είπε

Σφάλμα APU δείχνει ότι είναι, που σημαίνει κλαφτα χαραλαμπε....

Για μένα καμία ιδέα; δες στο προηγούμενο μήνυμα σε ευχαριστώ 

Επεξ/σία από Tresorikos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, mrvaggos είπε

Καλησπέρα και πάλι. Σε συνέχεια του προβλήματος που είχα αναφέρει πριν μια εβδομάδα ότι το ps ξαφνικά σταματούσε να δείχνει στην τηλεόραση. Τελικά μετά από λίγο κόπο δούλεψε (δεν ήταν θέμα hdmi) δεν ξέρω τι έφταιγε και δούλευε κανονικά μέχρι σήμερα όπου και έκανε το ίδιο. Σταματάει να δείχνει εικόνα, το φωτάκι στο PlayStation είναι μπλε και αναβοσβήνει, τα χειριστήρια δείχνουν να ανάβουν αλλά να μην μπαίνουν σε mode πρώτου δεύτερου, έχουν δηλαδή το ανοιχτό γαλάζιο. Οι εντολές που δέχεται το ps όταν συμβαίνει αυτό είναι μόνο να βγάλεις το cd. Δεν κλείνει από το κουμπί ούτε με παρατεταμένο πάτημα ούτε αλλιώς παρά μόνο αν το βγάλεις από την πρίζα. Ξέρει κανείς τι μπορεί να συμβαίνει; ευχαριστώ 

οπως το ειπε ο μικελε

δοκιμασε αυτο που λεει στο βιντεο να πιεστει η apu και να ενωσουν οι κολλησεις μπας και δουλεψει 

Επεξ/σία από postfire
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Tresorikos είπε

Για μένα καμία ιδέα; δες στο προηγούμενο μήνυμα σε ευχαριστώ 

Βγάζεις σκληρό δίσκο, και τον συνδέεις στον υπολογιστή, τρέχεις hard disk sentinel να δεις υγεία.

Αν είναι σκληρός, τον αλλάζεις και όλα κομπλέ, απλά ξανακατεβαζεις τα παιχνίδια.

Αν δεν είναι σκληρός (δείξει 100% υγεία) τότε μιλάς με Cometron να την στείλεις και θα σου δώσουν άλλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...