Προς το περιεχόμενο

Τα νέα της ημέρας γύρω από τα cryptocurrencies


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Seems legit

3 διαφορετικά κανάλια που παίζουν το ίδιο livesteam με διαφορετικό τίτλο στο καθένα "ADA to $500, to 250$, to $150" και άμα πατήσεις πάνω τους, μέσα βλέπεις διαμάντια

Spoiler

1104221376_Screenshot2021-08-16at23-38-44.png.0c9288b81bd9ca9d8d37599a9b26e362.png

993587871_Screenshot2021-08-16at23-38-00.png.241a2508b6c6818fa3989313ea5a9754.png

229230324_Screenshot2021-08-16at23-42-02ASCoub.png.795b7c84c7ff4c2e0786b408729162e4.png

 

Επεξ/σία από Silverage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13.9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

https://cryptosec.info/defi-hacks/

As of today, there are a total of 60 DeFi exploits that have occurred, with lost funds amounting to a total of approximately $1.2 billion. 44 of these exploits occurred on the Ethereum chain while 17 are on BSC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, geortsaki είπε

Έκανα τώρα τον λογαριασμό μου στο crypto.com και προσπάθησα να κάνω αγορά ενός κρυπτονομίσματος με Πειραιώς Visa αλλά η αγορά απέτυχε. 

Πλέον μου εμφανίζει την κάρτα ως "προσωρινά απενεργοποιημένη" και κατάσταση: Ανακλημένη.

Σε τι μπορεί να οφείλεται; 

Θα επανέλθει μόνη της; 

Πάρε τηλέφωνο την εξυπηρέτηση. Μου το έκαναν κι εμένα όταν πήγα να αγοράσω και την κλειδώνουν αυτόματα για να μας προστατέψουν από παράνομες δραστηριότητες λεει.....ακόμη γελάνε και τα τσιμέντα.!!! Πρέπει να τους ενημερώσεις για να στην ξεκλειδώσουν. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, ooaris είπε

Η απλή μπλε της ρεβολουτ μου ήρθε ως mastercard. 

Τωρα που κοιτάω  τις κάρτες, στο app  της ρεβο, κάποιες είναι mastercard και κάποιες visa. 

Το περίεργο είναι ότι την απλή (αυτή που έχω) την δείχνει σαν visa sto app

 

Screenshot_20210816_221102_com.revolut.revolut.jpg

16291411574723107658783009396252.jpg

Αν παραγγείλεις τώρα καινούργια, θα σου έρθει Visa.

Το MasterCard/Visa αλλάζει ανάλογα με τις συμφωνίες συνεργασίας που έχουν. Σε ένα χρόνο πχ μπορεί να είναι πάλι MasterCard.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
59 λεπτά πριν, Doubt είπε

Αν παραγγείλεις τώρα καινούργια, θα σου έρθει Visa.

Το MasterCard/Visa αλλάζει ανάλογα με τις συμφωνίες συνεργασίας που έχουν. Σε ένα χρόνο πχ μπορεί να είναι πάλι MasterCard.

γράφει οτι δεσμεύει 0.05ΒΝΒ μέχρι να την ενεργοποιήσεις. Μου δίνει επιλογή απο άλλα coins, πιθανόν επειδη δεν εχω ΒΝΒ, σωστά;

Τα οποία θα τα αποδεσμεύσει οταν την ενεργοποιήσω σε ΑΤΜ; 

Υ.Γ. ΕDIT. για τη κάρτα της binance (μετά χαμπάριασια οτι μιλάτε για της ρέβολουτ)

Επεξ/σία από kanesaxo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kanesaxo είπε

γράφει οτι δεσμεύει 0.05ΒΝΒ μέχρι να την ενεργοποιήσεις. Μου δίνει επιλογή απο άλλα coins, πιθανόν επειδη δεν εχω ΒΝΒ, σωστά;

Τα οποία θα τα αποδεσμεύσει οταν την ενεργοποιήσω σε ΑΤΜ; 

Υ.Γ. ΕDIT. για τη κάρτα της binance (μετά χαμπάριασια οτι μιλάτε για της ρέβολουτ)

Εγω ειχα παραγγειλει την καρτα  οταν ειχε το bnb 500 euro, μου τα αποδεσμευσε οταν ειχε 250😁

  • Sad 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μέχρι στιγμής: It's Altcoin Month, It's Bitcoin Season. Αν συνεχίσει η πτώση του BTC dominance θα μπούμε σύντομα σε Altcoin season με καλό pump. Υπάρχει ερώτημα που θα σταματήσει η πτώση του BTC.D.

image.png.9d4d7fe977fd62ac7d2dfee2106ae674.png

Επεξ/σία από NiKoSmile
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, NiKoSmile είπε

Μέχρι στιγμής: It's Altcoin Month, It's Bitcoin Season. Αν συνεχίσει η πτώση του BTC dominance θα μπούμε σύντομα σε Altcoin season με καλό pump. Υπάρχει ερώτημα που θα σταματήσει η πτώση του BTC.D.

image.png.9d4d7fe977fd62ac7d2dfee2106ae674.png

Μακροπρόθεσμα η κυριαρχία του βασιλιά θα πέσει ακόμα περισσότερο χωρίς βέβαια να σημαίνει και κάτι.

Ο βασιλιάς θα χρησιμοποιείτε ως αξία για αποθήκευση ενώ τα υπόλοιπα νομίσματα θα εξυπηρετούν συγκεκριμένους σκοπούς ή/και εφαρμογές.

Όσον αφορά την χρέωση κάρτας ρεβολούτ από μπάινανς, επιβεβαιώνω ότι η κάρτα βίζα δουλεύει κανονικά ενώ η μάστερκαρντ δεν δουλεύει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Vsrs7 είπε

All in στο vet!!! 😀😀😀

τι το πιασε αυτο! ειχα κατι λιγα, και κατι ψιλα σε σολανα και τα επιασε...οιστρος!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, kanesaxo είπε

τι το πιασε αυτο! ειχα κατι λιγα, και κατι ψιλα σε σολανα και τα επιασε...οιστρος!

Ειδικά το sol .... Ξέσκισε!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Vsrs7 είπε

Ειδικά το sol .... Ξέσκισε!!!

Το πίστευα από παλιά αλλά μασησα να χωσω...δε πειράζει όμως. Όλα είναι κύκλος.

Δε κατάλαβα πάντως γιατί έκανε τέτοιο μπαμ. Δεν έχω εντρυφήσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...