Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v2


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

To νήμα προορίζεται για την ενημέρωση της κοινότητας σχετικά με τρέχουσες προσφορές και μόνο.

Επίσης, για μηνύματα τα οποία διευκρινίζουν το πλαίσιο μιας προσφοράς (διαθεσιμότητα, χρονική διάρκεια) ή αντιπροτείνουν μια τυχόν καλύτερη τρέχουσα προσφορά.

Προκειμένου να κρατάμε το νήμα κατά το δυνατόν λιτό για την ταχύτερη ενημέρωση της κοινότητας, τα μηνύματα που δημοσιεύονται εδώ πρέπει να περιορίζονται στην ενημέρωση.

Oι απολύτως καλοδεχούμενες και θεμιτές συζητήσεις σχετικά με γνώμες και απόψεις για το αν ένας προσφερόμενος τίτλος είναι αξιόλογος κτλ. πρέπει να γίνονται στα αντίστοιχα νήματα των παιχνιδιών.

Εφόσον δεν υπάρχει αντίστοιχο νήμα ή η συζήτηση περιστρέφεται γύρω από ένα πακέτο τίτλων, η συζήτηση μπορεί να γίνει σε κάποιο από τα γενικά νήματα για το gaming ή τα καταστήματα/sites που προσφέρουν το πακέτο.

 

Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Συνιστάται πάντα να ελέγχετε οι ίδιοι την αξιοπιστία των καταστημάτων που επιλέγετε για αγορές, ανεξάρτητα από το πώς εμφανίζονται ή δηλώνονται σε sites αναζήτησης ή συγκέντρωσης ανακοινώσεων προσφορών!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και μου έδωσε και τον editor και όλα τα εξτρά του, ελπίζω όντως να το βάλουν πάλι δωρεάν για όλους

4 λεπτά πριν, Fulgore είπε

 

Play for free until April 11. Football Manager 2022, the closest thing to doing the job for real. Get 33% off until April 21

Αυτό που το βγάζει; παίζει να έχει κολλήσει το client μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, comfuzio είπε

Και μου έδωσε και τον editor και όλα τα εξτρά του, ελπίζω όντως να το βάλουν πάλι δωρεάν για όλους

Αυτό που το βγάζει; παίζει να έχει κολλήσει το client μου

Ούτε σε μένα βγάζει το παραπάνω μήνυμα για Free περίοδο πάντως.

Εμφανίζει διαφημιστικό bannerάκι στο app αλλά εντός δεν αναφέρει τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry για την παραπληροφόριση τότε, μου φάνηκε ότι το δίνανε τσάμπα αλλά το αλλάξανε; δεν ξέρω, δεν είμαι και πολύ fan του epic, στο άκυρο μπήκα στο store και το είδα όπως στην πρώτη φωτό και το πήρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, comfuzio said:

Sorry για την παραπληροφόριση τότε, μου φάνηκε ότι το δίνανε τσάμπα αλλά το αλλάξανε; δεν ξέρω, δεν είμαι και πολύ fan του epic, στο άκυρο μπήκα στο store και το είδα όπως στην πρώτη φωτό και το πήρα

Κατά πάσα πιθανότητα ήταν λάθος όταν το έστειλες και όντως θα το κρατήσεις για πάντα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
  • Halo: The Master Chief Collection στα 15,99€ [ Steam ]

HALO MCC 

Περιλαμβάνει τα

Halo: Reach, Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 2: Anniversary, Halo 3, Halo 3: ODST, Halo 4*

*Να σημειωθεί ότι βρίσκεται εκτός το 5 & το πρόσφατο Infinite.

Με 'Κλικ' πάνω στην εικόνα σας μεταφέρει αυτομάτως στο κατάστημα του Steam.

 

Gaming Notes: Το Halo Reach είναι prequel του 1ου Halo ( Combat Evolved ).

 

 

Πάνω στην ώρα και το λιγουρευόμουν χθες να ξαναπάει στα 15€ γιατί ακόμα θυμάμαι το CORRUPTED error που έφαγα από το Windows Store ( ειλικρινά είχε κάνει και ενημέρωση, ready to play -> corrupted )

 ... Steam so be it.

4f65a16cdf1e31713b822664bc92db94.gif

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 8/4/2022 στις 2:40 ΠΜ, infin1tyGR είπε

Κατά πάσα πιθανότητα ήταν λάθος όταν το έστειλες και όντως θα το κρατήσεις για πάντα.

Καλησπέρα, λοιπόν και τώρα που το τρέχω ανοίγει κανονικά, το είχε πάρει κανείς άλλος απλά για το Σ/Κ να μας πει αν τώρα είναι locked; Γιατί ακόμα δεν το έχω στα 100% αν ήταν κάποιο λάθος τους και απλά έτυχε και το πήρα ή αν ήταν μόνο για το Σ/Κ και δεν το είδα στην περιγραφή όταν το "αγόρασα"

Επεξ/σία από comfuzio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 minutes ago, comfuzio said:

Καλησπέρα, λοιπόν και τώρα που το τρέχω ανοίγει κανονικά, το είχε πάρει κανείς άλλος απλά για το Σ/Κ να μας πει αν τώρα είναι locked; Γιατί ακόμα δεν το έχω στα 100% αν ήταν κάποιο λάθος τους και απλά έτυχε και το πήρα ή αν ήταν μόνο για το Σ/Κ και δεν το είδα στην περιγραφή όταν το "αγόρασα"

Όσοι το πήραν ως free ΣΚ δεν το έχουν, όσοι τυχεροί όπως εσύ το πρόλαβαν όσο έλεγε GET με -100% θα το κρατήσουν.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...