Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v2


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

To νήμα προορίζεται για την ενημέρωση της κοινότητας σχετικά με τρέχουσες προσφορές και μόνο.

Επίσης, για μηνύματα τα οποία διευκρινίζουν το πλαίσιο μιας προσφοράς (διαθεσιμότητα, χρονική διάρκεια) ή αντιπροτείνουν μια τυχόν καλύτερη τρέχουσα προσφορά.

Προκειμένου να κρατάμε το νήμα κατά το δυνατόν λιτό για την ταχύτερη ενημέρωση της κοινότητας, τα μηνύματα που δημοσιεύονται εδώ πρέπει να περιορίζονται στην ενημέρωση.

Oι απολύτως καλοδεχούμενες και θεμιτές συζητήσεις σχετικά με γνώμες και απόψεις για το αν ένας προσφερόμενος τίτλος είναι αξιόλογος κτλ. πρέπει να γίνονται στα αντίστοιχα νήματα των παιχνιδιών.

Εφόσον δεν υπάρχει αντίστοιχο νήμα ή η συζήτηση περιστρέφεται γύρω από ένα πακέτο τίτλων, η συζήτηση μπορεί να γίνει σε κάποιο από τα γενικά νήματα για το gaming ή τα καταστήματα/sites που προσφέρουν το πακέτο.

 

Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Συνιστάται πάντα να ελέγχετε οι ίδιοι την αξιοπιστία των καταστημάτων που επιλέγετε για αγορές, ανεξάρτητα από το πώς εμφανίζονται ή δηλώνονται σε sites αναζήτησης ή συγκέντρωσης ανακοινώσεων προσφορών!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει τουλάχιστον 3 παιχνίδια που με ενδιαφέρουν οπότε λογικά θα το τιμήσω. Απλά θα περιμένω μέχρι τον επόμενο μήνα για να έχω πληρωθεί 😛

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπιτέλους το Shadow Tactics: Blades of the Shogun προσφορά με το bundle, το περίμενα πολύ καιρό. Και το Tyranny είχα στο μάτι επίσης, οπότε......όποιος δεν έχει και ενδιαφέρεται για το This War of Mine ας στείλει ένα πμ να του στείλω το κλειδί μιας και το έχω ήδη🙄

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 hours ago, spirit)earth)aflame said:

Shadow Tactics: Blades of the Shogun

Ειναι το μονο παιχνιδι που εκανα pre-order.

Για τους fan Desperados/Commandos ειναι must.

Ηδη περιμενω το Desperados 3 απο την ιδια εταιρια για καλοκαιρι

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό το Shadow Tactics ειδικά για τους φαν Commandos/Desperados.

3 ώρες πριν, devil-ji είπε

Για τους fan Desperados/Commandos ειναι must.

Ηδη περιμενω το Desperados 3 απο την ιδια εταιρια για καλοκαιρι

Επίσης θα έχουμε νέο Commandos κάποια στιγμή, η Kalypso αγόρασε το καλοκαίρι τα δικαιώματα.

https://www.eurogamer.net/articles/2018-07-12-tropico-publisher-kalypso-acquires-rights-to-classic-stealth-tactics-series-commandos

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό πράγματι το νέο HB.

Πέρα από το πολύ καλό Shadow Tactics (εύκολα 25 ώρες), το Headlander είναι αρκετά διασκεδαστικό για τις 7-8 ώρες του ενώ το Pillars αξίζει σαφώς για τις 15-20 ώρες του.

Το Dear Esther ατμοσφαιρικό αλλά με το ζόρι 2 ώρες.

Treadnauts-Gonner δε τα ξέρω ενώ War of Mine-Tyranny έχουν καλές κριτικές αλλά δεν είναι του γούστου μου.

Περιμένω και εγώ το Desperados 3 και μακάρι να δούμε κάτι και από Commandos επίσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...