Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

Μέχρι στιγμής θετικές εμπειρίες από το FTX, αν και το chart view που έχει στο mobile app δεν με βολεύει και αναγκάζομαι να χρησιμοποιω της Binance για αυτό το σκοπό. Βέβαια οι κινήσεις που κάνω είναι πολύ περιορισμένες. Manual trading σε btc. Τα χαμηλά fees είναι δώρο για μένα που θέλω να βγαζω 50 ευρώ την ημέρα (αν μπορώ). Πληρώνω λιγότερα από τα μισά που είχα στην binance και με βοηθάει αρκετά, αφού βγάζω λιγότερες ρυτίδες στο πρόσωπο, βελτιώνει το καρδιοαναπνευστικό μου και χαρίζει λάμψη και περισσότερες τρίχες στα μαλλιά μου. 

To κλασσικο meme στο παραπανω ποστ:

Meme) Who said Crypto was stressful?: btc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Vsrs7 είπε

Ειλικρινά, ξέρει κανένας το moon-bot η το έχει δουλέψει, να μας πει την γνώμη του;

Πρώτη φορά το ακούω. Παρόμοιο είναι το moontrader το δούλευαν οι Ολλανδοί στο τουρνουά της binance. Γιατί δεν πας στα κλασσικά pt ή 3c? Θα έχεις και support και θα είσαι σίγουρος οτι δουλεύουν όπως πρέπει.

15 ώρες πριν, laserjesus είπε

Κάνω ακριβώς το ίδιο .. έλεος.

Είναι ωραίο το FTX , σήκωσα 140 pairs bots από 3commas και δούλεψε μέχρι να κάνω update και μετά έσκασε η Python.

Έχει και στοκς με coins πάλι ανακαλύψαμε νέο τρόπο να χάνουμε λεφτά.

Πήγαινε kucoin. Έχει και κατι τροχούς τύχης. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, mcstefan7 είπε

Πήγαινε kucoin. Έχει και κατι τροχούς τύχης. 

Εννοείτε ότι θα το δοκιμάσουμε με το bourdoulas. Πάντα δοκιμάζουμε τις βλακείες πρώτοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυριακάτικα έχει κουραστεί λίγο η αγορά με τα uptrends, ίσως βρεθεί έτσι ένα παράθυρο για αγορές!

 

όλα αυτά για την περίπτωση που άμεσα πάμε πάλι για άνοδο και όχι το αντίθετο!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, snet είπε

Κυριακάτικα έχει κουραστεί λίγο η αγορά με τα uptrends, ίσως βρεθεί έτσι ένα παράθυρο για αγορές!

 

όλα αυτά για την περίπτωση που άμεσα πάμε πάλι για άνοδο και όχι το αντίθετο!

 

Να ελπίζουμε ότι τα 48 δεν ήταν ταβάνι γιατί οι περισσότεροι περιμένουν τα 51.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κάτι CHZ και GRT που κοντεύουν επιτέλους τα χρήματα που έβαλα για να τα πάρω, τα σκοτώνω μόλις ισοφαρίσουν την τιμή; Που λέτε να ποντάρω τα φράγκα που θα προκύψουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, GeoM11 είπε

Έχω κάτι CHZ και GRT που κοντεύουν επιτέλους τα χρήματα που έβαλα για να τα πάρω, τα σκοτώνω μόλις ισοφαρίσουν την τιμή; Που λέτε να ποντάρω τα φράγκα που θα προκύψουν;

Δεν υπάρχουν f.advices …Θα σου πω εγώ τι θα έκανα πάντα με δεδομένο ότι δεν βάζω χρήματα που θα μου λείψουν .Εγώ λοιπόν μετά από τόση υπομονή θα έκανα λίγο ακόμα , δεν είναι κρίμα σε μια ανοδική αγορά σε 2 καλά  projects  να μη καρφωθώ έστω κάποιο σχετικά καλό κέρδος; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...