Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v2


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

To νήμα προορίζεται για την ενημέρωση της κοινότητας σχετικά με τρέχουσες προσφορές και μόνο.

Επίσης, για μηνύματα τα οποία διευκρινίζουν το πλαίσιο μιας προσφοράς (διαθεσιμότητα, χρονική διάρκεια) ή αντιπροτείνουν μια τυχόν καλύτερη τρέχουσα προσφορά.

Προκειμένου να κρατάμε το νήμα κατά το δυνατόν λιτό για την ταχύτερη ενημέρωση της κοινότητας, τα μηνύματα που δημοσιεύονται εδώ πρέπει να περιορίζονται στην ενημέρωση.

Oι απολύτως καλοδεχούμενες και θεμιτές συζητήσεις σχετικά με γνώμες και απόψεις για το αν ένας προσφερόμενος τίτλος είναι αξιόλογος κτλ. πρέπει να γίνονται στα αντίστοιχα νήματα των παιχνιδιών.

Εφόσον δεν υπάρχει αντίστοιχο νήμα ή η συζήτηση περιστρέφεται γύρω από ένα πακέτο τίτλων, η συζήτηση μπορεί να γίνει σε κάποιο από τα γενικά νήματα για το gaming ή τα καταστήματα/sites που προσφέρουν το πακέτο.

 

Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Συνιστάται πάντα να ελέγχετε οι ίδιοι την αξιοπιστία των καταστημάτων που επιλέγετε για αγορές, ανεξάρτητα από το πώς εμφανίζονται ή δηλώνονται σε sites αναζήτησης ή συγκέντρωσης ανακοινώσεων προσφορών!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το μαγαζι αυτο ειναι αξιοπιστο, αλλα εχει μπει απο παλια στην μαυρη λιστα πολλων, λογω καποιων δωρων που δεν εδωσε και οταν μηδενησε τους ποντους απο προηγουμενες αγορες, λες και ηταν δυσκολο να μεταφερθουν στο οποιο νεο συστημα.

Επεξ/σία από nek4d
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, nek4d είπε

δωρων

That said much. Δεν έχουν να λογοδοτήσουν για δώρα που έδωσαν ή δεν έδωσαν. Κοίτα το humbe bundle τι παγαποντιές με διαθεσιμότητες έκανε τελευταία ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, tommybertsen είπε

That said much. Δεν έχουν να λογοδοτήσουν για δώρα που έδωσαν ή δεν έδωσαν. Κοίτα το humbe bundle τι παγαποντιές με διαθεσιμότητες έκανε τελευταία ;) 

Δηλαδή τι έκανε; Με ενδιαφέρει γιατί έχω πάρει το ετήσιο πλάνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην υπάρξει παρεξήγηση, όπως είπαν παραπάνω το greenmangaming είναι επίσημο store μεταπωλήσεων video games και δεν έχει να κάνει με γκρίζες ζώνες. Μπορεί στο παρελθόν να μην έδωσε giveaways που υποσχέθηκε και να μηδένισε κάτι πόντους, που σίγουρα τα κατακρίνω, όμως για πωλήσεις παιχνιδιών είναι τέρμα αξιόπιστο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, EverythingYouBelieve είπε

Δηλαδή τι έκανε; Με ενδιαφέρει γιατί έχω πάρει το ετήσιο πλάνο.

στα giveaways αναφέρεται ο φίλος. στα bundle που πληρώνεις δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα, και το humble bundle επίσημος μεταπωλητής είναι

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, EverythingYouBelieve είπε

Δηλαδή τι έκανε; Με ενδιαφέρει γιατί έχω πάρει το ετήσιο πλάνο.

Το ίδιο με GMG. Αν και έχω την εντύπωση είχε γίνει το ίδιο σε μία καλή προσφορά (πρόβλημα με διαθεσιμότητες). Δεν θυμάμαι αν συνέβη αποκλειστικά και μόνο  σε giveaway. Αλλά υπήρχε συζήτηση σε τούτο εδώ το θέμα για αυτό :)  

Δεν έχεις πάντως να φοβάσαι κάτι για το ετήσιο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ κατάλαβα. Πάντως για τα πρακτικά το μόνο που μου έχει τύχει με το humble είναι που δεν είχα κάνει εξ αρχής reveal key σε ένα συγκεκριμένο παιχνίδι από τα 8-9 του μήνα και όταν το έκανα μετά από καιρό μου έβγαλε μήνυμα πως δεν έχουν απόθεμα εκείνη τη στιγμή. Ενημέρωσαν ότι μετά από 1-2 μέρες θα στόκαραν και θα μου έστελναν έναν όπως και έγινε. Διάβασα ότι έχει συμβεί και σε άλλους μα οριακά δεν έχει νόημα να το συζητάμε, προσωπικά βρίσκω το HB άψογο σε όλα του, monthly bundles, random bundles, προσφορές, δωρεάν games κλπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Sniper Elite 3 και μπουμ headshot η τιμή, ούτε 1,50 ευρώ.

Origin access,1 ευρώ για 1 μήνα. Να βάλω σεντόνι τι μπορείς να παίξεις με 1 ευρώ, ? Τα πάντα όλα. Τι battlefield, τι fifa, τι mass effect και χάθηκε το μέτρημα, ευχαριστώ. 

Τα λέμε από Μάρτιο

Επεξ/σία από Brandtobrand
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Brandtobrand είπε

Sniper Elite 3 και μπουμ headshot η τιμή, ούτε 1,50 ευρώ.

Origin access,1 ευρώ για 1 μήνα. Να βάλω σεντόνι τι μπορείς να παίξεις με 1 ευρώ, ? Τα πάντα όλα. Τι battlefield, τι fifa, τι mass effect και χάθηκε το μέτρημα, ευχαριστώ. 

Τα λέμε από Μάρτιο

Εκτος αποθεματος το Sniper Elite 3 :( .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Brandtobrand είπε

Sniper Elite 3 και μπουμ headshot η τιμή, ούτε 1,50 ευρώ.

Origin access,1 ευρώ για 1 μήνα. Να βάλω σεντόνι τι μπορείς να παίξεις με 1 ευρώ, ? Τα πάντα όλα. Τι battlefield, τι fifa, τι mass effect και χάθηκε το μέτρημα, ευχαριστώ. 

Τα λέμε από Μάρτιο

Εγω με Premium επαιξα:

A Way Out

Unravel 2

Mass Effect Andromeda

Inside

και δοκιμασα καμια 5-6 ακομα που τελικα δεν μου αρεσαν.

Αξιζει με χιλια για παιχνιδια που θα παιξετε μια φορα και δεν θα τα ξαναπιασετε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Mhlogiatros είπε

Τα έχω . Εκτός από sims και way out που νομίζω θέλει 2 παίκτες μαζί ;

Νόμιζα είπες ότι δεν μπορείς να παίξεις αν βάλεις το Basic. Τα "καλά" ποια εννοείς; Και με το Basic πάντως μια χαρά τίτλους έχει να παίξεις, εγώ το ψήνω μέχρι και για το ετήσιο με 25€ καθώς αρκετά από αυτά δεν τα έχω παίξει, αλλά δεν προλαβαίνω και σε 1 μήνα.

* Μόνο το way out θέλει απαραίτητα 2 παίκτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...