Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v2


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

To νήμα προορίζεται για την ενημέρωση της κοινότητας σχετικά με τρέχουσες προσφορές και μόνο.

Επίσης, για μηνύματα τα οποία διευκρινίζουν το πλαίσιο μιας προσφοράς (διαθεσιμότητα, χρονική διάρκεια) ή αντιπροτείνουν μια τυχόν καλύτερη τρέχουσα προσφορά.

Προκειμένου να κρατάμε το νήμα κατά το δυνατόν λιτό για την ταχύτερη ενημέρωση της κοινότητας, τα μηνύματα που δημοσιεύονται εδώ πρέπει να περιορίζονται στην ενημέρωση.

Oι απολύτως καλοδεχούμενες και θεμιτές συζητήσεις σχετικά με γνώμες και απόψεις για το αν ένας προσφερόμενος τίτλος είναι αξιόλογος κτλ. πρέπει να γίνονται στα αντίστοιχα νήματα των παιχνιδιών.

Εφόσον δεν υπάρχει αντίστοιχο νήμα ή η συζήτηση περιστρέφεται γύρω από ένα πακέτο τίτλων, η συζήτηση μπορεί να γίνει σε κάποιο από τα γενικά νήματα για το gaming ή τα καταστήματα/sites που προσφέρουν το πακέτο.

 

Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Συνιστάται πάντα να ελέγχετε οι ίδιοι την αξιοπιστία των καταστημάτων που επιλέγετε για αγορές, ανεξάρτητα από το πώς εμφανίζονται ή δηλώνονται σε sites αναζήτησης ή συγκέντρωσης ανακοινώσεων προσφορών!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 20/8/2019 στις 11:41 ΠΜ, geodevil είπε

Far Cry Primal standar edition ιστορικό χαμηλό στο store της Ubisoft στα 5 ευρώ
(στα 5,50 η Digital Apex edition
 

κατά 1 λεπτό φθηνότερα 😋 τα ίδια και στο epic store (Far Cry Primal)

Επεξ/σία από geodevil
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, p4n0s86 είπε

Η Ubisoft δίνει δωρεάν το Episode 1 απ' το Assassin's Creed Odyssey: The fate of Atlantis DLC (απαιτεί το βασικό παιχνίδι)

λεει πως μου το εβαλε στην βιβλιοθηκη μου παρολο που δεν εχω το base game ( ακομα ) οποτε παρτε το και οσοι δεν το εχετε σε περιπτωση που παρετε το game στο μελλον

Επεξ/σία από Zengar Zombolt
  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το game αξίζει όταν έχει την Gold Edition σε προσφορά. Πχ τώρα στα 40€ και με 100uplay coins (αν έχετε) θα το πάρετε 32€. Επειδή το Legacy Of The First Blade είναι απλά additional missions, αν σας αρέσει το game, θα θελήσετε και τα επιπλέον DLC οπότε είναι καλή ευκαιρία για την Gold έκδοση που τα έχει όλα :) 

Επεξ/σία από tommybertsen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, tommybertsen είπε

Το game αξίζει όταν έχει την Gold Edition σε προσφορά. Πχ τώρα στα 40€ και με 100uplay coins (αν έχετε) θα το πάρετε 32€. Επειδή το Legacy Of The First Blade είναι απλά additional missions, αν σας αρέσει το game, θα θελήσετε και τα επιπλέον DLC οπότε είναι καλή ευκαιρία για την Gold έκδοση που τα έχει όλα :) 

Στο Steam το έχει το Gold όντως 40. Στο store της Origin μου βγάζει την απλή έκδοση στα 50κάτι ευρώ

Update :

Την βρήκα την άκρη από το site της Ubisoft και από εκεί σε πετάει στο site της Origin για την έκπτωση.
Thanks !

Επεξ/σία από omega
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, omega είπε

Την βρήκα την άκρη από το site της Ubisoft και από εκεί σε πετάει στο site της Origin για την έκπτωση.

Μέσω του Uplay κάνω τις αγορές συνήθως. Δεν μου χρειάζεται σε άλλη πλατφόρμα ένα παιχνίδι που ούτως ή άλλως θέλει το uplay για να παίξει :) (πχ αν θέλω βάζω το παιχνίδι στην library του steam , το ίδιο πράγμα είναι 😛 ). Αν έχεις τα 100uplay coins πραγματικά, 32€ είναι πολύ καλή τιμή για Gold. Σκέψου, πήρα 45€ την απλή και 16 το season pass, οπότε απλά το παίρνεις μισή τιμή!

