Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v2


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

To νήμα προορίζεται για την ενημέρωση της κοινότητας σχετικά με τρέχουσες προσφορές και μόνο.

Επίσης, για μηνύματα τα οποία διευκρινίζουν το πλαίσιο μιας προσφοράς (διαθεσιμότητα, χρονική διάρκεια) ή αντιπροτείνουν μια τυχόν καλύτερη τρέχουσα προσφορά.

Προκειμένου να κρατάμε το νήμα κατά το δυνατόν λιτό για την ταχύτερη ενημέρωση της κοινότητας, τα μηνύματα που δημοσιεύονται εδώ πρέπει να περιορίζονται στην ενημέρωση.

Oι απολύτως καλοδεχούμενες και θεμιτές συζητήσεις σχετικά με γνώμες και απόψεις για το αν ένας προσφερόμενος τίτλος είναι αξιόλογος κτλ. πρέπει να γίνονται στα αντίστοιχα νήματα των παιχνιδιών.

Εφόσον δεν υπάρχει αντίστοιχο νήμα ή η συζήτηση περιστρέφεται γύρω από ένα πακέτο τίτλων, η συζήτηση μπορεί να γίνει σε κάποιο από τα γενικά νήματα για το gaming ή τα καταστήματα/sites που προσφέρουν το πακέτο.

 

Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Συνιστάται πάντα να ελέγχετε οι ίδιοι την αξιοπιστία των καταστημάτων που επιλέγετε για αγορές, ανεξάρτητα από το πώς εμφανίζονται ή δηλώνονται σε sites αναζήτησης ή συγκέντρωσης ανακοινώσεων προσφορών!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
31 λεπτά πριν, Arkin είπε

Εχοντας πλατινα το Beyond μονο στο ps3 πριν χρονια ακομα και σημερα το θυμαμαι και λεω τι εμπειρια ηταν. Το still there στο τελος στην αμμο ηταν απο τις πιο συγκινητικες στιγμες στο παιχνιδι. Μακαρι να ειχε και το Heavy Rain ελληνικους υποτιτλους.

Η σειρά με την οποία έπαιξα τα Games ήτανε

  1. Detroit Human Revolution
  2. Heavy Rain
  3. Beyond Two Souls

 

Το Beyond Two Souls μου άρεσε, αλλά ήταν πράγματι χαμένη ευκαιρία για κάτι καλύτερο.

  • Τα mechanics δεν ήταν καλά, ειδικά τα QTEs, πάρα πολλές φορές δεν ήξερα τι έπρεπε να κάνω για το QTE και αυτό χάλαγε την εμπειρία.
  • Είχες ένα τέτοιο, απίστετο cast και οι εκφράσεις δεν φτάνανε στην οθόνη, μένανε στο mocap room. Θες να πεις ότι είναι η τεχνολογία της εποχής, whatever.
  • Είχε θέματα η ιστορία και ο τρόπος που παρουσιάστηκε. Και το έπαιξα και με τις δύο επιλογές σειράς των chapter (το είχε στο PS4)
  • Το concept που είχαν στα χέρια τους, ήτανε ΧΡΥΣΟΣ!!! αν το κάνανε μετά το DHR (δλδ σε αυτό το στάδιο της εμπειρίας τους με gameplay κλπ) πιστεύω θα μιλάγαμε για console buyer, game classics κλπ

Είναι κρίμα γιατί είναι απλώς ένα καλό παιχνίδι, ενώ θα μπορούσε να είναι σε άλλο επίπεδο

Επεξ/σία από takjar
Ορθογραφικά
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

35 λεπτά πριν, Arkin είπε

Στα 17.24 το control ultimate edition από voidu με τον κωδικο voidu30. Είναι 5 ευρώ κάτω από το προηγούμενο ιστορικό χαμηλό 

https://www.voidu.com/en/control-ultimate-edition

Thanks @Arkin, η τιμή είναι πάρα πολύ καλή ειδικά όταν μιλάμε για την Ultimate Edition. Αγοράστηκε ήδη το game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόνο εγώ πήγα και το πήρα πριν 10 μέρες 26 ευρά και έκτοτε κάθε μέρα πέφτει και από λίγο :P

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Μόνο εγώ πήγα και το πήρα πριν 10 μέρες 26 ευρά και έκτοτε κάθε μέρα πέφτει και από λίγο :P

Εγω παντως περιμενω να το παρω οταν θα κανει οσο μια τυροπιτα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το Narcosis σε ιστορικο χαμηλο στα 2.5 ευρω. Για τους fans των horror δειχνει πολυ ενδιαφερον

https://de.gamesplanet.com/game/narcosis-steam-key--4845-1

41 λεπτά πριν, maniacos93 είπε

Thanks @Arkin, η τιμή είναι πάρα πολύ καλή ειδικά όταν μιλάμε για την Ultimate Edition. Αγοράστηκε ήδη το game.

Βλεπω να το περνω και εγω να πιασω να παιξω πρωτα το Alan Wake με το expansion και μετα το control μιας και ειναι στον ιδιο κοσμο και το AWE DLC εχει αμεση σχεση. Η τιμη οντως ειναι παρα πολυ καλη εχει μεσα τα παντα και δεν εχει παιξει πουθενα φθηνοτερα.

Death Stranding στα 25.87 επισης ιστορικο χαμηλο απο voidu με τον κωδικο voidu30

https://www.voidu.com/en/death-stranding-4

Επεξ/σία από Arkin
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχει bug το site του voidu και εσκασε σε μενα και προσπαθω τωρα να βγαλω παλι ακρη με το support.

Εφτασα μεχρι την πληρωμη με καρτα και την επιβεβαιωση με sms,αλλα αλλαξα γνωμη για να βαλω στο καλαθι και αλλο 1 παιχνιδι.

Παρολα αυτα στο συστημα πλεον μου βγαζει σε καθε παιχνιδι που παω να βαλω στο καλαθι,οτι εχω ηδη χρησιμοποιησει τον κωδικο αυτο.

Αρα μεγαλη προσοχη.

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Εχει bug το site του voidu και εσκασε σε μενα και προσπαθω τωρα να βγαλω παλι ακρη με το support.

Εφτασα μεχρι την πληρωμη με καρτα και την επιβεβαιωση με sms,αλλα αλλαξα γνωμη για να βαλω στο καλαθι και αλλο 1 παιχνιδι.

Παρολα αυτα στο συστημα πλεον μου βγαζει σε καθε παιχνιδι που παω να βαλω στο καλαθι,οτι εχω ηδη χρησιμοποιησει τον κωδικο αυτο.

Αρα μεγαλη προσοχη.

Είχα το ίδιο πρόβλημα, έστειλα στο support και μου έδωσαν voidu cash για να αναπληρώσω την αξία του κουπονιού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, Kontos82 είπε

Είχα το ίδιο πρόβλημα, έστειλα στο support και μου έδωσαν voidu cash για να αναπληρώσω την αξία του κουπονιού

Και εμενα αυτο εκαναν αλλα μου δωσανε πιστωτικο για το ενα απο τα δυο παιχνιδια,και επισης αν θελω να παρω και καποιο αλλο παιχνιδι,παλι θα πρεπει να μιλησω μαζι τους,αφου δεν μου περναει το κουπονι πουθενα για καποιο λογο.

Κοινως ψιλο μπερδεμα η ολη κατασταση.

 

 

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...