Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v2


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

To νήμα προορίζεται για την ενημέρωση της κοινότητας σχετικά με τρέχουσες προσφορές και μόνο.

Επίσης, για μηνύματα τα οποία διευκρινίζουν το πλαίσιο μιας προσφοράς (διαθεσιμότητα, χρονική διάρκεια) ή αντιπροτείνουν μια τυχόν καλύτερη τρέχουσα προσφορά.

Προκειμένου να κρατάμε το νήμα κατά το δυνατόν λιτό για την ταχύτερη ενημέρωση της κοινότητας, τα μηνύματα που δημοσιεύονται εδώ πρέπει να περιορίζονται στην ενημέρωση.

Oι απολύτως καλοδεχούμενες και θεμιτές συζητήσεις σχετικά με γνώμες και απόψεις για το αν ένας προσφερόμενος τίτλος είναι αξιόλογος κτλ. πρέπει να γίνονται στα αντίστοιχα νήματα των παιχνιδιών.

Εφόσον δεν υπάρχει αντίστοιχο νήμα ή η συζήτηση περιστρέφεται γύρω από ένα πακέτο τίτλων, η συζήτηση μπορεί να γίνει σε κάποιο από τα γενικά νήματα για το gaming ή τα καταστήματα/sites που προσφέρουν το πακέτο.

 

Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Συνιστάται πάντα να ελέγχετε οι ίδιοι την αξιοπιστία των καταστημάτων που επιλέγετε για αγορές, ανεξάρτητα από το πώς εμφανίζονται ή δηλώνονται σε sites αναζήτησης ή συγκέντρωσης ανακοινώσεων προσφορών!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ καλές οι προσφορές μετά από καιρό νομίζω. Προσωπικά είχα να πάρω αρκετά χρόνια σε εκπτώσεις του steam, αλλά τώρα δεν βαστήχτηκα. Λέτε να έπαιξε ρόλο το φιάσκο με το μετρό;ΝΑ σφίξανε λίγο οι πισινοί;

Πάντως με την έκπτωση το witcher 3 στην goty μου το έβγαζε περίπου 12,5€!Για steam αμφιβάλλω ότι θα το βρω μέσα στο έτος σε τέτοια τιμή. Και το unity επίσης είναι σε πολύ καλή τιμή για όσους δεν το θέλουν στο uplay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, Arkin είπε

Το παιχνίδι είναι pure fun. Αν θες ρυθμίσεις reshade πες μου πραγματικα αλλάζει πάρα πολύ προς το καλύτερο. Σε stock είναι αρκετά μουντο. Λίγο levels λίγο colorfulness clarity και απλά έχεις real life γραφικα σε όλο το παιχνίδι. Θα λιώσουμε και το καινούργιο. 

Σκέφτομαι να το αγοράσω το Far Cry 5. Θα ήθελα λίγο περισσότερες πληροφορίες :) Ειναι καλη προσφορά στα 15 ευρώ νομίζω

Btw να το πάρω απο uplay ή απο steam? Αμφιταλαντεύομαι

Επεξ/σία από Telumetar
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Bigi444444 είπε

Πολύ καλές οι προσφορές μετά από καιρό νομίζω. Προσωπικά είχα να πάρω αρκετά χρόνια σε εκπτώσεις του steam, αλλά τώρα δεν βαστήχτηκα. Λέτε να έπαιξε ρόλο το φιάσκο με το μετρό;ΝΑ σφίξανε λίγο οι πισινοί;

Πάντως με την έκπτωση το witcher 3 στην goty μου το έβγαζε περίπου 12,5€!Για steam αμφιβάλλω ότι θα το βρω μέσα στο έτος σε τέτοια τιμή. Και το unity επίσης είναι σε πολύ καλή τιμή για όσους δεν το θέλουν στο uplay.

Φανταζομαι οτι στο βγαζει 12.5 γιατι ειναι το μισο κοστος απο τα 30 ευρω οποτε παιρνει και το μισο απο την εκπτωση των 5 ευρω. Λογικα την μοιραζει αναλογικα στα παιχνιδια που πηρες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Bigi444444 είπε

Πολύ καλές οι προσφορές μετά από καιρό νομίζω. Προσωπικά είχα να πάρω αρκετά χρόνια σε εκπτώσεις του steam, αλλά τώρα δεν βαστήχτηκα. Λέτε να έπαιξε ρόλο το φιάσκο με το μετρό;ΝΑ σφίξανε λίγο οι πισινοί;

Πάντως με την έκπτωση το witcher 3 στην goty μου το έβγαζε περίπου 12,5€!Για steam αμφιβάλλω ότι θα το βρω μέσα στο έτος σε τέτοια τιμή. Και το unity επίσης είναι σε πολύ καλή τιμή για όσους δεν το θέλουν στο uplay.

To γερο μπασιμο της Epic ειναι δεδομενο οτι προκαλεσε μια συσφιξη στα πλαδαρα οπισθια του τροφαντου αγοριου..

Και δεν αναφερομαι μονο στο Μετρο..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, firepc είπε

το Strange Brigade εχει μεγαλη μειωση για game που βγηκε πριν μισο χρονο. Απο €50 στα €17

https://store.steampowered.com/app/312670/Strange_Brigade/

Δεν το λες και τιποτα το ιδιαιτερο ισως για αυτο τετοια μειωση. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Telumetar είπε

Btw να το πάρω απο uplay ή απο steam? Αμφιταλαντεύομαι

Δεν έχει σημασία από που θα το πάρεις. Το Uplay δεν το γλιτώνεις :) 

Εγώ θα το έπαιρνα από το link του greenmangaming αλλά έχει διπλή τιμή η Gold έκδοση με το season pass, so I will..pass :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψηνω και  εγω να δωσω κανα 30αρι στο steam,αλλα τα περισσοτερα καλα παιχνιδια που εχει στις προσφορες τα εχω αγορασμενα ***  και δεν θελω να παρω απλα για να παρω :P 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...