Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v2


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

To νήμα προορίζεται για την ενημέρωση της κοινότητας σχετικά με τρέχουσες προσφορές και μόνο.

Επίσης, για μηνύματα τα οποία διευκρινίζουν το πλαίσιο μιας προσφοράς (διαθεσιμότητα, χρονική διάρκεια) ή αντιπροτείνουν μια τυχόν καλύτερη τρέχουσα προσφορά.

Προκειμένου να κρατάμε το νήμα κατά το δυνατόν λιτό για την ταχύτερη ενημέρωση της κοινότητας, τα μηνύματα που δημοσιεύονται εδώ πρέπει να περιορίζονται στην ενημέρωση.

Oι απολύτως καλοδεχούμενες και θεμιτές συζητήσεις σχετικά με γνώμες και απόψεις για το αν ένας προσφερόμενος τίτλος είναι αξιόλογος κτλ. πρέπει να γίνονται στα αντίστοιχα νήματα των παιχνιδιών.

Εφόσον δεν υπάρχει αντίστοιχο νήμα ή η συζήτηση περιστρέφεται γύρω από ένα πακέτο τίτλων, η συζήτηση μπορεί να γίνει σε κάποιο από τα γενικά νήματα για το gaming ή τα καταστήματα/sites που προσφέρουν το πακέτο.

 

Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Συνιστάται πάντα να ελέγχετε οι ίδιοι την αξιοπιστία των καταστημάτων που επιλέγετε για αγορές, ανεξάρτητα από το πώς εμφανίζονται ή δηλώνονται σε sites αναζήτησης ή συγκέντρωσης ανακοινώσεων προσφορών!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Sartiv είπε

Νομιζω ειχε ξαναδοθει δωρεαν; ή το μπερδευω με αλλο παιχνιδι της σειρας;

Το 3 πρώτη φορά δίνεται δωρεάν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Gulik είπε

Δίνεται και κουπονάκι, από όσο είδα, μόλις λάβετε το παιχνίδι δωρεάν, για να χρησιμοποιηθεί στις εκπτώσεις της πλατφόρμας.

25% έκπτωση λοιπόν, σε κάθε αγορά (ακόμα και σε αθροιστική αγορά καλαθιού αρκεί να είναι 15+ ευρώ νομίζω), και ξανά το ίδιο κουπόνι για επόμενη αγορά.

Κόπηκαν τα κουπόνια 10€ για αγορές 15+ και μπήκε -25%. Fail, παίρναμε καλά παιχνιδάκια με 5-6-7€

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Liakos10 είπε

Κόπηκαν τα κουπόνια 10€ για αγορές 15+ και μπήκε -25%. Fail, παίρναμε καλά παιχνιδάκια με 5-6-7€

Εγώ μια χαρά βλέπω και πάλι πόσα παιχνίδια σε ιστορικό χαμηλό  με αυτό το κουπόνι.

Και που συνεχίζει και δίνει κουπόνια μαζί με εκπτώσεις, προς τιμή τους είναι μαζί με τα δωρεάν παιχνίδια, οσο και αν προτιμά ο καθένας μας περισσότερο το steam.

image.png.64d908158555b23cd6639dad24e1f63c.png

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Gulik είπε

Δίνεται και κουπονάκι, από όσο είδα, μόλις λάβετε το παιχνίδι δωρεάν, για να χρησιμοποιηθεί στις εκπτώσεις της πλατφόρμας.

25% έκπτωση λοιπόν, σε κάθε αγορά (ακόμα και σε αθροιστική αγορά καλαθιού αρκεί να είναι 15+ ευρώ νομίζω), και ξανά το ίδιο κουπόνι για επόμενη αγορά.

Μόλις το είδα και εγώ. 

Να συμπληρώσω και την περίοδο που θα βρίσκεται σε ισχύ.

Epic Games Store MEGA Sale is live from May 19, 2022 at 11am EDT to June 16 2022 at 11am EDT. Coupons expire on Thursday June 16, 2022 at 11:00AM Eastern Daylight Time.

2 ώρες πριν, Liakos10 είπε

Κόπηκαν τα κουπόνια 10€ για αγορές 15+ και μπήκε -25%. Fail, παίρναμε καλά παιχνιδάκια με 5-6-7€

Εχει αρχίσει και μπαίνει μέσα κατά πολύ η εταιρεία. Δεν είναι ακόμη όσο κερδοφόρο ήλπιζε το store. Η περίοδος "χάριτος" αρχίζει και τελειώνει. Χρειαζόταν να κάνει τις κινήσεις αυτές με τα κουπόνια ή τα δωρεάν παιχνίδια για να τη μάθει ο κόσμος. 

https://www.dsogaming.com/news/epic-games-lost-almost-181-million-273-million-on-egs-in-2019-and-2020-respectively/

Πάντως σε εκπτώσεις έχω κάνει τις αγορές μου σε 3 τίτλους που με ενδιέφεραν και τοτε η τιμή ηταν χώμα. Σαν store εχει βελτιωθεί αισθητά αλλά έχει μεγάλα περιθώρια εξέλιξης ακόμη.

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα που δεν συμπεριλαμβάνονται τα DLC στο -25% που δίνει , θα ήταν καλή ευκαιρία να πάρω μερικά που θέλω καιρό τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ευρώ το Cities Skylines
https://www.humblebundle.com/games/cities-skylines-colossal-collection?hmb_source=&hmb_medium=product_tile&hmb_campaign=mosaic_section_1_layout_index_1_layout_type_threes_tile_index_1_c_citiesskylinesbundle_bundle
Κλασικά υπάρχουν επίπεδα, ώστε αν το δοκιμάσουμε και μας αρέσει να πάμε στο επίπεδο που θέλουμε χωρίς να το αγοράσουμε δυο φορές.
Στο τελευταίο επίπεδο έχει όλα τα καλούδια εκτός από 5, για τα οποία μας δίνει κουπόνι με έκπτωση. Άρα δεν είναι πλήρης συλλογή.
Επειδή τα περισσότερα στο τελευταίο είναι μουσικά, νομίζω είναι καλό και το προτελευταίο επίπεδο, πριν 3 χρόνια το έδιναν στα 16,5, τώρα είναι 14,21.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Zengar Zombolt είπε

Δωρεαν το Bomber Crew στο Steam

Δεν με αφηνει...Και δοκιμασα πολλες φορες. Οταν παω να το προσθεσω στο καλαθι μου βγαζει Oops κατι πηγε λαθος κτλπ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Δεν με αφηνει...Και δοκιμασα πολλες φορες. Οταν παω να το προσθεσω στο καλαθι μου βγαζει Oops κατι πηγε λαθος κτλπ


Διαβαζω πως και αλλοι εχουν αυτο το προβλημα
εγω το πηρα κανονικα

 

δοκιμασε και απο browser

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Zengar Zombolt είπε


Διαβαζω πως και αλλοι εχουν αυτο το προβλημα
εγω το πηρα κανονικα

 

δοκιμασε και απο browser

Και από browser πάλι το ίδιο μου βγάζει εμένα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...