Προς το περιεχόμενο

Fallout 76


tommybertsen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 179
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

6 ώρες πριν, GjokerR είπε

Πως πήγαμε απ το δεν έχουμε αρκετά στοιχεία 

Σε αυτό;
"και έφτιαξαν ένα πιο elaborate royale mode ???"

Πιο πολύ Rust clone είναι παρά br clone. Από την άλλη κάτι μου λέει ότι αυτό το game θα ξεπεράσει σε hackers και griefing ακόμα και το Rust 😅.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Br δεν είναι σίγουρα, rust clone πολύ πιο πιθανό. Η ελπίδα μου είναι στο λίγοι σχετικά παίκτες ανά σερβερ (μερικές ντουζίνες όπως είπαν) και στο παίζεται και σολο. Από κει και πέρα αν βγει πατάτα δικό τους το πρόβλημα.

υγ απ την γενικότερη περιγραφή το κόβω να λειτουργεί όπως το multi του gtav, αλλά αν δεν μας πούνε κι άλλα για το τι είδους multi είναι με υποθέσεις θα μείνουμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρον φαίνεται σαν ιδέα,  εγώ θα συμφωνήσω με τους dev οτι ο κόσμος του FA ενδείκνυται για online. Το πως θα υλοποιηθεί είναι το όλο παιχνίδι. 

Επίσης η μηχανή γραφικών ειχε χάλια optimisation στο 4. Εάν συνεχίσουν με αυτή,  για μένα τάφος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 μήνες μετά...
2 ώρες πριν, KilliK είπε

βρε καλα τους κανουν, μπας και ξυπνησουν καποια στιγμη.

Βασικά παίζει να είναι ψιλοάκυρο, απλά στο pcgamer "παρερμήνευσαν" το amazon listing που είναι για platinum έκδοση του prima guide (και πάλι εξωφρενική τιμή). Τώρα κάποιος κακοπροαίρετος θα μπορούσε να χαρακτηρίσει και ως clickbait αυτήν την παρερμηνεία.🤩

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικο, δεν υπαρχει λογος να εχουν τον Gaben νταβατζη απο την στιγμη που διαθετουν πλεον την δικια τους ψηφιακη πλατφορμα. αυτο το χαμε προβλεψει εδω και χρονια, οτι θα ερθει η στιγμη που καθε μεγαλος publisher θα εχει τον δικο του αποκλειστικο game client. απλως μου κανει εντυπωση που ΕΑ και Ubi συνεχιζουν να πουλανε μεσω Steam παρολο που εχουν τους δικους clients εδω και καιρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθές είχε ένα livestreaming της Beta. Νομίζω το game έχει αρκετά ποιο ενδιαφέρον από τι είχα αρχικά υποθέσει με αυτά που διάβααζα 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Αναφορά σε κείμενο

 

Do not click any buttons on the client for the time being

 

 

 

Όταν το διάβασα γέλαγα για καννα 5λεπτο.

https://www.kotaku.com.au/2018/10/fallout-76-bug-accidentally-deletes-entire-50gb-beta/

 

Επεξ/σία από Sanjuro
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...