Προς το περιεχόμενο

Fallout 76


tommybertsen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 179
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εάν είναι σάν το TES online να μου λείπει,μιλάμε για πολύ grind,είχα σκάσει λεφτά και το βαρέθηκα απο τον πρώτο μήνα, εάν είναι πάλι σαν το dayz που ο πάνοπλος ληστής περιμένει τον κακομοίρη που θα κάνει spawn στην παραλία για να τον βασανίσει πρωτού τον καθαρίσει (και τον φάει σε κάποια mod) πάλι να μου λείπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/5/2018 στις 8:23 ΠΜ, {TDi}Dj2k..infc είπε

Online=no mods, Bethesda game χωρίς mods?! No thanx. Εννοείτε πάλι σάπια graphs με κάκιστο optimization γιατί σιγά και κάναν καινούργιο engine. Oh Bethesda...ξυπνήστε με όταν ανακοινώσουν το καινούργιο TES και πάλι βλέπουμε.

αυτό που πρέπει να κάνει αρχικά  η bethesda είναι να αναπτύξει νέα μηχανή γραφικών και στη συνέχεια βλέπουμε... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

35 λεπτά πριν, GhostRiderLSOV είπε

Meh, εγώ πάντα όταν διαβάζω 76, αυτό μου έρχεται στο μυαλό:

  Απόκρυψη περιεχομένων

bfea6730a5ee156b7f3f54a9e02423b4baf97451

Feeling old, yet?

 

εμένα πάλι αυτό


philly-76s-clipart-1.jpg

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επειδή όπως και στο υπόλοιπο ίντερνετ έτσι και εδώ η θεωρία πάει σύννεφο λογικά σενάρια τύπου mmo, br και μεγάλου βαθμού survival multi (arc, rust κτλ) μάλλον δεν θα δούμε λόγο της μηχανής που είναι φτιαγμένο. Η πλάστιγγα μάλλον σε coop γέρνει. Ας ελπίσουμε ότι το fallout 5 όταν βγει θα είναι σε παρακάτω μηχανή και όχι στην ίδια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν προκειται να αλλαξουν engine αν ειναι να βγει και το 5 για τις ιδιες κονσολες. δεν τους συμφερει οικονομικα. μονο στην επομενια γενια κονσολων, ισως αποφασισουν να χρησιμοποιησουν μια νεοτερη engine.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτα είχαμε την αναβολή επ' αόριστον(μαζί με κάποιες θολές υποσχέσεις) των παραδοσιακών TES για χάρη των σταθερών εσόδων από την online έκδοση. Τώρα έχουμε ανακοίνωση και για online Fallout. Το single player όντως πεθαίνει. Από δω και πέρα battle royale θα είναι τα games.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη Bethesda conference είχαν πολλές πληροφορίες για το game και release date τον Νοέμβρη. Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι που τελικά δεν έχει ακριβώς permadeath και θα κρατάς το progression σου στον χαρακτήρα. Επίσης έχει τρελά mechanics όπως το ότι μπορεί να μαζέψετε code pieces για nuclear silos και μετά να ανατινάξετε την γειτονιά αυτών που σας τη σπάνε στον server rofl.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέθανε το singleplayer που είπε και ο φίλος παραπάνω 😂

υγ πέραν του αστείου, είμαι ο μόνος που χαίρομαι που τους πειραματισμούς τους κάνει σε spin off και όχι σε βασικό τίτλο της σειράς ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok φαίνεται πήρανε το engine του 4 και έφτιαξαν ένα πιο elaborate royale mode ??? Με ενοχλεί που ενώ το πασάρουν σαν online λένε ότι θα μπορείς να παίξεις και σαν single player...ok τι σημαίνει αυτό τώρα; Online elements έχουν και τα souls παιχνίδια αλλά στο πυρήνα τους είναι single player experiences. Με ενόχλησε επίσης που δεν δώσανε πολύ έμφαση στην ιστορία, σε χαρακτήρες κλπ Πιο πολύ δείξανε τι μπορείς να κάνεις στο multiplayer κομμάτι του παιχνιδιού που σημαίνει πως το παιχνίδι κλείνει προς το multiplayer experience ...αλλά με single player στοιχεία για να μην απογοητευσουμε και τους hardcore fans. Εξου και γιατί δε το είπανε Fallout 5. Πολλά ερωτηματικά..και γενικά όποτε υπάρχουν ερωτηματικά σε τέτοια θέματα υπάρχει και απογοήτευση. Σίγουρα θα είναι pass για day1, θα περιμένω να δω αρκετά reviews.Αν υπάρχει ένα πολύ στιβαρό single player, έστω στο μέγεθος του fallout 4 κρυμμένο εκει μέσα, ίσως να το σκεφτώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως πήγαμε απ το δεν έχουμε αρκετά στοιχεία 

2 ώρες πριν, shadowlike είπε

Με ενοχλεί που ενώ το πασάρουν σαν online λένε ότι θα μπορείς να παίξεις και σαν single player...ok τι σημαίνει αυτό τώρα

Σε αυτό;
"και έφτιαξαν ένα πιο elaborate royale mode ???"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...