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, tommybertsen είπε

Μέσω του Uplay κάνω τις αγορές συνήθως. Δεν μου χρειάζεται σε άλλη πλατφόρμα ένα παιχνίδι που ούτως ή άλλως θέλει το uplay για να παίξει :) (πχ αν θέλω βάζω το παιχνίδι στην library του steam , το ίδιο πράγμα είναι 😛 ). Αν έχεις τα 100uplay coins πραγματικά, 32€ είναι πολύ καλή τιμή για Gold. Σκέψου, πήρα 45€ την απλή και 16 το season pass, οπότε απλά το παίρνεις μισή τιμή!

Ναι super ευκαιρία. Ευχαριστώ ! Δεν το είχα σκεφτεί καν το combo με την έκπτωση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, tommybertsen είπε

Μέσω του Uplay κάνω τις αγορές συνήθως. Δεν μου χρειάζεται σε άλλη πλατφόρμα ένα παιχνίδι που ούτως ή άλλως θέλει το uplay για να παίξει :) (πχ αν θέλω βάζω το παιχνίδι στην library του steam , το ίδιο πράγμα είναι 😛 ). Αν έχεις τα 100uplay coins πραγματικά, 32€ είναι πολύ καλή τιμή για Gold. Σκέψου, πήρα 45€ την απλή και 16 το season pass, οπότε απλά το παίρνεις μισή τιμή!

εγω να ρωτησω γιατι να παει καποιος για την Gold και οχι για την Ultimate που εχει46? δεν αξιζει τα λεφτα της?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και αλλο  δωρεαν  dlc για το Assassins Creed Odyssey!

Steam :

 https://store.steampowered.com/app/1109770/Assassins_Creed_Odyssey__Fields_of_Elysium/

XBOX :
https://www.microsoft.com/en-us/p/assassins-creed-odyssey-fields-of-elysium

PS4
https://store.playstation.com/en-us/product/UP0001-CUSA09311_00-DLCEXPANSION2C01

Επεξ/σία από MistoklaS26
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, MistoklaS26 είπε

Το ιδιο ειναι με αυτο που ειπωθηκε παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
35 λεπτά πριν, nek4d είπε

Το ιδιο ειναι με αυτο που ειπωθηκε παραπανω.

Που ακριβως εχει ειπωθει γιατι κοιταξα!? Ειναι αλλο dlc και ειναι για το steam,xbox,ps4 ενω το αλλο ειναι για το uplay!

Επεξ/σία από MistoklaS26
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλα εκανες και το εγραψες για το steam, αν και ετσι και αλλιως, μεσω uplay παιζει και στο steam.

Επισης στο steam, απαιτει το βασικο παιχνιδι, ειδαλλως δειχνει "There was a problem adding this product to your Steam account", ενω στο uplay το παιρνεις στον λογαριασμο σου και χωρις να εχεις ακομη το βασικο.

Απλα ειπα οτι το episode 1, ειναι το Fields of Elysium που ειπωθηκε παραπανω για το uplay, αρα ειναι το ιδιο.

Διορθωστε με φυσικα αν κανω καπου λαθος.

Για xbox εχει ειπωθει στα 2 θεματα του xbox.

Για ps4, δεν παιζει προς το παρον τουλαχιστον, για Ελληνικους λογαριασμους.

Επεξ/σία από nek4d
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, iceman33221 είπε

εγω να ρωτησω γιατι να παει καποιος για την Gold και οχι για την Ultimate που εχει46? δεν αξιζει τα λεφτα της?

Η gold έχει τα βασικά . Δλδ και το season pass. Η ultimate έχει χαζομάρες για τις οποίες κρίνει ο καθένας αν αξίζει να αγοραστεί ή όχι . :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Eνδιαφέρον bundle από το Fanatical, με 4 επίπεδα, ξεκινάει από τα €2,49 και φτάνει στα €14,15 για το Kingdom Come: Deliverance και όλα τα άλλα.

Έχει μέσα Dungeon Rats & Age of Decadence (το πρώτο είναι ουσιαστικά μια combat-oriented εκδοχή του δεύτερου, καλά παιχνίδια και τα δύο αλλά δύσκολα), το Halcyon 6 που είναι ωραίο tb tactics/strategy, το προτείνω, και μετά τα πασίγνωστα Jagged Alliance και το Deus Ex Human Revolution.

Γενικά, είναι μια καλή περίπτωση στα επίπεδα 2 και 4.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...