Προς το περιεχόμενο

Fallout 76


tommybertsen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.dsogaming.com/news/new-fallout-game-is-called-fallout-76-gets-official-teaser-trailer-more-coming-at-e3-2018/

Ανακοινώθηκε το Fallout 76. Υπάρχουν υπόνοιες ότι μπορεί να είναι online.

Περισσότερα, στην Ε3 2018

 

Επεξ/σία από tommybertsen
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 179
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Super Moderators

Aπό τη μία η Disney, από την άλλη η Bethesda.

Έχουν βαλθεί να καταστρέψουν τις μεγάλες αγάπες των παιδικών/εφηβικών μου χρόνων.

Εντωμεταξύ, υπήρχαν κάποιες ελπίδες πως θα υπήρχε συμμετοχή της Obsidian, τουλάχιστον. Ούτε κάτι τέτοιο προκύπτει. Να δούμε μήπως προκύψει κάτι θετικό στην Ε3, αλλά προσωπικά κρατάω -εδώ και καιρό- εξαιρετικά μικρό καλάθι.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν και μέχρι την e3 το νήμα δεν έχει τόσο νόημα ακόμα. Υπήρχε σε κάποια γωνιά του ιντερνετ φήμη για fallout76 σαν το rust απ τον Δεκέμβρη άγνωστης αξιοπιστίας και κατά την διάρκεια του please stand by η obsidian πόσταρε αυτό

 

Επεξ/σία από GjokerR
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως το elder scrolls online είναι ίσως από τα καλύτερα mmo που έχω παίξει/παιζω και πάνω από'λα τίμιο. Προτιμώ ένα online fallout πάρα καμία μπούρδα όπως το fallout 4 να πληρώνω dlc για να φτιάχνω σπιτάκια και πλυντήρια πιάτων 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, TitanX είπε

Πάντως το elder scrolls online είναι ίσως από τα καλύτερα mmo που έχω παίξει/παιζω και πάνω από'λα τίμιο. Προτιμώ ένα online fallout πάρα καμία μπούρδα όπως το fallout 4 να πληρώνω dlc για να φτιάχνω σπιτάκια και πλυντήρια πιάτων 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου άρεσε το Fallout 4. Αλλά προφανώς θα θελήσουν να αλλάξουν τη συνταγή. Κάτι άκουσα για survival-horor καθώς το Vault 76 άνοιξε 20 χρόνια μετά τις βόμβες όταν τα πράγματα ήταν ακόμα πιο άγρια από τις εποχές των Fallout 1-4. Πάντως 2 πράγματα παίζουν πολύ, το online και το built your lair yourself (όπως το Fallout 4). Είδωμεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Online=no mods, Bethesda game χωρίς mods?! No thanx. Εννοείτε πάλι σάπια graphs με κάκιστο optimization γιατί σιγά και κάναν καινούργιο engine. Oh Bethesda...ξυπνήστε με όταν ανακοινώσουν το καινούργιο TES και πάλι βλέπουμε.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...